Gość: Kościelny.
IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl
15.10.02, 19:50
Pan Andrzej Lepper jest lepszy nie tylko od Bujaka,ale od całej tej
bandy,jeżdżącej na "karuzeli stanowisk" i zmieniających swoje barwy jak
kameleony.Zakładają coraz to nowe partie,przed wyborami obiecują
bzdury,które wiadomo,że nie będą zrealizowane.Prześcigają sie w coraz
głupszych pomysłach,byle tylko utrzymać się przy "wywalczonym" wcześniej
korycie.Tacy z nich działacze teraz,jacy byli wcześniej,tylko wtedy to i z
gówna można było zrobić kwiatek.Lepper natomiast, jest taki jaki jest,ale ma
jaja i napewno zrobi więcej dobrego dla narodu,niż ta banda
nieudaczników,przydupasów kościelnych,gotowych za parę głosów poparcia przez
kler,oddać im pół Polski.Wyboru wielkiego nie mamy,albo ci których już
poznaliśmy i którzy rozwalili kraj,a efekt tego odczuwamy wszyscy,albo
Lepper.Decyzja w rękach narodu.Za błąd trzeba będzie ponosić dalej
konsekwencję.Nie pomoże urządzanie strajków, nie ma już "fachowca"
Wałęsy,ani rzucanie kamieniami.Czas tych "bohaterskich" czynów już minął i
nie zrobi to na nikim wrażenia.