pulitzerka 25.05.05, 22:59 ale nie będę na was patrzeć z góry A teraz spać bo o swicie jadę na Mazury. Caluski Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marianna.rokita Re: Hihi, będę na billboardach demokraci.pl :) 25.05.05, 23:08 Kuzwa dosc.Bawi Cie robienie komus antyreklamy?Ide po Qunce. Odpowiedz Link Zgłoś
al_an.ski Re: Hihi, będę na billboardach demokraci.pl :) 26.05.05, 07:23 marianna.rokita napisała: > Kuzwa dosc.Bawi Cie robienie komus antyreklamy?Ide po Qunce. No juz gorszej anyreklamy jaką ty zrobiłaś Unii Wolności być nie może.Urban cie za to wynagrodził? www.uw.org.pl/archiwum/lista_dyskusyjna_rozw.php?gru=6905 Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita heh zakladalismy sie prawie:) 26.05.05, 07:37 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=24390620 DDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
al_an.ski [...] 26.05.05, 07:41 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita [...] 26.05.05, 07:48 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
hiperrealizm kapucho 26.05.05, 09:23 Nie chwal się! Nigdy nie będzie w: Tygodniku Powszechnym Niedzieli Naszym dzienniku RM RJ TV Puls TV trwam I wielu wielu innych przyzwoitych mediach! Odpowiedz Link Zgłoś
landkarte przyzwoite media !!!!!!!! 26.05.05, 09:43 hiperrealizm napisała: > Nie chwal się! > Nigdy nie będzie w: > Tygodniku Powszechnym > Niedzieli > Naszym dzienniku > RM > RJ > TV Puls > TV trwam > I wielu wielu innych przyzwoitych mediach! dowcip dnia. Odpowiedz Link Zgłoś
hiperrealizm Coś ci się nie podoba!? 26.05.05, 13:02 Bolszewik jesteś czy libertyn!? Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: przyzwoite media !!!!!!!! 26.05.05, 14:35 Ech mylisz sie bylam : w Gosciu Niedzielnym 2 razy ( bo urzadzilam II Slaski Bal Charytatywny, na rzecz Domu Samotnej Matki I pol 2001) W Radiu Maryja - Rydzyk opowiadal o mnie jako o diable wcielonym 2003 TV Puls - bedac rzecznikiem Religi I pol 2001 acha i zapominasz,ze w Radiu Plus Katowice,prowadzilam autorska audycje, a w radiu protestanckim CCM w Oswiecimiu i Cieszynie bylam serwisantka, reporterka.I i II pol 2001 Odpowiedz Link Zgłoś
hiperrealizm Re: przyzwoite media !!!!!!!! 26.05.05, 14:51 marianna.rokita napisała: > Ech mylisz sie bylam : > w Gosciu Niedzielnym 2 razy ( bo urzadzilam II Slaski Bal Charytatywny, na > rzecz Domu Samotnej Matki I pol 2001) > W Radiu Maryja - Rydzyk opowiadal o mnie jako o diable wcielonym 2003 > TV Puls - bedac rzecznikiem Religi I pol 2001 > acha i zapominasz,ze w Radiu Plus Katowice,prowadzilam autorska audycje, a w > radiu protestanckim CCM w Oswiecimiu i Cieszynie bylam serwisantka, > reporterka.I i II pol 2001 ************************************ Ty masz obsesję na punkcie popularności! Ty masz normalnego FIOŁA!!! Ty nie dyskutuj na forum ty się lecz! Odpowiedz Link Zgłoś