Gość: wortal
IP: *.witkowo.sdi.tpnet.pl
26.10.02, 06:34
...tyle ofiar, może i ze 100 osób. A wojna jak jest tak będzie.
A potem bedzie jeszcze jeden atak czeczeńców na Moskwe i jeszcze jeden.
Aż może się te betony w Moskie domyślą że ta wojna im tak potrzebna polsce
złoża gówna w afryce.