26.10.05, 23:02
Ech Dorn...Platformy to on sie boi jak ognia. Czy woli Instytut Schillera i
Andrew Leppera....?Czy tak sie boi? Zaiste...Ide cosik pogrzebac o tym
instytucie w archiwum.....
Obserwuj wątek
    • jenisiej Dorn... Co to za nazwisko? 27.10.05, 00:31
      Czy to nie jest przypadkiem jakiś Kaszuba? Tak tylko się zastanawiam.

      wink
      • owca_czarna Re: Dorn... Co to za nazwisko? 27.10.05, 01:32
        jenisiej napisał:

        > Czy to nie jest przypadkiem jakiś Kaszuba? Tak tylko się zastanawiam.
        >
        > wink

        wspak, lepiej brzmi Nord..
        big_grin

        czarna_owca
        • jenisiej Owieczko, nie oszukuj ;-) 27.10.05, 02:35
          owca_czarna napisała:

          > wspak, lepiej brzmi Nord..

          No, to niedokładnie wspakwink
          Ale gdyby tak tym tropem pokombinować, tasując literki:

          Ordn...ung muss sein wink

          Całuskismile
          • marianna.rokita Re: Owieczko, nie oszukuj ;-) 27.10.05, 04:49
            Raz Ludwiczek zwinny
            chcial byc bardzo zimny...
            no i ubral watoline
            by nie patrzec na dziewczyne
            tak sie spocil,ze az strach
            z potu mokry kazdy lach...
            I wystawil przyrodzenie
            by zalatwic se wietrzenie

            no a jakas malpa
            myslac,ze widzi banana
            ugryzla go w banana z rana!
            ludwik stanal z dziwna mina
            patrzac za penisem i dziewczyna...
            Bo penisa juz nie bylo
            zimo mu sie wnet zrobilo...
            O Ludwiczek zwinny
            stal sie baaaardzo zimny.

            Powiem moral po kryjomu
            nie wystawiaj byle komu:0)
            • owca_czarna Re: Owieczko, nie oszukuj ;-) 27.10.05, 08:42
              marianna.rokita napisała:

              > Powiem moral po kryjomu
              > nie wystawiaj byle komu:0)

              ojej, a ta małpa nie wiedziała, że gryzac ptaszka można zarazić się ptasią
              grypą. Takie niebezpieczeństwo big_grinbig_grinbig_grinbig_grin


          • owca_czarna Re: Owieczko, nie oszukuj ;-) 27.10.05, 08:57
            jenisiej napisał:

            > owca_czarna napisała:

            > No, to niedokładnie wspakwink

            hehehehe to chyba ze względu na późną godzię odczytałam Nord, rzeczywiście
            anagram lepiej pasuje big_grin

            > Ordn...ung muss sein wink

            ano musi

            > Całuskismile

            Serdeczności Jeni smile
        • wikul Re: Dorn... Co to za nazwisko? 27.10.05, 17:49
          Nazwisko jak nazwisko , znam gorsze .
      • pozarski Re: Dorn... Co to za nazwisko? 28.10.05, 10:13
        jenisiej napisał:

        > Czy to nie jest przypadkiem jakiś Kaszuba? Tak tylko się zastanawiam.
        >
        > wink
        Nie zastanawiaj sie tylko wal prosto z mostu.
        • jenisiej Pożarski, daj spokój :-) 29.10.05, 00:23
          pozarski napisał:

          > jenisiej napisał:
          >
          > > Czy to nie jest przypadkiem jakiś Kaszuba? Tak tylko się zastanawiam.
          > >
          > > wink
          > Nie zastanawiaj sie tylko wal prosto z mostu.

          No przecież jajca sobie robię. Chyba bezpieczne, bo wśród przeciwników Dorna
          chyba niewielu jest tropicieli kaszubskości - w odróżnieniu od niektórych
          przynajmniej jego sojuszników.

          Zapewniam Cię, że kiedy używam takiego znaczka: "wink", traktuję to jak
          najbardziej serio. Ten znaczek, znaczy wink

          Serdecznoścismile
    • ewa8a Re: Dorn.... 27.10.05, 08:08
      marianna.rokita napisała:

      > Ech Dorn...Platformy to on sie boi jak ognia. Czy woli Instytut Schillera i
      Andrew Leppera....?

      Nade wszystko woli kobiety.

      ,, Choć poseł ma już drugą żonę i trójkę dzieci, nie mieszka z rodziną. Jego
      żona, Joanna, nie zaprzecza, że mąż ma romans - pisze dziennik. I pyta: czy to
      wypada, by reprezentant partii głoszącej odnowę moralną postępował w taki
      sposób?”

      fakty.interia.pl/news?inf=679453

      No właśnie, reprezentant TAKIEJ partii ...

      I kto by pomyślał, że taki z niego ogier ?
      • hasz0 [...] 27.10.05, 08:16
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • jaceq Re: Dorn.... 27.10.05, 16:08

        ewa8a napisała:
        > Jego żona, Joanna, nie zaprzecza, że mąż ma romans...

        Eh, ten Dorn. Czyż nie miał racji Makuszyński:

        www.literatura.zapis.net.pl/okresy/20leciemiedzywojenne/Makuszynski/dziewiec/9.htm

        ???



        _____________________________
        Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"
        • ewa8a Ależ to wypisz-wymaluj ten sam Dorn ! 27.10.05, 17:36
          chociaż imię nieco przekręcone.

          ,,Szczupły, wiotki, łagodnego usposobienia, miał oczy niebieskie, takie,
          którymi zawsze patrzy marzenie, wypatrując na horyzoncie czegoś, co nigdy się
          nie zjawi. Zawsze blady, hodował w sobie melancholię.’’


          ,,Serce miał tak napełnione potrzebą kochania, jak owoc słodyczą, źródło
          czystością wody, jak dusza kobiety napełniona jest żółtą nienawiścią, jak
          dziennikarski kałamarz plugastwem, jak niebo napełnione jest aniołami,
          pszczołami ul, kryminał rzezimieszkami, co wszystko ma znaczyć, że tą potrzebą
          kochania napełnione było po brzegi. Wszystko, co było w tym człowieku, było
          pragnieniem kobiety ’’

          Wszystko się zgadza :


          ,,Jak dodaje "Super Express", poseł mnóstwo czasu spędza z ciemnowłosą
          przyjaciółką i wygląda na zakochanego. Według kolegów z partii, Dorn zachowuje
          się tak nie po raz pierwszy. Ma bowiem opinię osoby wyjątkowo czułej na wdzięki
          pięknych dam ''.


          Kaszpirowski z tego Makuszyńskiego !
        • wikul Re: Dorn.... 27.10.05, 17:55
          jaceq napisał:

          > Eh, ten Dorn. Czyż nie miał racji Makuszyński:



          Eh, ten jaceq. Zawsze cos wynajdzie smakowitego. A mnie wstyd że tego nie znam.
          • jaceq Re: Dorn.... 27.10.05, 20:45

            Eh, wikul, ja też "9 kochanek" nie znałem, dopóki nie stał się poseł Dorn moim
            posłem specjalnej troski. Było to po tych jego hulajnogowych ekscesach.
            Proletariacko czujny, wyłowiłem na FGW faceta, który link do "Kochanek Dorna"
            umieścił sobie był w sygnaturce. Uznałem, że warto rzecz przybliżyć jeszcze
            szerszemu gronu.
            _____________________________
            Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"
        • dachs Re: Dorn.... 27.10.05, 18:04
          jaceq napisał:

          > Eh, ten Dorn. Czyż nie miał racji Makuszyński:
          >
          > www.literatura.zapis.net.pl/okresy/20leciemiedzywojenne/Makuszynski/dziewiec/9.htm

          a najładniejsze zdanie z tego:

          " Ach, to Dorn! - rzekł Pan Bóg i machnął ręką. "
      • wikul Re: Dorn.... 27.10.05, 17:28
        ewa8a napisała:

        > Nade wszystko woli kobiety.
        >
        > ,, Choć poseł ma już drugą żonę i trójkę dzieci, nie mieszka z rodziną. Jego
        > żona, Joanna, nie zaprzecza, że mąż ma romans - pisze dziennik. I pyta: czy
        to
        > wypada, by reprezentant partii głoszącej odnowę moralną postępował w taki
        > sposób?”
        >
        > No właśnie, reprezentant TAKIEJ partii ...
        >
        > I kto by pomyślał, że taki z niego ogier ?


        O, a co na to Ojciec Dyrektor ?
    • hasz0 Sama sobie odpowiedz czy inetresują Cię 27.10.05, 09:07
      bardziej sprawy Polski czy łóżko Dorna.

      Mnie sprawy Polski.
      • dachs Re: Sama sobie odpowiedz czy inetresują Cię 27.10.05, 10:29
        Haszu, gdyż Marianna Rokita zaczęła nagle nawoływać do cnoty, powiedziałbym, że
        jest hipokrytką.
        Łózko Dorna inresesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, intersuje mnie
        rozbieżność między hasłami, a czynami.
      • ewa8a Re: Sama sobie odpowiedz czy inetresują Cię 27.10.05, 17:19
        Hasz, ja zadałam ci konkretne pytania : kto to są WY i jaki związek mają WY z
        ksenofobią.
        Czy potrafisz na nie odpowiedzieć, czy po prostu tekst, który z siebie
        wyrzuciłeś był białym wierszem, napisanym bez związku z czymkolwiek ?

        Moja z kolei odpowiedź na twoje pytanie brzmi dokładnie tak, jak post Dachsa ;

        > Łózko Dorna inresesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, interesuje mnie
        rozbieżność między hasłami, a czynami.

        Dodałbym tylko zdanie : żądasz czystości – zachowaj ją sam !
    • jaceq Re: Dorn.... 27.10.05, 16:27

      Wg mnie najlepszy ze swoich numerów odstawił Dorn w zeszłym roku:

      "Dorn oburzony

      Autor: Luk

      Szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwość pozwie do sądu gazetę “Fakt”
      w związku z opublikowaniem zdjęcia posła w szpitalu, przy jego stanowczym
      sprzeciwie.

      Dziennik opisał wyjazd Ludwika Dorna na wakacje do Chorwacji samochodem
      wypożyczonym z Kancelarii Sejmu. Polityk PiS w trakcie wypoczynku miał wypadek
      na rolkach i nie mógł sam prowadzić samochodu. Dlatego musiał wynająć kierowców
      z Polski, którzy przewieźli auto do kraju. Teraz poseł PiS leczy się w klinice
      Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Admiistracji. "Fakt" wyliczył, że pobyt
      posła PiS w szpitalu, wypożyczenie sejmowego samochodu i wysłanie kierowców,
      którzy go ściągnęli z Chorwacji, kosztowały budżet 7.210 złotych. Dziennik
      domaga się, aby polityk PiS zwrócił te pieniądze. Jednakże to nie to
      stwierdzenie oburzyło posła. Ludwik Dorn uważa, że dziennikarze “Faktu”
      naruszyli jego prywatność robiąc mu zdjęcie w szpitalu, a także złamali prawo
      publikując je, przy wyraźnym sprzeciwie posła.
      - Z uwagi na to, iż poseł Dorn jest osobą publiczną, redakcja miała prawo
      takie zdjęcie mu zrobić i opublikować - powiedział Grzegorz Jankowski, redaktor
      naczelny “Faktu”. Według niego, to zdjęcie stanowi dowód, że poseł leczy się na
      oddziale VIP-owskim szpitala MSWiA. Szef klubu parlamentarnego PiS opowiadał
      się niedawno za odebraniem VIP-om przywilejów w opiece zdrowotnej.
      - To dowodzi, że dotychczasowych oświadczeń Ludwika Dorna nie można nazwać
      inaczej jak hipokryzją - skwitował Jankowski.
      Obawiając się, że my również zasiądziemy w sądowej sali z przewrażliwionym na
      swoim punkcie politykiem PiS-u, zamiast zdjęcia szefa klubu zdecydowaliśmy się,
      dla własnego bezpieczeństwa rzecz jasna, zilustrować ten tekst całkowicie
      neutralnym zdjęciem."

      Strona "już nie istnieje", ale gugle trzymają kopię:

      66.249.93.104/search?q=cache:l4JDhVKEcKgJ:www.super-nowa.pl/artyil.php%3Fid%3D6863%26curpg%3D1%26mask%3D4808+wypadek+dorna&hl=pl&lr=lang_pl


      Po swoich popisach na rolkach Dorn miał wyrazić zdziwienie, że jego
      rehabilitacja będzie go kosztować, bo przecież "płaci takie wysokie składki na
      ubezpieczenie zdrowotne":

      "Opłacana przeze mnie składka na ubezpieczenie zdrowotne wyniosła w 2003 roku
      około 9 tys. zł. Opiekę zdrowotną nad posłami sprawuje klinika MSWiA, w której
      przebywam. Wszelkie świadczenia zdrowotne, realizowane przez klinikę MSWiA na
      rzecz pacjentów, opłacane są przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W związku z tym
      kierowane pod moim adresem żądania, bym, opłacając składkę zdrowotną, płacił za
      należne mi świadczenia, uważam za absurdalne, idiotyczne, podłe" - czytamy w
      oświadczeniu posła PiS."

      wprost.pl/drukuj/?O=65261

      Kurna, poseł, a nie wie. Cyrkowy kształt budynku sejmowego jest przy takich p-
      osłach uzasadniony na pokolenia.

      _____________________________
      Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"
      • hasz0 _________Jestem swoistym KURIOZUM nie tylko na tym 27.10.05, 17:38
        europejskim, inteligentnym, kulturalnym i postepowym Forumie,
        którego polemiści sami zaproponowali, zgodnie z poltycznymi nowatorskimi
        trendami na Wodo_leje się_sieć!

        Jeden z nich tłumaczył nawet domownikom, że wbrew soim wybrażeniom
        po tym jak mnie czytali - wyglądam przeciez "normalnie"!

        Otóż dziś spotkałem 30-parolatka po studiach, który zanjąc mnie pare lat
        z pracy i prywatnie - oczom nie wierzył, ze głosowałem na K.
        - bo w jego kręgu znajomych - tez po studiach - około 50-ciu, nie znał nikogo
        takiego i sądził, ze wybory sa sfałszowane... na korzyść Kaczyńskich!!!!!!

        To dobitnie świadczy o poziomie edukacji w Polsce i umiejetnosci odsiewania
        inf. i samodzielnego wyciągania wniosków.

        Słuzby specalne, media i sondaże a może nawet sam Wachowski
        ...w służbie Kaczyńskich! Kto może tak "myśleć" - jest az tak źle z mgr
        i inż?
        P.S.
        Mam 1-mo zielone oko drugie zółtokrwiste na czole.
        Oszołomstwo zwisa mi z obu oklapnietych uszu
        a mściwość poznać po kłach, pazurach i ostrym języku...
        co chyba sami możecie ocenić!

        • hasz0 W pierwszych słowach mego postu miałem na mysli 27.10.05, 17:47
          zmienianie nazw forumu i...a sami wiecie!
          Co do służby zdrowia, obowiązku płacenia składek przez
          polityków to wytnę text o tym jak to ZREFORMOWAĆ!

          Zaręczam, ze pobiję nawet liberałow!!!!!!

          > Teraz poseł PiS leczy się w klinice
          > Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Admiistracji. "Fakt" wyliczył, że pobyt
          > posła PiS w szpitalu, wypożyczenie sejmowego samochodu i wysłanie kierowców,
          > którzy go ściągnęli z Chorwacji, kosztowały budżet 7.210 złotych. Dziennik
          > domaga się, aby polityk PiS zwrócił te pieniądze.

          "Fakt" - w którym obserwowałem dwie filmowe reklamy jedna wyśmiewajaca
          Kaczynskiego i zaraz druga z peanem i apelem dla Tuska
          wolałby by Dorn był bez nóg. Gachs nie wierzył...

          Tak jak Tusk bez... a co tam sami wiecie nie przeprosił Kurskiego ani nie
          podziękował za sprostowanie w jego historycznej ksiażce, w której pisał o swoim
          przodkach używając swej wiedzy profesjonalnej narzędzi historyka!
          • jaceq Re: W pierwszych słowach mego postu miałem na mys 27.10.05, 20:51

            hasz0 napisał:
            > "Fakt" - w którym obserwowałem dwie filmowe reklamy jedna wyśmiewajaca
            > Kaczynskiego i zaraz druga z peanem i apelem dla Tuska
            > wolałby by Dorn był bez nóg.

            Tu nie chodzi o ilość nóg Dorna; niech ma nawet i cztery. Tu chodzi o pewną
            szczególną, (jakby tu delikatnie powiedzieć?) zdolność Dorna do hipokryzji; o
            opinię, że Narodowy Fundusz Zdrowia może okazać się TAK PODŁY w stosunku do
            osoby Dorna i zarazem ta podłość ULATNIA SIĘ ze stosunku NFZ do Twojej bądż
            mojej osoby.
            _____________________________
            Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"
            • dachs Re: W pierwszych słowach mego postu miałem na mys 27.10.05, 22:22
              To się wPiSuje w ogólne klimaty tej partii. Lech Kaczyński wsławił sie brutalnym
              zbesztaniem pielęgniarki, która miała czelność powiedzieć, że jego znajoma musi
              poczekać gdyż pierwszeństwo ma cięzszy przypadek. Przypadkiem i bez udziału
              Prezydenta miasta, pielęgniarka została wkrótze potem zwolniona z pracy.
              Zapewne szpital cierpiał na nadmiar pielegniarek.
    • abstrakt2003 Re: Dorn.... 27.10.05, 20:48
      to kawał ch..a jest!
      • wikul Re: Dorn.... 27.10.05, 21:47
        abstrakt2003 napisał:

        > to kawał ch..a jest!



        Kawał ? To caly wielki ch..
      • hasz0 Dorn czy nie Dorn ch.czy nie ch. byle pogonił kota 27.10.05, 21:47
        • hasz0 tym co spać nie mogą ze strachu przed Spr i Prw 27.10.05, 21:48
          • wikul Re: tym co spać nie mogą ze strachu przed Spr i P 27.10.05, 22:00
            Są tacy ? Już nawet skazany Kolasiński się nie boi .
            • marychna31 Re: tym co spać nie mogą ze strachu przed Spr i P 27.10.05, 22:17
              Skazany kolasiński to właśnie dopiero teraz liczy na "prawo"
              i "sprawiedliwość" smile)
        • jaceq Re: Dorn czy nie Dorn ch.czy nie ch. byle pogonił 27.10.05, 23:11

          Haszu, nie przesadzaj z humorem. Ta gęba z niczym Ci się je kojarzy? Przecież
          to wszystko już było. I to kilka razy.
          _____________________________
          Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"
    • wikul Re: Dorn.... 27.10.05, 22:15
      Spodobał mi sie fragment z utworu K.Makuszyńskiego - "Dziewięć kochanek
      kawalera Dorna"


      ..."Gdzieś w pobliżu odezwały się gwizdki, gromadka policjantów rozbrajała po
      chwili walczących. Za kwadrans całe towarzystwo znalazło się w komisariacie.
      Dorn był blady i drżał.
      Z apaszami zrobiono krótką sprawę. Potem pytają Dorna.
      - Kto pan jest i skąd się pan znalazł w tym towarzystwie?
      - Nazywam się Dorn, a ta pani jest moją narzeczoną.
      Policjanty ryknęły śmiechem jak bawoły, komisarz policji tylko podrygiwał
      ze śmiechu.
      - Czy pan jest bardzo pijany?
      - Nie
      - Czy pan wie, kim jest ta pani? Bo my ją znamy dobrze!
      - Kocham ją, a reszta mnie nie obchodzi. Poznałem ją wieczorem.
      - Ach, tak! - rzekł wesoło komisarz Rozebrać ją!
      - Panie! - krzyknął Dorn - jak pan śmie!
      - Cicho pan bądź i dziękuj pan Bogu, że się tak zdarzyło. Niech pan patrzy!
      Dorn patrzył. Kiedy z niej zdjęto bluzkę, zobaczył sztuczne piersi, kiedy z
      niej zdjęto resztę, zobaczył prawdziwe rzeczy. To był mężczyzna.
      Dorn się zachwiał i padł w ramiona najbliżej stojącego policjanta. Potem go
      długo cucili.
      Biedny człowiek uciekł na zawsze z tego miasta. Jechał przed siebie,
      wszystko jedno dokąd, byle jak najdalej. Wbijał sobie paznokcie w dłonie,
      rozpacz go kąsała. Co on komu zawinił, że nikomu na świecie nie zdarzy się nic
      podobnego, tylko jemu? Szampan i pożądanie miłości zalały mu mózg do tego
      stopnia, że zidiociał.
      - Ścisnęła mnie, ach, nie ścisnęła! - ścisnął mnie ten bydlak tak silnie za
      rękę, że krzyknąłem. Trzeba było być pijaną świnią, albo tępym osłem, żeby nie
      zwrócić na to uwagi. A jak ona piła. “On!” głupcze, nie ona! - krzyknął nagle
      sam do siebie, tak że na niego spojrzano ciekawie."...

      www.literatura.zapis.net.pl/okresy/20leciemiedzywojenne/Makuszynski/dziewiec/9.htm
      • jaceq Re: Dorn.... 27.10.05, 22:20

        > Dorn się zachwiał i padł w ramiona najbliżej stojącego policjanta.

        Przeżyta trauma może w jakiś sposób tłumaczyć chrapkę na MSWiA (i zarazem
        podświadome odruchy rewanżystowskie).
        wink))
        _____________________________
        Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"
        • wikul Dorn, nasz pupil na żywo w u Lisa w Polsacie 27.10.05, 22:48
    • marianna.rokita 9 kochanek 27.10.05, 22:51
      Potrzebowal Dorn tez fanek,
      no i nabral se kochanek
      jedną nęci jego fucha
      gdy wychodzi strzela z ucha

      tak wiec jest juz rozeznanie
      co u niego na sniadanie
      o ktorej z psem spacerek,
      a o ktorej jest numerek..

      nu i prawda bedzie miła
      bo ta gęś ten Rzym zgubiła....
      • haszszachmat _________________________Mogę o Polsce tylko serio 27.10.05, 23:57
        a debata na Polsacie, TVP3 i YVP1

        pokazała ARGUMENTY Panny Obrażalskiej właśnie - obrażanie kolegów
        agresję i wmawianie Lepepera PiS-owi niczym dziewicy ciążę
        Na poważne argumenty Dorna odpowiedź "królika w kapeluszu"
        przez syczace ząbki - "nie mam ochoty na polemikę..."

        Komorowski był przeciwny koalicji PO-PiS w dniu wyborów prezydenckich
        przy pozycji w polskim paerlamencie - 2 osoby w państwie - może
        on sparaliżować całkowicie wszystkie ustawy i pracę premiera i rządu!

        I to w sytuacji gdy Tusk nie chce zgawarntować jednym słowem TAK
        - dla zespołów negocjacyjnych obu partii - powstania koalicji!!!!!

        Wysunięcie Komorowskiego - jastrzębia i Niesiołowskiego to policzek dla PiS-u.

        Jakoś Rokita nie bał się spac po nocach gdy wszystkie resorty "siłowe"
        miało SLD!
        Oferta ustąpienia Marka Jurka z marszałka dla innej konsyliacyjnej osoby z PO
        AŻ - 9 ministerstw dla PO na 7 dla PiS i DWA siłowe i dwa amundurowe
        z wojskiem i straża marszałkowską to za mało?

        Tylko Lepper i Lepper bo jakiś kłamca przemiatany z partii do partii,
        wycofujący sie z oskarzenia PiSu gadał w Brukseli z kolegą z PiS
        parlamentarzystą polskim w Unii.

        Wszystkie media razem z SLD zwalają winę na PiS
        - czy Wy tez w to uwierzycie widząc miny pajaców i palantów z PO na ekranach?
        I będzicie wyśmiewać Dorna, Ziobrę, Wasermana, Kaczńskich?

        Rokita to śmieszny, nabzdyczony, nieszery, agresywny, nietaktowny,
        niezdarny i pełen fałśzu błazen!
        Żaden poltyk! Tak jak go widziałem wtedy na przystanku z Romaszewskim
        syczący, przygarbiony, rozbiegane oczka, drżące raczki, i niezdarne stopy w
        sandałach nie na boso nie w ...skarpetach. Nie znalazł winnych śmierci 100
        działaczy "S" jako 1-szy szef 1-ej Komisji Sejmowej.
        Nie znalazł smierci nawet po latach w Nicei...

        Nie miał jeszcze nakrycia a wyglądał jak prawdziwy królik z kapelusza
        w kiepskim numerze pana w czarnym płaszczu, gdy widzowie nie dadzą sie nabrać
        ani na jeden trick!
        Nawet na niespanie po nocach w obawie przed włąmaniem TRÓJKI
        Dornem, Wasermannem i Ziobrą o 5 rano!


        • lososie_w_wisle Re: _________________________Mogę o Polsce tylko 28.10.05, 03:38
          Pan Dorn ma pochodzenie podobne jak pewien Arik, kiedys jastrzab, a teraz ponoc
          golab. Ojciec pana Ludwika byl znanym przedwojennym warszawskim trockista,
          zreszta wlascicielem skladu, jak sie drzewiej mawialo, optycznego.
        • jaceq Re: _________________________Mogę o Polsce tylko 28.10.05, 17:36

          Jeżeli prof. Niesiołowski to "policzek dla PiSu" to uważam, że nie ma co się
          piep...ć w policzki, tylko przydzwonić z całej siły aż łeb odleci, a w powstałą
          dziurę - napluć.
          _____________________________
          Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"
        • wikul Totalna wojna PiS 28.10.05, 17:48
          Totalna wojna PiS z Platformą i resztą świata staje się coraz bardziej
          kosztowna. Gwałtownie podrożały euro i dolar, co przełoży się na wyższe ceny
          benzyny i koszta obsługi kredytów. Niepokój ogarnia rynki finansowe i
          przedsiębiorców. Kompromituje Polskę.

          A zacierać ręce mogą ugrupowania postkomunistyczne. Bracia Kaczyńscy, wbrew
          swoim buńczucznym zapewnieniom, okazali się serdecznymi sojusznikami SLD i
          Samoobrony. Liderzy SLD mogą już gratulować sobie zwycięstwa w kolejnych
          wyborach. Samoobrona, partia, którą wedle zapewnień Jarosława Kaczyńskiego,
          stworzyli służby specjalne i Leszek Miller, wyszła z politycznej izolacji i ma
          szanse na realny udział we władzy. Już teraz głosami specjalistów od Prawa
          przestępca wicemarszałek reprezentuje Sejm . Jeszcze kilka takich numerów i
          prezydent Kwaśniewski rozpisze przedterminowe wybory. Ta groźba zdaje się być
          ostatnią szansą na zdyscyplinowanie posłów Dorna (mistrza politycznych fantazji
          i przeinaczeń) oraz jego szefów.

          Paweł Śpiewak, poseł PO, politolog


          Zejdź na ziemię, posłuchaj co ludzie mówią na ulicy w radiu i telewizji. Nie
          zoplennicy PO a PiS-u. Chcesz byc posadzony o głuchote i ślepotę ?
    • wikul Na forum Agory wybuchły już spory:czy Dorn to ... 31.10.05, 23:00
      ...jakobin ?

      "O wywiad Cię proszę, czcigodny Ludwiku,
      Bo dziwactw masz pięknych, jak mówią, bez liku.
      Umiesz machnąć wierszyk i szparagi w sosie,
      Jesteś obrażalski, miewasz muchy w nosie,
      Wciąż chcesz karać śmiercią, zwiększyć wszystkie kary,
      Nawet kiedy zbrodniarz jest dzieckiem, jest stary.
      (Hrabia Małachowski nazwał Cię Himmlerem)
      Więc trochę się boję, że siądziesz za sterem."

      serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,2991316.html
      • terenia.nasweter Re: Na forum Agory wybuchły już spory:czy Dorn to 01.11.05, 09:01
        wikul napisał:

        > ...jakobin ?
        >
        > "O wywiad Cię proszę, czcigodny Ludwiku,
        > Bo dziwactw masz pięknych, jak mówią, bez liku.
        > Umiesz machnąć wierszyk i szparagi w sosie,
        > Jesteś obrażalski, miewasz muchy w nosie,
        > Wciąż chcesz karać śmiercią, zwiększyć wszystkie kary,
        > Nawet kiedy zbrodniarz jest dzieckiem, jest stary.
        > (Hrabia Małachowski nazwał Cię Himmlerem)
        > Więc trochę się boję, że siądziesz za sterem."
        >
        > serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,2991316.html

        Jezus i Apostołowie też byli Żydami !
        Komuchy odczepcie się od Pana Dorna i innych ubogaconych członków rzondu !!!
        • ewa8a Re: Na forum Agory wybuchły już spory:czy Dorn to 01.11.05, 10:21

          terenia.nasweter napisała :
          > Komuchy odczepcie się od Pana Dorna i innych ubogaconych członków rzondu !!!

          To tam więcej jest tych ubogaconych ?



          • marianna.rokita Re: Na forum Agory wybuchły już spory:czy Dorn to 01.11.05, 10:41
            ewa8a napisała:

            >
            > terenia.nasweter napisała :
            > > Komuchy odczepcie się od Pana Dorna i innych ubogaconych członków rzondu
            > !!!
            >
            > To tam więcej jest tych ubogaconych ?
            >
            >
            Ewo mam zle wiesci.Wszyscy sa ubogaceni... Nadzwyczajsmile))))
            • niezlomny.prawicowiec Re: Na forum Agory wybuchły już spory:czy Dorn to 01.11.05, 12:01
              marianna.rokita napisała:

              > ewa8a napisała:
              >
              > >
              > > terenia.nasweter napisała :
              > > > Komuchy odczepcie się od Pana Dorna i innych ubogaconych członków r
              > zondu
              > > !!!
              > >
              > > To tam więcej jest tych ubogaconych ?
              > >
              > >
              > Ewo mam zle wiesci.Wszyscy sa ubogaceni... Nadzwyczajsmile))))
              >
              >
              >
              Odczepcie się od Panów Wassermanna, Dorna, Ujazdowskiego, Bielana, Mellera i
              Geldberga. I matki Braci Kaczyńskich !
              Bydlaki rasistowskie.
              • ewa8a Re: Na forum Agory wybuchły już spory:czy Dorn to 01.11.05, 12:06
                niezlomny.prawicowiec napisał:

                > Odczepcie się od Panów Wassermanna, Dorna, Ujazdowskiego, Bielana, Mellera i
                > Geldberga. I matki Braci Kaczyńskich !
                > Bydlaki rasistowskie.

                Teraz już wiemy, że wyżej wymienieni są nie tylko ubogaceni, ale na dodatek
                nieczystej rasy.
                • blackout.9491 Re: Na forum Agory wybuchły już spory:czy Dorn to 01.11.05, 15:17
                  ewa8a napisała:

                  > niezlomny.prawicowiec napisał:
                  >
                  > > Odczepcie się od Panów Wassermanna, Dorna, Ujazdowskiego, Bielana, Meller
                  > a i
                  > > Geldberga. I matki Braci Kaczyńskich !
                  > > Bydlaki rasistowskie.
                  >
                  > Teraz już wiemy, że wyżej wymienieni są nie tylko ubogaceni, ale na dodatek
                  > nieczystej rasy.
                  Znacy sie zydy ?
      • jaceq Re: Na forum Agory wybuchły już spory:czy Dorn to 01.11.05, 19:22
        wikul napisał:
        > ...jakobin ?

        Dorn powiedział:
        "Byłem posłem dwóch ostatnich kadencji, a w IV jako szef klubu PiS i przyznam,
        że znudziłem się pracą na poziomie władzy ustawodawczej. Ważne, żeby z
        przyjemnością przychodzić rano do pracy. Mam przekonanie, że jako minister
        spraw wewnętrznych dam radę. To jest resort, w którym trzeba dokonać głębokich
        zmian i wiem, jak je przeprowadzić. Robiłbym to z radością."

        Znudziło mu się, to se tera poministrzy. Ma przekonanie. Wie, jak je
        przeprowadzić. Do pracy będzie uczęszczał z przyjemnością. Rano. Robił będzie z
        radością. Dorn - Minister Czegokolwiek.

        _____________________________
        Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"
    • ewa8a Debet i kredyt kawalera Dorna 20.11.05, 15:07
      Ludwik Dorn odszedł od zony, więc znów jest do wzięcia, tyle, że kiepska z
      niego partia.

      ,,Z kolei wicepremier i szef MSWiA Ludwik Dorn ma co prawda dwa domy - jednego
      jest współwłaścicielem - ale nie ma oszczędności na koncie. Co więcej, żyje na
      kredyt - ma 10 tysięcy złotych debetu i 300 tysięcy złotych kredytu do
      spłacenia ‘’.

      fakty.interia.pl/news?inf=687472
      • patience Re: Debet i kredyt kawalera Dorna 20.11.05, 15:12
        Budownictwo mieszkaniowe to strategia dlugofalowa.
        • owca_czarna Re: Debet i kredyt kawalera Dorna 20.11.05, 15:25
          patience napisała:

          > Budownictwo mieszkaniowe to strategia dlugofalowa.

          Tak tak, tylko, że ten chłop i weksle zawsze do żony wrócą. Trzeba jednak trochę
          to powiedzenie zweryfikować, bo nie wiadomo której żony. W niektórych
          przypadkach jest problem : pierwszej drugiej czy -n z kolei.

          czarna_owca
        • jaceq Jaka długofalowa? 20.11.05, 15:29

          3 mln mieszkań w jedną (miejmy nadzieję!) kadencję, ponad 2 tysiące dziennie
          mieszkań (których nie będzie komu kupić) to jest długofalowa???
          _____________________________
          Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"
      • wikul Re: Debet i kredyt kawalera Dorna 20.11.05, 20:00
        ewa8a napisała:

        > Ludwik Dorn odszedł od zony, więc znów jest do wzięcia, tyle, że kiepska z
        > niego partia.
        >
        > ,,Z kolei wicepremier i szef MSWiA Ludwik Dorn ma co prawda dwa domy -
        jednego
        > jest współwłaścicielem - ale nie ma oszczędności na koncie. Co więcej, żyje
        na
        > kredyt - ma 10 tysięcy złotych debetu i 300 tysięcy złotych kredytu do
        > spłacenia ‘’.
        >
        > fakty.interia.pl/news?inf=687472



        Czyżby to efekt zadurzenia sie w pewnej znanej damie ?
        • pauline.kaczanow Re: Debet i kredyt kawalera Dorna 20.11.05, 20:18
          AAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!
          Czy ja do konca zycia bede sluchac o Dornie? Wikul? Moze jaki inny temacik????

          Wiesz, brakuje jeszcze,zeby Dorn wyskoczyl z puszki dla moich kotow!

          Zareczam,ze TO NIE JA PUSCILAM GO Z TORBAMI ! Musial ktos po mnie wink
          • wikul Re: Debet i kredyt kawalera Dorna 20.11.05, 20:25
            pauline.kaczanow napisała:

            > AAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!
            > Czy ja do konca zycia bede sluchac o Dornie? Wikul? Moze jaki inny temacik????
            >
            > Wiesz, brakuje jeszcze,zeby Dorn wyskoczyl z puszki dla moich kotow!
            >
            > Zareczam,ze TO NIE JA PUSCILAM GO Z TORBAMI ! Musial ktos po mnie wink



            Nie wymieniłem nikogo, nawet z imienia !
            • pauline.kaczanow Re: Debet i kredyt kawalera Dorna 20.11.05, 20:32
              A dobra.
              Jako typowy przedstawiciel paranoji stosowanej myslalam, ze o mniewink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka