ian_fleming Wolna od czeczenskich islamskich bandziorow! 10.03.05, 17:36 Bylaby wolna juz w poprzedniej, ale bydlak Basajew i islamska spolka Maschadowowi na to nie pozwolili, zmuszajac go do rozwiazania parlamentu i ogloszenia szarii! Historii tego rejonu sie, szczylu, naucz, a dopiero potem wydzieraj chamska gebe na necie... Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: Bandziorów putinowszczyków i idiotów jak tY 10.03.05, 19:11 calm down..jezeli chcesz sie czeczeni przyslużyć, to zastanowcie sie jak nawiązac dialog z moskwa...inaczej sie pocalujcie w dupe..... co ty myslisz, ze mocarstwo bedzie sobie dupę zawracac jakąś tam czeczenią... nawet polaki sie pogubili i głupa rżna... bo dupki mysla jak w nato ,to my jak na lato..putin dopierdooli jak nadejdzie czas, i nato sie zesra...beda chlali koniaki i kawę..będą pomstowali i ONZ radę bezpieczenstwa zwolają , a jakże.. dupki..putin powinien pie..ąć i to wszystko..i wtedy sie wszystkim gloce otworza... Odpowiedz Link Zgłoś
izmailem mocarstwo? w waszych pystych łbach. PKB niższy 10.03.05, 19:20 niż w Holandii. Ale mocarrstwo. Z zardzewiałmi wyrzutniami. Tylko ze względu na to z tym robactwem sie liczą. Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: mocarstwo? w waszych pystych łbach. PKB niższ 10.03.05, 19:25 badż ostrozny...rosja jest , była i bedzie mocarstwem, czy sie to komu podoba , czy nie...pozostałe mocarstawa szanuja moskwe i szukają dialogu.. yanki wiedzą kto to jest moskwa, a ivany kto to jest washington... reszta krajow , to zmiotki ktore niech się w wlasnym gownie miotaja... Odpowiedz Link Zgłoś
izmailem No właśnie miotasz.Powiedziałem dlaczego jeszcze 10.03.05, 19:30 się liczą. Coraz mniej zresztą , łajnomiotaczu. Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: No właśnie miotasz.Powiedziałem dlaczego jesz 10.03.05, 19:40 pocaluj nas w dupe..my davidy i aryjczycy i tak rządzimy światem... narazie posluchaj marlin..w nastepnej edycji dam ci z tel-aviv, dupku niewiadomej masci..promenadenmischung from gdynia szwedzki bulwar ...tam moje piesy waliły szystko co sie ruszało..może i ciebie zwaliły, ale oni kundli nie ruszali.. mypage.bluewin.ch/deutschaktiv/sons/Lili_M_LA.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: No właśnie miotasz.Powiedziałem dlaczego jesz 10.03.05, 19:56 a teraz posluchaj, naszą davidova muzyke...i co ? głupio ci..no nie ? www.jacqovs-neffen.de/Luna%20Rossa.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
owca_czarna abprall 10.03.05, 20:13 abprall napisał: > pocaluj nas w dupe..my davidy i aryjczycy i tak rządzimy światem... > narazie posluchaj marlin..w nastepnej edycji dam ci z tel-aviv, dupku > niewiadomej masci..promenadenmischung from gdynia szwedzki bulwar ...tam moje > piesy waliły szystko co sie ruszało..może i ciebie zwaliły, ale oni kundli > nie ruszali.. > mypage.bluewin.ch/deutschaktiv/sons/Lili_M_LA.mp3 abprall dlaczego rozdajesz To co mi dedykowałeś!! To było juz zarezrwowane!!! łuuuuuuuuuups - dostałeś raza. czarna_owca Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: abprall 10.03.05, 20:24 troche wqu..ł mnie ten palantino, dedykuje ci jesiennego krokusa, troche ciezki, jak zlapie cos lekkiego pchnę ci...nie wiem czemu nazywa sie anuszka... www.users.odn.de/~odn20192/Anoushka.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: abprall 10.03.05, 20:36 to nie o to chodziło..te palanty mnie namierzyli i robia sobie teatr..zaraz zadzwonie do canarissa i qrwa ich załatwi... Odpowiedz Link Zgłoś
ian_fleming Hahaha...Na przeprosiny dla owieczki: spec-wersja 10.03.05, 20:38 ingeb.org/Lieder/lilimarr.html Odpowiedz Link Zgłoś
ian_fleming Dla apbralla - za nasze aryjskie, a Muslimom na 10.03.05, 20:28 pohybel! eri.ca/ Odpowiedz Link Zgłoś
ian_fleming A teraz by Muslima poderwowac: 10.03.05, 20:37 ingeb.org/songs/stenkara.html Odpowiedz Link Zgłoś
ian_fleming Licza sie o wiele bardziej niz z wyjacymi Polakami 10.03.05, 19:40 O CO zaklad, Muslimie? Polak to tylko taki ograny ...Polish joke. Odpowiedz Link Zgłoś
izmailem Nie można bezkarnie mordować bylego prezydenta 11.03.05, 17:36 kraju. Pahańbieni poniosą zasłużoną karę. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.mabuse.jr trzeba bezkarnie mordować terrorystow... 11.03.05, 18:27 nie wzbudzaj sie..jestesmy na tropie bandziorow tego świata i bedziemy ich unicestwiac, tak jak waszego barbarzyńcę...narazie mamy zadanie unicestwic te bestie... eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/dpa/20050311/09/4032459433.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
lortea sluchaj no ruski sprzedawczyku, Czeczeni 11.03.05, 18:35 to wspanialy naród, podobnie jak my walcxzący o niepodleglość. Jeżeli nazywasz ich żolnierzy terrorystami to nazywasz tak Armię Krajową w której walczył mój dziadek. szanuj czyjąś odwagę i mężność skoro sam ich nie posiadasz czrewony matole. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.mabuse.jr Re: sluchaj no ruski sprzedawczyku, Czeczeni 11.03.05, 18:45 wspolczesny swiat dysponuje, neutralnymi srodkami regulowania problemow. takie sprawy sie negocjuje... ja i moi koledzy z legii cudzoziemskiej takich sqrwieli załatwiamy z marszu.... porządek tego swiata musi byc zachowany, ... zrobimy to pewnego dnia my aryjczyci i davidy... nie gadaj o AK, bo moj przodek był tez w AK, Africa Korps....to byli ZOŁNIERZE..a nie pieprzone cywile... a ivanow kocham, bo mają romantyczna duszę.... Odpowiedz Link Zgłoś
izmailem Idiota nie rozróżnia narodu i reżimu. Przygłup, 11.03.05, 19:03 po prostu. Prymityw, orczyk i co tam jeszcze. Tacy tu "dyskutanci". Odpowiedz Link Zgłoś
dr.mabuse.jr Re: Idiota nie rozróżnia narodu i reżimu. Przygłu 11.03.05, 19:15 jezeli musisz odreagować nie majac nic do powiedzenia, to spadi do czeczow ,albo irakow albo jeszcze innych terroridiotow...radzę,politycznymi srodkami sie poslugiwac... wtedy beda was szanować, a narazie ..tratataratatatatr... Odpowiedz Link Zgłoś
dr.mabuse.jr Re: No idioto ty nie masz nic do powiedzenia 11.03.05, 19:33 nie podejmuje dyskusji z toba..jestes na poziomie bakterii...nie dziw, się ze inteligent putin tepi i odchwaszcza swiat z odmózdżonych...zmow paciorek do swojego allaha, nachlaj się i walnij se w łeb..jezeli masz nagana...wlasciwie wy wszyscy macie...z ruskich koszar podpierdulone.... Odpowiedz Link Zgłoś
izmailem ot putinowszczik. Skazał eto czto znał. Krugom 11.03.05, 21:28 durak, gaława i dwa ucha. Haha. Co dziwny stwór, mutant jakiś.Tacy są czerwoni putinowszczycy śniący o Wielikoj Rassiji. Ale to se newrati Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: ot putinowszczik. Skazał eto czto znał. Krugo 11.03.05, 21:38 pocałujcie nas w dupe...karłowate narody...jak nie umiecie gadac z mocarstwami, to sobie otwórzcie bierstube, chlajcie i dupy nie zawracajcie..jezeli marzycie o niepodleglosci gadajcie z putinem , a nie na internecie...gdybym był batiuszka i miał power, dopierdulił bym wam z grubej berty , aż by wam uszy podskakiwały...operujcie politycznie, a nie skrytobójczo..nawet was qrwa lubię..ale głowy to naprawde nie macie..terror będę ja, moi nastepcy i cały cywilizowany świat tępił..czy wy qrwa tego nie możecie pojąć..?! Odpowiedz Link Zgłoś
izmailem Folguj, putinowszczik. Karłowate? Wasze mózgi, 11.03.05, 23:47 to tak. Nie ma karłowatych narodów.Są narody. A każdy naród ma prawo być wolnym, w suwerennym państwie. Są Czeczeni, jest ich ojczyzna Czeczenia to musi być niepodległe państwo : CZECZENIA. I będzie. Nie ma innej możliwości, rasistowski kundlu. Ty i mocarstwo. Dowcip. Haha. Mówisz tak jak byś był nachlany. I pewnie jesteś. Zresztą u takich jak ty, putinowszczików trzeźwa gadka właściwie niczym się nie różni od piajckiej. Ta sama nienawiść do narodów które nie chcą się podporządkować. Dała przykład Łotawa, Estonia, Litwa, Ukraina, to i Czeczenia do nich wkrótce dołączy. Nie może być, prymitywie, inaczej. Ot, tobie masz, duraku adin. Odpowiedz Link Zgłoś
stormbird Re: Folguj, putinowszczik. Karłowate? Wasze mózgi 11.03.05, 23:56 jestes niegodny narodu czeczenskiego, a jezeli nie jestes czeczenem to nie badz ich rzecznikiem...wszystkie cywilizowane kraje, narody tego świata respektuja wielki naród rosyjski...inaczej nigdy nie będziecie partnerami w dialogu świata...a propos..trochę z kulturą jest u ciebie na bakier , no nie ?!... Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: Folguj, putinowszczik. Karłowate? Wasze mózgi 12.03.05, 00:04 ożesz ty qrwa, jak wam qtasy przywalimy...dupki wschodnie..my aryjczycy i davidy z takimi pokrakami wschodnimi zawsze sobie radzilismy..spie..jcie z europy..idzcie i zostancie w jurtach idioci.. co, !? europa wam się marzy no nie ? idzi ty w kibinimater, za 200 lat nie dopuscimy was barbarzyncy do europejskiego kotła...uczcie sie kultury, inteligencji , a nie jak dotąd specjalizujecie się w "sztuce" terroru... mamy wystarcząjace środki, żeby was terror-szczury unicestwic... Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: Folguj, putinowszczik. Karłowate? Wasze mózgi 12.03.05, 00:35 zobacz sobie robaczku z dalekiego wschodu czym my davidy dysponujemy,to tylko epizodzik , bo w czasie permanentnej wojny nie mozemy wszystkiego pokazac... ale was dupki i z procy weżmiemy...nie zapomnij, ze skonczyla sie nienawisc miedzy aryjczykami i davidami...te nacje, sa w sojuszu i czuja bluesa... remtek.com/arms/imi/ Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk A ja Muslimka zdenerwuje: Maschadow juz trup,zimny 12.03.05, 04:39 trup. Hip hip, hurra!!! Odpowiedz Link Zgłoś
izmailem Jak się czyta takichjak tu,to wstyd że Ziemia nosi 12.03.05, 14:07 takie gó... Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: Jak się czyta takichjak tu,to wstyd że Ziemia 12.03.05, 14:26 sluchaj facet, jezeli powaznie myslisz o czeczenach, to sobie pogadajcie na kremlu , albo nawet w gdyni(Polen)....co ty, myslisz, ze putin bedzie gadał z pathologo-wzbudzonymi miełocz respublikami... miejżesz brain. .... radzę i to dobrze radzę, wszystkim klein -narodom tego świata...moskwa , zawsze będzie wielka i dumna..bez względu ,kto na Kremlu urzęduje... ivany, to są nacje tak jak davidy i aryjczycy...wspaniały wielki naród... resume: my , aryjczycy, davidy i ivany jestesmy solą tego świata..remember it.. Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: Oto głupkek.Krugom durak, gaława i dwa ucha.H 12.03.05, 14:40 idzi w kibinimater, ubolewam, że czeczeni szkody przynosisz... takie facety jak ty, to typoszereg osamy..nie liczcie na nas..wytepimy wszyskich terror-skórwysynow tego świata...pamietajcie wschody , ivany, aryjczycy i aryjczycy , wezmą was jedną operacją militarną... jak brać takich dupków jak wy, dał nam przykład, rommel, von paulus i dajan...no, dajan to był geniusz... idzcie w dupancjum wy ashadowy i i inne arschadowy... zostańcie , tam na wschodzie i dupy nie zwracajcie... Odpowiedz Link Zgłoś
izmailem Patrzcie ludzie kogo ta ziemia nosi.abpralla i pod 12.03.05, 16:14 nych mu. To dla Gai wstyd okrutny musi być. Ale w końcu takich pozbedzie się. Tak czy inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś