Dodaj do ulubionych

Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!!

09.08.05, 15:50
Skazujac Leppera dzisiaj udowodnila dzisiaj ze niczym sie nie rozni
od czasow komunistycznych, ktore ja pamietam. Wyrok ten skroci jej
zywot znacznie tym bardziej ze Lepper ma w 100% racje i znacznae poparcie
spoleczenstwa. Pusty smiech mnie ogarnia kiedy dzisiejsi politycy
a starzy dzialacze "niepodleglosciowi" takim wyrokiem sa zadowoleni.
Po raz kolejny udowodnili ze nie maja i nic nie mieli wspolnego z walka
"zeby Polska byla Polska" za "strasznej" komuny. Widac to zreszta dzisiaj,
to o co oskarza ich Lepper, zlodziejstwo,korupcja i zdrada stanu.
Az dziw bierze ze nikogo jeszcze nie skazali z politykow i samego waszego
prezydenta za zlodziejstwo i wyprzedaz(do wlasnej kieszeni)calego
majatku narodowego, natomiast skazali Leppera ,ktory to ujawnia!!!
Stwierdzam wobec Boga i historii ze dzisiejsza zydo-Polska jest sto razy
gorsza niz ta dawna, GIERKOWSKA. Gierek sie nie oblowil tak jak wy tylko
zyl z niewielkiej emerytury az do smierci.
Obserwuj wątek
    • lala-laleczna Muszę przyznać rację. Przede wszystkim - ten 09.08.05, 15:59
      wyrok to kpina z państwa prawa, ponieważ Leppera chronił immunitet
      parlamentarny, którego nie może zostać pozbawiony z mocą wsteczną. To na takie
      właśnie okoliczności ten immunitet przede wszystkim wprowadzono!
      Po drugie - termin, w którym wyrok zapadł. "Znieważenie" miało miejsce 4 lata
      temu, a dyspozycyjni sędziowie, żeby się podlizać nowym wadzuchnom, wyrokują
      akurat w najgorętszym okresie przedwyborczym.
      Po trzecie - została złamana zasada wolności słowa.
      O ile generalnie NIE CIERPIĘ Leppera, nawet - co wstyd wyznać - fizycznie budzi
      moje obrzydzenie, to w tym wypadku wyrok jest zwykłą hucpą.
      I, prawdopodobnie, nigdy nie stanie się prawomocny.
      • pluci Re: Muszę przyznać rację. Przede wszystkim - ten 13.08.05, 12:10
        Wiesz, ale wolnosć słowa to swoboda wypowiada tego co sie chce i kiedy się chce.
        Warunkiem koniecznym wolności słowa jest odpowiedzialność za nie.
        Andrzej Lepper nie bierze odpowiedzialności za słowa, które wypowiada. Nie
        stawiał się na rozprawach, na których miał możliwość udowodnienia, że jego
        pomówienia są prawdą.
        • pluci Re: Muszę przyznać rację. Przede wszystkim - ten 13.08.05, 12:11
          Miało być Wiesz, ale wolnosć słowa to NIE swoboda wypowiadania tego co sie chce
          i kiedy się chce
    • dokowski Przecież to wielokrotny pospolity przestępca 09.08.05, 16:13
      atp1 napisał:

      > Lepper ma w 100% racje i znacznae poparcie spoleczenstwa

      Pajacuje w Sejmie tylko po to, żeby wyłgiwać się od więzienia. A ty pajacujesz
      wraz z nim, tylko po co.
      • jureek Re: Jeśli pospolity przestępca... 09.08.05, 17:35
        ... to dlaczego nie został skazany za przestępstwo pospolite, tylko za związane
        z wolnością wypowiedzi?
        Tak jak Lala, nie cierpię Leppera, ale _ten_ wyrok to wstyd.
        Jura
        • jaceq Re: Jeśli pospolity przestępca... 09.08.05, 22:06

          > ... to dlaczego nie został skazany za przestępstwo pospolite, tylko
          > za związane z wolnością wypowiedzi?

          Dokładnie.

          _____________________________
          "Bóg. Ojczyzna. Honorarium."
        • snajper55 Re: Jeśli pospolity przestępca... 13.08.05, 01:43
          jureek napisał:

          > Tak jak Lala, nie cierpię Leppera, ale _ten_ wyrok to wstyd.

          Uważasz, że bezkarnie wolno ludzi oskarżać o niestworzone rzeczy ? Że można
          bezkarnie z błotem ludzi mieszać ? To może wolnośc będzie polegać na tym, że
          bezkarnie będzie można kogoś pobić ?

          S.
    • patience Rzeczpospolita Zydowska ma sie dobrze;)) 09.08.05, 16:14
      Koncza sie rzady prowokatorow bezpieki i agentow wplywu dawnego wywiadu PRL.
      Zwalczanie korupcji nie polega na oskarzaniu ludzi bez dowodow oraz na podstawie
      falszywych dowodow. PRLowska bezpieka chla za duzo i traci samokontrole, no nie?

      ==

      - Oskarżony ewidentnie naruszył prawa osób trzecich, a Sejm uchylił mu immunitet
      - stwierdziła w ustnym uzasadnieniu wyroku sędzia Barbara Sierpińska. Według
      sędziów, Lepper wykroczył swymi oskarżeniami bez pokrycia poza zakres
      wykonywania mandatu poselskiego, bo np. posługiwanie się fałszywymi dokumentami,
      by naruszać prawa innych jest "niegodnym sprawowaniem mandatu".

      Według sądu, dowodem na to, że Lepper nie miał dowodów potwierdzających swe
      oskarżenia, jest kaseta video dostarczona przez niego prokuraturze kilka tygodni
      po wystąpieniu sejmowym. Nagrany na niej informator lidera Samoobrony Bogdan
      Gasiński pytany przez Leppera czy potwierdza to, co Lepper powiedział z trybuny
      sejmowej, odparł że tak. - Tymczasem Lepper mówił z trybuny, że ma dowody,
      dokumenty i że jego życie jest zagrożone, podczas gdy dowodów wtedy nie miał -
      stwierdziła sędzia Sierpińska.

      serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2861496.html
      • atp1 Re: Rzeczpospolita Zydowska ma sie dobrze;)) 09.08.05, 16:57
        To sie okaze wkrotce. Widze ze dyskusja z wami nie ma sensu.
        Wy dzisiaj skazalibyscie Chrystusa po raz drugi na smierc,
        i napewno mielibyscie racje!!!
        Zycze powodzenia w Najjasniejszej Praworzadnej.
        • patience Lepper jako Chrystus Narodu Polskiego? hehe 09.08.05, 17:13
          atp1 napisał:

          > To sie okaze wkrotce. Widze ze dyskusja z wami nie ma sensu.
          > Wy dzisiaj skazalibyscie Chrystusa po raz drugi na smierc,
          > i napewno mielibyscie racje!!!
          > Zycze powodzenia w Najjasniejszej Praworzadnej.


          Dziekujemybig_grin
      • terekia Na miano Trzeciej Rz. z pewnością nie zasługuje 09.08.05, 21:23
    • sas15 W tym pokracznym,żydowskim tworze 09.08.05, 17:18
      zwanym państwem dwie są tylko władze trzymającee gawiedź w ryzach;sondy i sądy.
      • atp1 Re: W tym pokracznym,żydowskim tworze 09.08.05, 20:14
        A takze niesmiertelna przyjazn z Zwiazkiem... , przepraszam
        Unia i Organizacja Narodu Wybranego. Historia sie kolem toczy.
    • gurru tak, w dzisiejszej Polsce prawo chroni zlodziei 09.08.05, 22:25
      jest to zapisane w konstytucji IIIRP. okolorzadowi zlodzieje maja parwo okradac
      caly narod, a ten narod nie ma prawa sie bronic, wprost przeciwnie ma obowiazek
      wychwalac zlodziei za to, ze go okradli - jak nakazuja mafijme media. i temu
      wlasnie sluzyla "solidarnosc", zeby "swoi" mogli bezkarnie krasc.
    • miss_dronio Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!! 09.08.05, 22:28

      A co?? Umysł w którym się narodziła i egzystowała biorą na leczenie w
      zakładzie zamkniętym?
    • lala-laleczna Relatywizm moralny niektórych na forum przekracza 10.08.05, 10:42
      granice dobrego smaku:
      wyrokiem na Biedronia byli oburzeni, zaś z wyroku na Leppera się cieszą.
      • szach0 sondaże i wyroki na zamówienie ot co!/nt 10.08.05, 10:57
        • hasz0 raj prawników i przestępców = panstwo prawne/nt 10.08.05, 11:54
        • hasz0 _______i "prywatyzacja" niezreprywatyzowanego!/nt 10.08.05, 11:55
          • szach0 ________________________mieszanie kiełbia we łbach 10.08.05, 15:09
            W starożytnej Grecji znoszono wszelkie bariery
            utrudniające zdobywanie informacji.
            Prawda miała najwyższą wartość i priorytet.
            Stad tam też taki nieprawdopodobny rozwój nauki i sztuki.

            I wysoka pozycja uczonych i filozofów - przykładem tej postawy ostatni wybor
            Sokratesa.

            Dziś naukowcy - nie uczeni a naukowcy - służa mamonie.
            Wolność słowa - umożliwiająca dysputy na wszystkie - powtarzam wszystkie
            tematy - stała się pustym sloganem w obliczu masowej PolitPoprawn. i ochrony
            kłamstw historycznych penitencją.

            Nie pisze się o:

            Konflikcie mdz SUMIENIEM a PRAWEM.
            Mdz SOLIDARNOŚCIĄ a KONKURENCJĄ.
            Mdz zagrożeniem terroryzmem a wolnością i otwartością na obcych.
            Przykłady mozna mnożyć.
            Prawda jest elitarnym luksusem w dobie powszechnego obiegu informacji.
            • hasz0 Re: ________________________mieszanie kiełbia we 10.08.05, 15:24
              w Hiszpanii 1 adwokat na 500
              w Rumunii 1 na 1500
              a w Polsce...
              1 na 8.000

              Państwo "prawne".... ekonomiści i prawnicy
              czyli raj dla fachowców od cudzej własności i efektów cudzej pracy
              • szach0 Re: ________________________mieszanie kiełbia we 10.08.05, 15:26
                hasz0 napisał:

                > w Hiszpanii 1 adwokat na 500
                > w Rumunii 1 na 1500
                > a w Polsce...
                > 1 na 8.000
                >
                > Państwo "prawne".... ekonomiści i prawnicy
                > czyli raj dla fachowców od cudzej własności i efektów cudzej pracy

                no i sondaże
                czyli IV Władza!

                Jeśli massmedia nie zajma stanowiska trzy pozostałe sie nie liczą.
                Brrrrrrrrrrrrr...
      • wikul Re: Relatywizm moralny niektórych na forum przekr 10.08.05, 23:28
        lala-laleczna napisała:

        > granice dobrego smaku:
        > wyrokiem na Biedronia byli oburzeni, zaś z wyroku na Leppera się cieszą.



        Uważasz że powinno być odwrotnie ?
        • lala-laleczna Uważam, że powinno się stosować jedną miarę do 11.08.05, 09:33
          jednego i drugiego, niezależnie od własnyc sympatii i antypatii. Przestępstwo
          obu panów polegało na obraźliwych wypowiedziach. Jeśli więc broniło się
          Biedronia, to - konsekwentnie - powinno się również bronić Leppera.
          • wikul Re: Uważam, że powinno się stosować jedną miarę d 11.08.05, 23:50
            lala-laleczna napisała:

            > jednego i drugiego, niezależnie od własnyc sympatii i antypatii. Przestępstwo
            > obu panów polegało na obraźliwych wypowiedziach. Jeśli więc broniło się
            > Biedronia, to - konsekwentnie - powinno się również bronić Leppera.


            Obydwaj zasłużyli na wyrok skazujacy. Obydwaj to zwolennicy moralności Kalego.
            Jak my skazać to dobrze, jak nas skazać to źle !
    • atp1 Agent masonski niejaki Olechowski 10.08.05, 16:23
      bardzo byl zadowolony ze Lepper ma mu wyplacic 50 tys. zl gotowka!!!
      Ja osobiscie jemu dalbym 50 tys.batow, jesli by przetrzymal
      puszcze wolno. Do czego to doszlo w kraju masonskim, ze "wlasciciele"
      musza placic zlodziejom za rabunek wlasnego dobytku. Sady takie nalezy
      palic a takowych sedziow linczowac. Tak tez stanie sie wkrotce, przewiduje
      wielki wybuch niezadowolenia w Polsce.
    • qwardian Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!! 10.08.05, 20:58
      Wspomniano tu nazwisko Edwarda Gierka. Wybudowane huty, zakłady chemiczne w
      Policach, hotele Orbisu, fabryki samochodowe oraz przemysłu ciężkiego (Bumar,
      Ursus), lotnicze w Mielcu, cukiernicze, papierowe (Kwidzyń), spirytusowe,
      mięsne, spożywcze. Odbudowany zamek królewski w Warszawie, pełne teatry, opery,
      operetki, zespoły tańca, doskonale prowadzona gospodarka leśna, silne
      rolnictwo, rybołóstwo itp. itd. Silne wojsko. Przemysł zbrojeniowy, bezpłatna
      opieka medyczna, bezpłatne szkolnictwo, bezpieczne ulice, zerowe bezrobocie.
      Dziękujemy wam Żydzi, dziękujemy Unio Wolności, dziękujemy Michnikowi,
      Balcerowiczowi, Geremkowi i innym śmieciom. Polska da sobie bez was doskonale
      radę.
      • szach0 Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!! 10.08.05, 22:00
        qwardian napisał:

        > Wspomniano tu nazwisko Edwarda Gierka. Wybudowane huty, zakłady chemiczne w
        > Policach, hotele Orbisu, fabryki samochodowe oraz przemysłu ciężkiego (Bumar,
        > Ursus), lotnicze w Mielcu,

        cukiernicze,(kartki!!!)
        papierowe (toaletowy!!!)
        (Kwidzyń), spirytusowe(kartki!!),
        > mięsne,(kartki!!!)
        spożywcze (no chleb był zawsze...).


        Odbudowany zamek królewski w Warszawie, pełne teatry, opery,> operetki,
        zespoły tańca, doskonale prowadzona gospodarka leśna, silne
        > rolnictwo, rybołóstwo itp. itd. Silne wojsko. Przemysł zbrojeniowy, bezpłatna
        > opieka medyczna, bezpłatne szkolnictwo, bezpieczne ulice, zerowe bezrobocie.
        > Dziękujemy wam Żydzi, dziękujemy Unio Wolności, dziękujemy Michnikowi,
        > Balcerowiczowi, Geremkowi i innym śmieciom.

        Polska da sobie bez was doskonale > radę.
        #: Ale jak to sprawdzić?
        • qwardian Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!! 10.08.05, 22:10
          Kartki były pewnego rodzaju walutą, więc problem nie był z towarem tylko
          nadmierną ilością pieniądza, a te przecież były drukowane na wyraźne życzenie
          społeczeństwa, a nie byłego pierwszego sekretarza PZPR Edwarda Gierka.
          • wikul Rzeczpospolita Mitomanów trwa bez końca !!! 10.08.05, 23:39
            qwardian napisał:

            > Kartki były pewnego rodzaju walutą, więc problem nie był z towarem tylko
            > nadmierną ilością pieniądza, a te przecież były drukowane na wyraźne życzenie
            > społeczeństwa, a nie byłego pierwszego sekretarza PZPR Edwarda Gierka.


            Jaką walutą ? Za walutę możesz kupić co chcesz, na kartki dostaniesz tylko
            to co na nich jest. Pod warunkiem że jest w sklepie. A dleczego, durniu,
            społeczństwo sobie tego życzyło ? Z fantazji ?
            P.S. Nadmierna ilość pieniądza świadczy jak najgorzej o rządzących i
            dyskwalifikuje ich wiedzę i kompetencje.
            • miss_dronio Re: Rzeczpospolita Mitomanów trwa bez końca !!! 11.08.05, 21:03
              Abstrahując zupełnie od tematu watku, który jest tak absuradalny, że mógł się
              narodzic tylko w chorym umyśle (o czym napisałam w poście powyżej) to chciałam
              zupełnie OT zauwazyc, ze kartki jak najbardziej były "walutą" w PRL-uwink Można
              było za nie kupić o wiele więcej niz tylko to do czego były przeznaczone. Do
              tej pory pamiętam jak płytkarze za połozenie podłogi zażyczyli sobie od moich
              rodziców oprócz pieniędzy również określoną ilość kartek. Moi rodzice takiej
              ilości kartek nie mieli więc musieli je kupić od innych ludzi. Jak dolary albo
              bonywink
              • wikul Re: Rzeczpospolita Mitomanów trwa bez końca !!! 11.08.05, 23:55
                miss_dronio napisała:

                > Abstrahując zupełnie od tematu watku, który jest tak absuradalny, że mógł się
                > narodzic tylko w chorym umyśle (o czym napisałam w poście powyżej) to
                chciałam
                > zupełnie OT zauwazyc, ze kartki jak najbardziej były "walutą" w PRL-uwink Można
                > było za nie kupić o wiele więcej niz tylko to do czego były przeznaczone. Do
                > tej pory pamiętam jak płytkarze za połozenie podłogi zażyczyli sobie od moich
                > rodziców oprócz pieniędzy również określoną ilość kartek. Moi rodzice takiej
                > ilości kartek nie mieli więc musieli je kupić od innych ludzi. Jak dolary
                albo
                > bonywink


                Od biedy można się z tym zgodzić że była to swego rodzaju "waluta". Zwłaszcza
                na alkohol, ale śmieszne jest usprawiedliwianie tej "waluty".
            • qwardian Re: Rzeczpospolita Mitomanów trwa bez końca !!! 14.08.05, 16:41
              Kartki były jednym z postulatów robotników w sierpniu 1980 roku. Miej więc do
              nich pretensje, jeżeli Ci się one nie podobały. Polski pieniądz emitowany przez
              NBP przestał być środkiem płatności, ponieważ strajki, bezpodstawne żądania na
              granicy absurdu oraz niekontrolowany druk pieniędzy wyczyścił rynek z towaru.
              Kartki były walutą (pewnego rodzaju manipulancie), kartkami handlowano, kartki
              miały pokrycie, wszystko to czym nie były bony NBP.

              wikul napisał:
              P.S. Nadmierna ilość pieniądza świadczy jak najgorzej o rządzących i
              dyskwalifikuje ich wiedzę i kompetencje.

              qwardian: Gdybyś te słowa wypowiedział podczas strajków sierpniowych 80 roku,
              podczas strajków w Gdańsku w 1970 roku lub w Radomiu w 1976 roku miałoby to
              jakiekolwiek znaczenie. Wtedy rząd i partia gwarantowały żywność, dach nad
              głową, edukację, leczenie. Strajkowanie było więc bezpieczną imprezą. Dzisiaj
              mimo, że ludzie są mniej zadowoleni, ale takie absurdalne postępowanie jakim
              jest strajk spowodowałoby głód, chłód i nędzę. Co świadczy źle o rządzących
              świadczy równie źle o rządzonych, bo oni te absurdalne żądania wysunęli.




              • wikul Re: Rzeczpospolita Mitomanów trwa bez końca !!! 14.08.05, 19:00
                qwardian napisał:

                >Kartki były jednym z postulatów robotników w sierpniu 1980 roku. Miej więc do
                >nich pretensje, jeżeli Ci się one nie podobały. Polski pieniądz emitowany przez
                >NBP przestał być środkiem płatności, ponieważ strajki, bezpodstawne żądania na
                >granicy absurdu oraz niekontrolowany druk pieniędzy wyczyścił rynek z towaru.
                >Kartki były walutą (pewnego rodzaju manipulancie), kartkami handlowano, kartki
                >miały pokrycie, wszystko to czym nie były bony NBP.


                Postulat wprowadzenia kartek, wynikał z rozpaczliwej potrzeby zapewnienia
                minimum zaopatrzenia ludziom pracującym, nie majacym czasu na wystawanie w
                wielogodzinnych kolejkach po cokolwiek co "rzucą do sklepów". Resztki towarów,
                nie wyeksportowanych za granicę dla spłacenia lekkomyślnie zaciągniętych i źle
                wydatkowanych długów, dostepne były przede wszystkim dla uprzywilejowanych
                (szeroko pojęta partjna i bezpartyjna klasa rzadzaca) i tych którzy mieli czas
                na wystawanie w kolejkach (emeryci, renciści, czy bezrobotni menele). Pieniądz
                przestał rzeczywiście być środkiem płatniczym nie na skutek strajków a na
                skutek beztroskiej i niekompetentnej polityki skorumpowanej ekipy Gierka.
                Sam posrednio to przyznajesz pisząc o NIEKONTROLOWANYM wypływie pieniądza.
                Kto ma kontrolować wypływ pieniądza jak nie wladza ? Żądania zapewnienia
                podstawowych artykułów żywnosciowych to twoim zdaniem "absurdalne żądania" ?
                Wyczyścić można rynek napełniony, rynku pustego wyczyścić się nie da.
                Dlaczego w 1989 (po transformacji)rynek nie został wyczyszczony, chociaż
                szalała inflacja a pieniądz dalej był śmieciowy ?


                > wikul napisał:
                > P.S. Nadmierna ilość pieniądza świadczy jak najgorzej o rządzących i
                > dyskwalifikuje ich wiedzę i kompetencje.
                >
                > qwardian: Gdybyś te słowa wypowiedział podczas strajków sierpniowych 80 roku,
                > podczas strajków w Gdańsku w 1970 roku lub w Radomiu w 1976 roku miałoby to
                > jakiekolwiek znaczenie. Wtedy rząd i partia gwarantowały żywność, dach nad
                > głową, edukację, leczenie. Strajkowanie było więc bezpieczną imprezą. Dzisiaj
                > mimo, że ludzie są mniej zadowoleni, ale takie absurdalne postępowanie jakim
                > jest strajk spowodowałoby głód, chłód i nędzę. Co świadczy źle o rządzących
                > świadczy równie źle o rządzonych, bo oni te absurdalne żądania wysunęli.


                Nie wypisuj bzdur, Nie żyłeś w tych czasach to nie wiesz a skąd czerpiesz te
                idiotyczne brednie pozostanie twoją tajemnicą. Takie same androny pisała
                ówczesna Trybuna Ludu.
                NIGDY, żaden komunistyczny rząd a tym bardziej partia nie gwarantowały
                wszystkim żywności, dachu nad głową, edukacji i leczenia. Kto w to wierzy
                cierpi na amnezję, naczytał się głupot, kłamie lub jest niedouczonym mitomanem.
                Gdyby było inaczej nie doszłoby do wielokrotnych strajków, buntów czy w końcu
                rewolucji Solidarności.
                Cierpiący na amnezję zapominają przede wszystkim o tym że w PRL-u pokazywano
                i pisano wyłącznie o sprawach dopuszczonych przez cenzurę. Bez zezwolenia nie
                pokazywano i nie opisywano biedy, kilkudziesięcioletniego oczekiwania na
                zapłacone mieszkanie, nie uczęszczających do szkoły dzieci, przepełnionych
                szpitali czy aptekach pozbawionych elementarnych leków. Ta nieustanna
                propaganda, jak widać na tym forum, odniosła skutek. Chichot historii.
                Zbankrutowane państwo przedstawia się jak raj na ziemi.
      • wikul Rzeczpospolita Mitomanów trwa bez końca !!! 10.08.05, 23:27
        qwardian napisał:

        >Wspomniano tu nazwisko Edwarda Gierka. Wybudowane huty, zakłady chemiczne w
        >Policach, hotele Orbisu, fabryki samochodowe oraz przemysłu ciężkiego (Bumar,
        >Ursus), lotnicze w Mielcu, cukiernicze, papierowe (Kwidzyń), spirytusowe,
        >mięsne, spożywcze. Odbudowany zamek królewski w Warszawie, pełne teatry,opery,
        >operetki, zespoły tańca, doskonale prowadzona gospodarka leśna, silne
        >rolnictwo, rybołóstwo itp. itd. Silne wojsko. Przemysł zbrojeniowy, bezpłatna
        >opieka medyczna, bezpłatne szkolnictwo, bezpieczne ulice, zerowe bezrobocie.
        >Dziękujemy wam Żydzi, dziękujemy Unio Wolności, dziękujemy Michnikowi,
        >Balcerowiczowi, Geremkowi i innym śmieciom. Polska da sobie bez was doskonale
        >radę.


        Skoro było tak dobrze to dlaczego było tak źle. Dlaczego w 1976 Ursus i Radom
        się zbuntował ? Dlaczego wprowadzano kartki, talony i przydziały. Dlaczego w
        tym raju cerowano skarpetki, łapano oczka(tzw.repesacja), napelniano wkłady
        do dlugopisów, przerabiano jednorazowe zapalniczki, by je potem wielokrotnie
        napełniać. Dlaczego robiono kiełbasę z kazeiny, szynkę z kryla, pasztetówkę z
        papieru toaletowego a do mleka dodawano proszek "ixi" by nie kwaśniało. Tak
        żyją ludzie w państwie które "rośnie w siłę a ludzie żyją dosttniej" ? Dla
        Czechów i enerdowców byliśmy hołotą przed którą chowa się pod ladę towary.
        Dla zachodu lepiej nie pisać. Całe szczęscie że żyją jeszcze ludzie którzy
        pamiętają ten gierkowski raj. Jedyne co się udało za Gierka to propaganda która
        do tej pory jak widać przetrwała.
        Szkoda że burdelowi mitomani tego nie pamietają lub nie chcą wiedzieć.
        • hasz0 Re: Rzeczpospolita Mitomanów trwa bez końca !!! 11.08.05, 10:32
          Qwardian zmontował zwykłą "podpuchę".
          To po to by zamknąć wszelką krytykę przekretów
          nowych utopii sprowadzeniem do narożnika jako komucha

          Zaimponowałeś mi kiełbasą z kazeiny i szynką z kryla
          dodam czekoladopodobne wyroby Wedla
          • atp1 Rzeczpospolita" walesa" sie po bezdrozach Europy. 11.08.05, 20:25
            Ostatnie 16 lat tak zalatwilo Rzeczpospolita ze, mozna to nazwac
            okupacaja pokojowa. Wrogowie Polski tak ja wycyckali ze nie spelnia
            juz swojej powinnosci jako panstwo dla lwiej czesci swoich obywateli.
            Nie ma pieniedzy na zasilki dla bezrobotnych, oswiate, emerytury, lecznictwo,
            kulture,budowe drog i mostow,mieszkan,zabezpieczenia socjalnego, slowem nic.
            Pytam sie forumowa diaspore, gdzie sie podziewaja pieniadze z podatkow?
            Jakiemu celowi sluzy i komu takie nieprawdopodobne zrujnowanie kraju?
            Caly ten raj i wolnosc wniesli solidarnosciowcy czyli okraglostolowcy,
            podzielili sie Polska razem ze starymi sowietskimi PZPR-owcami i UB-kami.
            System wprowadzili zbrodniczy celem wyniszczenia Polakow pod przykrywka
            walki o niepodleglosc i "godne zycie". Jaka maja dzisiaj argumentacje
            gdzie wiekszosc narodu zyje w nedzy a polskie dzieci mdleja na lekcjach
            z glodu!!! To po to walczyli z komuna? Nie wspomne ze caly kraj jest
            wysprzedany obcemu kapitalowi, nawet banki sa juz w ich rekach co
            przypomina rozgromienie militarne Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • wikul Rzeczpospolita Mitomanów trwa bez końca !!! 12.08.05, 00:49
              atp1 napisał:

              > Ostatnie 16 lat tak zalatwilo Rzeczpospolita ze, mozna to nazwac
              > okupacaja pokojowa. Wrogowie Polski tak ja wycyckali ze nie spelnia
              > juz swojej powinnosci jako panstwo dla lwiej czesci swoich obywateli.
              > Nie ma pieniedzy na zasilki dla bezrobotnych, oswiate, emerytury, lecznictwo,
              > kulture,budowe drog i mostow,mieszkan,zabezpieczenia socjalnego, slowem nic.
              > Pytam sie forumowa diaspore, gdzie sie podziewaja pieniadze z podatkow?
              > Jakiemu celowi sluzy i komu takie nieprawdopodobne zrujnowanie kraju?
              > Caly ten raj i wolnosc wniesli solidarnosciowcy czyli okraglostolowcy,
              > podzielili sie Polska razem ze starymi sowietskimi PZPR-owcami i UB-kami.
              > System wprowadzili zbrodniczy celem wyniszczenia Polakow pod przykrywka
              > walki o niepodleglosc i "godne zycie". Jaka maja dzisiaj argumentacje
              > gdzie wiekszosc narodu zyje w nedzy a polskie dzieci mdleja na lekcjach
              > z glodu!!! To po to walczyli z komuna? Nie wspomne ze caly kraj jest
              > wysprzedany obcemu kapitalowi, nawet banki sa juz w ich rekach co
              > przypomina rozgromienie militarne Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


              Chciałbyś frustracie żeby tak było. Wtedy twoja nieudana emigracja miałaby sens.
              Dlatego tak podoba ci sie Lepper, który w walce o władze pie.. wlaśnie takie
              głupoty. Ale ludzie madrzeją. Ostatnie sondaże dają mu już ponizej 10 %
              poparcia. A o Polsce możesz poczytać np.tutaj :


              Stan gospodarki polskiej

              "New Europe" z 07.05. zamieścił artykuł dotyczący stanu polskiej gospodarki po
              wstąpieniu do Unii. Tygodnik zacytował raport DPA, zgodnie z którym
              apokaliptyczne wizje zapaści polskiego sektora rolniczego okazały się
              bezpodstawne. Wbrew pesymistycznym przewidywaniom, w ciągu pierwszych miesięcy
              od wstąpienia Polski do Unii, zanotowano 51,3 % wzrost eksportu produktów
              rolnych w porównaniu z tym samym okresem w 2003 r. Polski sektor rolniczy jest
              szóstym co do wielkości, po francuskim, niemieckim, włoskim, brytyjskim i
              hiszpańskim, w UE. W 2004 r. wartość produkcji rolnej wyniosła 55 mld euro, co
              stanowi 8 % w skali całej Unii. Polska jest głównym producentem ziemniaków,
              zajmuje trzecią pozycję jeśli chodzi o produkcję piwa i cukru, jest też
              czwartym co do wielkości wytwórcą wieprzowiny. Polscy sadownicy pokrywają ponad
              20 % europejskiego zapotrzebowania na jabłka i oczekuje się dalszego wzrostu
              eksportu. O 300 % wzrosła w porównaniu z odpowiednim okresem 2003 sprzedaż
              produktów mlecznych. Przyczyną tak dużego wzrostu, jak zauważają autorzy
              raportu są stosunkowo niższe ceny, usunięcie barier celnych i zaufanie
              zachodnich konsumentów do polskich produktów, jakkolwiek przeszkodą w
              utrzymaniu obecnego poziomu eksportu może okazać się obserwowany ostatnio
              wzrost wartości złotego w stosunku do euro. Jednocześnie z powiększaniem się
              wolumenu produktów importowanych przez kraje UE, notuje się 9 - 15 % spadek
              eksportu do krajów nie należących do "25", spowodowany zmianą regulacji
              prawnych po akcesji.

              www.searchengines.pl/phpbb203/lofiversion/index.php/t36648.html
          • wikul Re: Rzeczpospolita Mitomanów trwa bez końca !!! 12.08.05, 00:11
            hasz0 napisał:

            > Qwardian zmontował zwykłą "podpuchę".
            > To po to by zamknąć wszelką krytykę przekretów
            > nowych utopii sprowadzeniem do narożnika jako komucha
            >
            > Zaimponowałeś mi kiełbasą z kazeiny i szynką z kryla
            > dodam czekoladopodobne wyroby Wedla


            To święta prawda. Kiełbasy nie mozna było w normalny sposób smażyć na patelni.
            Przyklejała sie na amen. A po kryla wypłwała w rejony Antarktydy poteżna
            flotylla połowowa. Takich niby czekolad udało mi się kiedys przywieźć z NRD
            cały karton.
            P.S. To nie "podpucha". Znam tego osobnika i jego poglady od dawna, jak jeszcze
            pisał z USA pod nickiem polishAM.
            • jaceq Re: Rzeczpospolita Mitomanów trwa bez końca !!! 12.08.05, 00:31

              wikul napisał:

              > A po kryla wypłwała w rejony Antarktydy poteżna
              > flotylla połowowa.

              A co ta _flotylla_ miała tam niby robić? Prażyć z dział, rakiet i torped do
              lodów Antarktydy? Przerabiać, nie daj Boże, Falklandy na Malwiny albo na
              odwrót? Bo chyba nie popłynęli tam chłopaki na ryby?

              pl.wikipedia.org/wiki/Flotylla_Okr%C4%99t%C3%B3w

              _____________________________
              "Bóg. Ojczyzna. Honorarium."
              • wikul Re: Rzeczpospolita Mitomanów trwa bez końca !!! 12.08.05, 01:18
                jaceq napisał:

                >
                > wikul napisał:
                >
                > > A po kryla wypłwała w rejony Antarktydy poteżna
                > > flotylla połowowa.
                >
                > A co ta _flotylla_ miała tam niby robić? Prażyć z dział, rakiet i torped do
                > lodów Antarktydy? Przerabiać, nie daj Boże, Falklandy na Malwiny albo na
                > odwrót? Bo chyba nie popłynęli tam chłopaki na ryby?
                >
                > pl.wikipedia.org/wiki/Flotylla_Okr%C4%99t%C3%B3w
                >
                > _____________________________
                > "Bóg. Ojczyzna. Honorarium."


                Chyba się za bardzo przejęłeś rolą i troche ci się popie..ło. Przeczytaj
                uważnie ten fragment tekstu :
                (...)10 lutego wieś Hel powróciła w granice odrodzonego państwa polskiego i
                chociaż początki dwudziestolecia międzywojennego były w Helu trudne, to wkrótce
                rozpoczął się dynamiczny jego rozwój jako jedynej początkowej bazy rybołówstwa.
                Miedzy innymi właśnie w Helu w 1924 roku powstała pierwsza polska morska
                placówka badawcza: Morskie Laboratorium Rybołówstwa, które dopiero w 1932 roku
                zostało przeniesione do Gdyni. Druga wojna światowa upamiętniła imię Helu w
                1939 roku bohaterską obroną żołnierzy i oficerów, i w 1945 roku kapitulacją
                hitlerowców zepchniętych w gardło półwyspu przez wojska 2 Frontu Białoruskiego.
                Okres okupacji dla polskich rybaków osiedlonych w Helu w latach międzywojennych
                był tragiczny - wielu z nich znalazło się w obozie koncentracyjnym Stutthof.
                Tragiczne były także rezultaty końcowych działań wojennych: mieszkańcy wsi
                zostali ewakuowani przez Niemców, zabudowa zniszczona w około 40 %, flotylla
                helska kutrów przestała istnieć.(...)

                members.lycos.co.uk/helonline/historia.php
                a jak masz jeszcze wątpliwosci to zajrzyj tutaj :

                www.horn.lodz.pl/pages/index.php?ID=7&story=4
                www.focus.pl/focus2/index.jsp?place=Lead09&news_cat_id=9&news_id=262&layout=2&page=text

                -------------------------------------------------------------------------------

                pieprzone zupaki
        • atp1 Wikul, ty nie pie..pie.. 12.08.05, 15:21
          Wasze zadymy to robili wasi starzy zydowscy dzialacze ktorych
          Gomulka odsunal w 1956!!! Stara stalinowska gwardia zaczela sie
          podszywac pod patriotow, ostatni akord tego to byla solidarnosc,
          tez taka Polske dzisiaj macie!!! Nie opieraj sie kretynie na jakichs
          zydo-zachodnich sondazach, wasza gospodarka i BANKOWOSC nie istnieje,
          wy juz nie sterujecie krajem,robia to inni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          TWOI BRACIA.
          • wikul absolutnie tepy prymityw nr 1, w skrócie atp1... 13.08.05, 01:18
            ...czy ty wierzysz w te bełkotliwe brednie które tu podrzucasz ?

            atp1 nasrał :

            > Wasze zadymy to robili wasi starzy zydowscy dzialacze ktorych
            > Gomulka odsunal w 1956!!! Stara stalinowska gwardia zaczela sie
            > podszywac pod patriotow, ostatni akord tego to byla solidarnosc,
            > tez taka Polske dzisiaj macie!!! Nie opieraj sie kretynie na jakichs
            > zydo-zachodnich sondazach, wasza gospodarka i BANKOWOSC nie istnieje,
            > wy juz nie sterujecie krajem,robia to inni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            > TWOI BRACIA.


            Zmień psychiatrę cymbale, ten co cie teraz leczy jest niekompetentny.
            • atp1 Re: absolutnie tepy prymityw nr 1, w skrócie atp1 13.08.05, 13:08
              wikul napisał:

              > ...czy ty wierzysz w te bełkotliwe brednie które tu podrzucasz ?
              >
              > atp1 nasrał :
              >
              > > Wasze zadymy to robili wasi starzy zydowscy dzialacze ktorych
              > > Gomulka odsunal w 1956!!! Stara stalinowska gwardia zaczela sie
              > > podszywac pod patriotow, ostatni akord tego to byla solidarnosc,
              > > tez taka Polske dzisiaj macie!!! Nie opieraj sie kretynie na jakichs
              > > zydo-zachodnich sondazach, wasza gospodarka i BANKOWOSC nie istnieje,
              > > wy juz nie sterujecie krajem,robia to inni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              > !
              > > TWOI BRACIA.
              >
              >
              > Zmień psychiatrę cymbale, ten co cie teraz leczy jest niekompetentny.
              ------------------------------------------------------------------------------

              To ja mam isc do psychiatry, debilu?
              Banki polskie sa w obcych rekach, znaczy to ze nie mozecie sami
              kierowac swoja ekonomia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Banki na zachodzie moga byc w obcych rekach nie wiecej niz 5%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              U,was szmaciazu zbliza sie to do 100%. Jesli debilu kazesz mi isc do
              psychiatry znaczy to ze jestes niezwyklym wrogiem kraju w ktorym zyjesz.
              • snajper55 Re: absolutnie tepy prymityw nr 1, w skrócie atp1 13.08.05, 20:52
                atp1 napisał:

                > To ja mam isc do psychiatry, debilu?

                Powinieneś.

                > Banki polskie sa w obcych rekach, znaczy to ze nie mozecie sami
                > kierowac swoja ekonomia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Nieprawda. To nie banki kierują ekonomią, tylko rząd.

                > Banki na zachodzie moga byc w obcych rekach nie wiecej niz 5%!!!!!!!!!!!!!!!!

                Bzdura. Nie ma takich ograniczń.

                S.
        • qwardian Re: Rzeczpospolita Mitomanów trwa bez końca !!! 14.08.05, 18:13
          Przecież bunty dotyczyły właśnie dodruku pieniędzy. Przypomnę, że bunty w
          Gdańsku, Radomiu dotyczyły właśnie podwyżek cen, a raczej ich relacji, które
          były absurdalne. Społeczeństwo opowiedziało się za absurdem.
          • snajper55 Re: Rzeczpospolita Mitomanów trwa bez końca !!! 14.08.05, 18:29
            qwardian napisał:

            > Przecież bunty dotyczyły właśnie dodruku pieniędzy. Przypomnę, że bunty w
            > Gdańsku, Radomiu dotyczyły właśnie podwyżek cen, a raczej ich relacji, które
            > były absurdalne. Społeczeństwo opowiedziało się za absurdem.

            Postulat numer jeden: wolne związki zawodowe.

            S.
          • wikul Re: Rzeczpospolita Mitomanów trwa bez końca !!! 14.08.05, 19:13
            qwardian napisał:

            > Przecież bunty dotyczyły właśnie dodruku pieniędzy. Przypomnę, że bunty w
            > Gdańsku, Radomiu dotyczyły właśnie podwyżek cen, a raczej ich relacji, które
            > były absurdalne. Społeczeństwo opowiedziało się za absurdem.


            Wqrwiasz mnie maksymalnie. Nie odwracaj kota ogonem. To nie społeczeństwo
            opowiedziało się za absurdem, to władza prowadziła absurdalną gospodarkę
            przy pomocy absurdalnych mechanizmów pseudoekonomicznych. Jednym z takich
            mechanizmów było centralne ustalanie cen. Innym centralnie ustalane place.
            Społeczeństwo w tych czasach nie miało na nic wpływu więc gdy te centralnie
            ustalane ceny rosły a płace stały, trudno się dziwić że protestowano.
      • snajper55 Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!! 13.08.05, 01:49
        qwardian napisał:

        > Wspomniano tu nazwisko Edwarda Gierka. Wybudowane huty, zakłady chemiczne w
        > Policach, hotele Orbisu, fabryki samochodowe oraz przemysłu ciężkiego (Bumar,
        > Ursus), lotnicze w Mielcu, cukiernicze, papierowe (Kwidzyń), spirytusowe,
        > mięsne, spożywcze.

        I tak to wszystko było wydajne, że trzeba było wprowdzić kartki na cukier,
        mięso, wódę, papierosy, buty, mleko, masło, benzynę, samochody, czekoladę. A
        papieru toaletowego nawet tyle nie było, aby kartki móc wprowadzić. O sznurku
        do snopowiązaek, drogach, klęskach urodzajów i klęskach nieurodzajów już też
        pewnie zapomnieliście. O ścieżkach zdrowia dla tych, którzy śmieli głowę
        podnieść, o obwoźnych świniach i malowaniu trawy też już nie pamiętacie.
        Dziękujemy Ci towarzyszu Gierek za długi, które do dziś spłacamy. Dziękujemy Ci
        towarzyszu Gierek za wychowanie społeczeństwa, które czeka aż państwo da mu
        pracę i któremu nic się nie opłaca. Do dziś płacimy za lata komuny i jeszcze
        długo płacić będziemy.

        S.
        • atp1 Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!! 13.08.05, 13:29
          Snajper, co ty pierdo... . Za Gierka ludzie mieli prace i chleb.
          Dzieci i mlodziez mogly sie uczyc i studiowac. Dzisiejsza Polska zostala
          juz nie tylko zapozyczona ale kompletnie sprzedana, razem z obywatelami.
          Sadzisz ze ta bieda po 16 latach zydowskich rzadow to wynik pracy Gierka???
          Jesli tak twierdzisz znaczy to ze robisz to rozmyslnie i dzialasz
          przeciwko narodowi. Pamietaj jednak ze w stanie wojny takie twierdzenia
          podlegaja kaze smierci, za sprzyjanie wrogom panstwa.
          • 1ja Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!!+ 13.08.05, 20:14
            To ty jszcze czasy stare pamietasz?
            Prawdziwa STRA ZOPA!
          • snajper55 Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!! 13.08.05, 20:51
            atp1 napisał:

            > Snajper, co ty pierdo... . Za Gierka ludzie mieli prace i chleb.

            A my dziś za to płacimy.

            > Dzieci i mlodziez mogly sie uczyc i studiowac. Dzisiejsza Polska zostala
            > juz nie tylko zapozyczona ale kompletnie sprzedana, razem z obywatelami.

            Mnie jakoś nikt nie sprzedał. A Ty masz właściciela ?

            > Sadzisz ze ta bieda po 16 latach zydowskich rzadow to wynik pracy Gierka???

            Nie. To efekt lat komuny, lat PRLu. Nie tylko czasów Gierka.

            > Jesli tak twierdzisz znaczy to ze robisz to rozmyslnie i dzialasz
            > przeciwko narodowi. Pamietaj jednak ze w stanie wojny takie twierdzenia
            > podlegaja kaze smierci, za sprzyjanie wrogom panstwa.

            Nie pie..

            S.
            • 1ja Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!!+ 13.08.05, 22:00
              atp1 vel Stara Zopa sama sie sprzedaje.
              Przynajmniej usiluje.
              Ta stara Zope nikt kupic nie chce.
              Drze sie jak stare przescieradlo.
              • piotr33k2 Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!!+ 14.08.05, 00:32
                rada dla autora wątku -kup sobie mózg
                • pyrlan28 Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!!+ 14.08.05, 07:30
                  Nie ma miejsca na mozg w tej lepetynie!
              • atp1 1ja czyli stara zydowsko-stalinowska swinia. 14.08.05, 12:51
                A moze stary grzbiecie zmienisz nick na "jawohl, mein fuhrer".
                Tych Fuhrerow to juz miales duzo na przestrzeni lat!
                • 1ja Re: 1ja czyli stara zydowsko-stalinowska swinia.+ 14.08.05, 17:51
                  atp1-Staraja Zopa!
                  Jako koszerny nie moge byc swinia.
                  To jest zarezerwowane dla wielce szanownego pana atp1 velStaraja Zopa.
                  Jag är mycket ledsen,men idag kan jag inte ställa upp.
                  Idag får du slicka någon annan.
            • qwardian Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!! 14.08.05, 16:45
              snajper55 13.08.2005 20:51 + odpowiedz
              atp1 napisał:

              > Snajper, co ty pierdo... . Za Gierka ludzie mieli prace i chleb.

              "A my dziś za to płacimy."

              Gwardian: My raczej z tego żyjemy. Majątek naszego kraju, włącznie z
              kapitalizacją naszej giełdy składa się z tego co zostało wybudowane za Gierka.
              • snajper55 Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!! 14.08.05, 18:32
                qwardian napisał:

                > Gwardian: My raczej z tego żyjemy. Majątek naszego kraju, włącznie z
                > kapitalizacją naszej giełdy składa się z tego co zostało wybudowane za
                > Gierka.

                Ha, ha, ha. To według Ciebie majątek Polski to Dworzec Centralny w Warszawie,
                Ikarusy i droga Warszawa - Katowice ? Za Geirak tak było dobrze, że nawet buty
                były na kartki.

                S.
                • wikul Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!! 14.08.05, 19:21
                  snajper55 napisał:

                  > qwardian napisał:
                  >
                  > > Gwardian: My raczej z tego żyjemy. Majątek naszego kraju, włącznie z
                  > > kapitalizacją naszej giełdy składa się z tego co zostało wybudowane za
                  > > Gierka.
                  >
                  > Ha, ha, ha. To według Ciebie majątek Polski to Dworzec Centralny w Warszawie,
                  > Ikarusy i droga Warszawa - Katowice ? Za Geirak tak było dobrze, że nawet
                  buty
                  > były na kartki.
                  >
                  > S.


                  Tak, jeszcze Berliety, Thomsony i Trasa Łazienkowska. A buty wg gwardiana były
                  na kartki bo ludność miala absurdalne żądania. Pewnie kartki na benzynę(później)
                  też były wprowadzone na skutek absurdalnie wygórowanych żądań.
        • qwardian Re: Rzeczpospolita Zydowska dobiega konca!!! 14.08.05, 16:55
          Jakie długi? Dług Gierka wynosi poniżej 10% całego obecnego długu, którego
          narobiła Unia Wolności z SLD przez ostanie dziesięć lat. Dług publiczny z
          długiem zagranicznym wynosi obecnie kilkaset mialiardów dolarów. Komuna
          pozostawiła zerowy bilans długu publicznego. Do tego Mumia Wolności
          regularnie wyprzedawała majątek narodowy. Gdzie się podziały te pieniądze?
          • wikul Rzeczpospolita Mitomanów trwa nieprzerwanie !!! 14.08.05, 19:38
            qwardian napisał:

            > Jakie długi? Dług Gierka wynosi poniżej 10% całego obecnego długu, którego
            > narobiła Unia Wolności z SLD przez ostanie dziesięć lat. Dług publiczny z
            > długiem zagranicznym wynosi obecnie kilkaset mialiardów dolarów. Komuna
            > pozostawiła zerowy bilans długu publicznego. Do tego Mumia Wolności
            > regularnie wyprzedawała majątek narodowy. Gdzie się podziały te pieniądze?


            Podobno żyłeś kilka lat w USA. Powinieneś więc wiedzieć ile oni mają długów.
            Zajrzyj do statystyk jaka to jest astronomiczna liczba. Nie liczy się nominalna
            wartość długu sprzed ćwierć wieku, liczy sie aktualna relacja do dochodu
            narodowego i możliwość jego spłacania. Gierk doprowadził wysokość długów do
            zachwiania tych relacji a państwo na skutek braku możliwości spłat, do
            bankructwa.
            P.S. Obecnie Polska spłaca w terminie wszystkie należności a niektóre długi
            wykupuje przed terminem i na tym polega różnica między ówczesnymi długami a
            obecnymi.
            • atp1 Hvordan går det røvhul-1ja 15.08.05, 16:14
              Lære at snakke bedere svensk. Er du en svensk jøde eller hvad... Hvornår skal
              du så tilbage til Israel... Nå nej det kan du jo ikke... For dér er
              palæstinenserne jo... Ha ha.. Der fik du den din skide jøde uden land.. Din
              pikunge..
              • 1ja Re: Hvordan går det røvhul-1ja+ 15.08.05, 16:55
                Dunski polaczku - atp1 vel Staraja Zopa.
                Czego sie drzesz jak stare przescieradlo?
                Wsadz se do zopy rure wydechowa,a jöde w nos tobie ze swoje zopy podmucha-
                za pomoca weza elastycznego.
                Under tiden ner du ska slicka honom.
                Niech przyjemnosc bedzie po twej stronie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka