Gość: 007 IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 27.08.02, 20:55 Rewerski potraktował kuklińskiego zbyt łagodnie. On zdradzilł za dużą kasę a niedla dobra naszego kraju, sali czy tej głupiej helgi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wild a grupa "moczarowców" czy "urbanowców" wojennych? IP: *.net.bialystok.pl / 10.102.11.* 27.08.02, 20:57 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sala Re: kukliński IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 27.08.02, 21:18 Chyba sie zle czujesz.007 - jestes po prostu niegodny zeby uzywac tego nicka. Za kase? Nawet jesli,a watpie, to i tak przyczynil sie do tego,ze teraz mozesz pisac to co chcesz na forum i nikomu nic do tego. No chyba,ze zlamiesz prawo. Jesli ci to nie odpowiada przenies sie do Chin, Korei, na Kube. Popiszesz sobie biuletyny "Glos Mao" "Wiesci Fidela" "Okiem Castro" Przenies sie na forum innej gazety niz forum Wyborczej. Tu sa zbyt kulturalni i inteligentni ludzie jak dla ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Re: kukliński IP: *.lda.comtrade.ee 27.08.02, 21:54 Najpierw przysiegal i korzystal z wszystkich przywilejow a potem zdradzil.Zdrajca byl zawsze zdrajca,od poczatku ludzkošci jak by nie tlumaczyl swoj postepek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: & Re: kukliński IP: *.idzik.pl / 192.168.6.* 27.08.02, 21:36 007 mało ciekawy z ciebie okaz zoologiczny.Wiedza zaczerpnięta z gazet nie upoważnia nikogo do obrażania drugiego człowieka. To tylko tyle i aż tyle. Może coś do głowy dotrze ? Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Re: kukliński 27.08.02, 21:41 Gość portalu: 007 napisał(a): > Rewerski potraktował kuklińskiego zbyt łagodnie. ----------------------------------- Nie wiem dlaczego wyrazasz sie niegrzecznie o kol. Rewerskim, pomijajac jego imie. Edward Rewerski (zwany tez nic.nic wsrod przyjaciol). Nie zapominaj. Chyba brak Ci troche kultury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lolok Re: kukliński IP: *.ipt.aol.com 27.08.02, 21:49 Dziekuje panu panie KUKLINSKI.Dzieki takim ludziom jak pan jestem wolnym czlowiekiem.Tylko glupcy nie potrafia docenic zmian ,ktore zaszly w Polsce w okresie ostatnich 22 lat.Serdecznie pozdrawiam ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wild kiedy wrócisz do Polski aby te zmiany podziwiać? IP: *.net.bialystok.pl / 10.102.11.* 27.08.02, 21:53 Gość portalu: Lolok napisał(a): > Dziekuje panu panie KUKLINSKI.Dzieki takim ludziom jak pan jestem wolnym > czlowiekiem.Tylko glupcy nie potrafia docenic zmian ,ktore zaszly w Polsce w > okresie ostatnich 22 lat.Serdecznie pozdrawiam ! a poczytasz sobie GW! w 1981 nie było tego periodyka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lolok Re: kiedy wrócisz do Polski aby te zmiany podziwi IP: *.ipt.aol.com 27.08.02, 22:23 Nigdy!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek Re: kukliński IP: 194.251.142.* 27.08.02, 21:58 Masz rację.nie zasłużyliśmy sobie na to ,żeby naszym bohaterem narodowym był szpieg. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wild "naszym" a ilu Jurków pisało ten post? IP: *.net.bialystok.pl / 10.102.11.* 27.08.02, 22:07 Gość portalu: jurek napisał(a): > Masz rację.nie zasłużyliśmy sobie na to ,żeby naszym bohaterem narodowym był > szpieg. 2, 3, wielu? mnóstwo? Szanowni Jurkowie! wiem.onet.pl/wiem/014ed1.html Pétain Philippe Henri (1856-1951), marszałek Francji, polityk. Absolwent akademii wojskowej w Saint-Cyr. Po wybuchu I wojny światowej mianowany generałem brygady. Jako dowódca dywizji brał udział w pierwszej bitwie nad Marną. Sławę wojenną zyskał kierując obroną twierdzy Verdun. W maju 1917, po nieudanym natarciu generała R.G. Nivelle'a na linię Zygfryda, mianowany naczelnym wodzem wojsk francuskich. Oczekując na lądowanie Amerykanów w Europie, nie podejmował samodzielnie działań zaczepnych. Po zakończeniu wojny mianowany marszałkiem. W okresie międzywojennym pozostawał na dowódczych stanowiskach w armii, m.in. w latach 1922-1931 inspektor armii, w 1934 minister wojny. Wykładał w École Supérieure de Guerre. W latach 1939-1940 ambasador w Hiszpanii. W maju 1940 powołany do rządu P. Reynauda na stanowisko wicepremiera i ministra stanu. Od 16 czerwca tegoż roku objął urząd premiera. Wobec klęsk armii francuskiej podjął rozmowy z Niemcami i 22 VI 1940 podpisał rozejm. Po kapitulacji stanął na czele rządu marionetkowego państwa francuskiego z siedzibą w Vichy. Całkowicie uległy III Rzeszy, po wkroczeniu Niemców na terytorium nieokupowanej Francji w listopadzie 1942 zdobył się jedynie na oficjalny protest, nie podając się do dymisji. We wrześniu 1944 przeniesiony przez Niemców do Sigmaringen. Po zakończeniu wojny przebywał przez kilka dni w Szwajcarii. Powrócił dobrowolnie do Francji, gdzie został osądzony i skazany na karę śmierci. Z uwagi na wcześniejsze zasługi i podeszły wiek wyrok śmierci zamieniono na dożywocie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shari Re: kukliński IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 28.08.02, 21:31 to zdrajca i szpieg , marna kanalia Odpowiedz Link Zgłoś
_helga Ile nickow dziennie pokrako zmieniasz? 28.08.02, 21:40 Gość portalu: shari napisał(a): > to zdrajca i szpieg , marna kanalia Odpowiedz Link Zgłoś
wojcd Re: kukliński 28.08.02, 22:23 Gość portalu: shari napisał(a): > to zdrajca i szpieg Zgadzam sie. Zdradzil imperium moskiewskie zwane ZSRR. Wojciech Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolek Re: kukliński i wojcd to dwie kukly dupki !!!!!!!! IP: *.kat.forthnet.gr 29.08.02, 09:04 wojcd jesli wtedy zdradzil imperium rosyjskie ty cienki frajerze to teraz ty cieniasie jakiemu imperium w dupe wchodzisz ? watykanowi imperium pedalow i ciemniactwa ? czy tym pojebanym amerykana ? bo polsce jako polsce nie mozesz sluzyc takie kraje nie moga same sie ......... tylko kopulowac sie moga miedzy soba jak my w tej chwili Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: n0str0m0 Re: kuklin´ski IP: 202.108.191.* 29.08.02, 09:19 Przyczyna usunie˛cia: niektóre wypowiedzi by?y niezgodne z regulaminem forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: n0str0m0 Re: kuklin´ski IP: 202.108.191.* 29.08.02, 09:21 Przyczyna usunie˛cia: niektóre wypowiedzi by?y niezgodne z regulaminem forum Odpowiedz Link Zgłoś