mosze_zblisko_daleka
05.03.05, 01:32
Kto to jest ginekolog?
To jest facet, który szuka problemu tam gdzie inni szukaja szczescia.
___________________________
Blondynka pyta w aptece o test ciazowy.
-Oczywiscie, mamy. Mam podac?
-Ale czy te pytania nie sa za trudne?
----------------------------------------------
Kolezanka radzi zestresowanej przyjaciolce pojechac na kuracje do Ciechocinka.
Po powrocie pyta ja czy pozbyla sie stresu.
-Ehh...nie mam stresu, nie mam okresu i nie mam adresu.
----------------------------------------------
Kobitka jedzie do sanatorium.
Wszystkie chlopy do niej lgna a kobiety zazdroszcza.
-Jak ty to robisz?
-To wszystko przez to, ze chodze do kosciola.
-Jak to?
-No, jak ksiadz mówi „Przekazcie sobie znak pokoju“.... to ja podaje naokolo:-
Pokój nr 47, pokój nr 47..
----------------------------------------------
-Kelner ! Czy ta zupa to napewno jest zupa rybna?
-Naturalnie. Osobiscie widzialem jak kucharz dolewal wode z akwarium.
----------------------------------------------
Policjant do podejrzanego:
-Dowód osobowy prosze.
-Mówi sie „osobisty“...
-Nie filozuj !
----------------------------------------------
Profesor pyta studentów:
-Jaki organ powieksza sie siedmiokrotnie?
Po zebraniu wyników profesor mówi:
-Panowie odpowiedzieli prawidlowo.Tak jest.To jest zrenica.
Natomiast paniom gratuluje partnerów !!!
----------------------------------------------
-Kazik, pozycz mi 100 zlotych....
-Zycze ci 100 zlotych !
---------------------------------------------
-Jak ci idzie w malzenstwie?
-Jak u fotografa.........
-To znaczy?
-Ciagle musze sie usmiechac i nie wolno mi nawet okiem mrugnac.
---------------------------------------------
Kazik wchodzi do sklepu monopolowego:
-Piwo jest?
-Nie ma.
-A co jest???!!!
-Oranzada, woda mineralna, soki owocowe...
-Ja sie pytam.......Co jest, ze nie ma PIWA !!!
---------------------------------------------