Gość: tomek
IP: 80.51.168.*
09.01.05, 14:50
Nie znam sie na daktyloskopii, ale jeśli linie papilarne nie zmieniaja się od
urodzenia (powtarzam jeśli) to czy nie wskazanym by było pobierać odciski
palców - ja wiem np. od 10 roku życia każdego Polaka mieszkającego w Polsce w
celu utwożenia bazy danych obywateli. Oczywiście mam na myśli poźniejsze
ułatwienia przy ewentualnych przestepstwach, identyfikacjach odnalezionych
osób itp.