Dodaj do ulubionych

Hihi, będę na billboardach demokraci.pl :)

25.05.05, 22:59
ale nie będę na was patrzeć z góry smile
A teraz spać bo o swicie jadę na Mazury. Caluski
Obserwuj wątek
    • marianna.rokita Re: Hihi, będę na billboardach demokraci.pl :) 25.05.05, 23:08
      Kuzwa dosc.Bawi Cie robienie komus antyreklamy?Ide po Qunce.
      • al_an.ski Re: Hihi, będę na billboardach demokraci.pl :) 26.05.05, 07:23
        marianna.rokita napisała:

        > Kuzwa dosc.Bawi Cie robienie komus antyreklamy?Ide po Qunce.

        No juz gorszej anyreklamy jaką ty zrobiłaś Unii Wolności być nie może.Urban cie
        za to wynagrodził?
        www.uw.org.pl/archiwum/lista_dyskusyjna_rozw.php?gru=6905
        • marianna.rokita heh zakladalismy sie prawie:) 26.05.05, 07:37
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=24390620
          big_grinDDDDD

          • al_an.ski [...] 26.05.05, 07:41
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • marianna.rokita [...] 26.05.05, 07:48
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • murzynek.rambo CHAZARZY do CHAZARII !!! :-))))) WON! :-)))) 26.05.05, 09:08
    • hiperrealizm kapucho 26.05.05, 09:23
      Nie chwal się!
      Nigdy nie będzie w:
      Tygodniku Powszechnym
      Niedzieli
      Naszym dzienniku
      RM
      RJ
      TV Puls
      TV trwam
      I wielu wielu innych przyzwoitych mediach!
      • landkarte przyzwoite media !!!!!!!! 26.05.05, 09:43
        hiperrealizm napisała:

        > Nie chwal się!
        > Nigdy nie będzie w:
        > Tygodniku Powszechnym
        > Niedzieli
        > Naszym dzienniku
        > RM
        > RJ
        > TV Puls
        > TV trwam
        > I wielu wielu innych przyzwoitych mediach!

        dowcip dnia.
        • hiperrealizm Coś ci się nie podoba!? 26.05.05, 13:02
          Bolszewik jesteś czy libertyn!?
        • marianna.rokita Re: przyzwoite media !!!!!!!! 26.05.05, 14:35
          Ech mylisz sie bylam :
          w Gosciu Niedzielnym 2 razy ( bo urzadzilam II Slaski Bal Charytatywny, na
          rzecz Domu Samotnej Matki I pol 2001)
          W Radiu Maryja - Rydzyk opowiadal o mnie jako o diable wcielonym 2003
          TV Puls - bedac rzecznikiem Religi I pol 2001
          acha i zapominasz,ze w Radiu Plus Katowice,prowadzilam autorska audycje, a w
          radiu protestanckim CCM w Oswiecimiu i Cieszynie bylam serwisantka,
          reporterka.I i II pol 2001

          • hiperrealizm Re: przyzwoite media !!!!!!!! 26.05.05, 14:51
            marianna.rokita napisała:

            > Ech mylisz sie bylam :
            > w Gosciu Niedzielnym 2 razy ( bo urzadzilam II Slaski Bal Charytatywny, na
            > rzecz Domu Samotnej Matki I pol 2001)
            > W Radiu Maryja - Rydzyk opowiadal o mnie jako o diable wcielonym 2003
            > TV Puls - bedac rzecznikiem Religi I pol 2001
            > acha i zapominasz,ze w Radiu Plus Katowice,prowadzilam autorska audycje, a w
            > radiu protestanckim CCM w Oswiecimiu i Cieszynie bylam serwisantka,
            > reporterka.I i II pol 2001
            ************************************
            Ty masz obsesję na punkcie popularności! Ty masz normalnego FIOŁA!!!
            Ty nie dyskutuj na forum ty się lecz!

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka