Dodaj do ulubionych

Czy Ruskie zawsze muszą na siłe i z ofiarami...

IP: *.witkowo.sdi.tpnet.pl 26.10.02, 06:34
...tyle ofiar, może i ze 100 osób. A wojna jak jest tak będzie.
A potem bedzie jeszcze jeden atak czeczeńców na Moskwe i jeszcze jeden.
Aż może się te betony w Moskie domyślą że ta wojna im tak potrzebna polsce
złoża gówna w afryce.
Obserwuj wątek
    • Gość: Naiwny Re: Czy Ruskie zawsze muszą na siłe i z ofiarami. IP: *.cvx22-bradley.dialup.earthlink.net 26.10.02, 06:40
      Mysle ze tylko islamisci maja prawo zabijac...



      Gość portalu: wortal napisał(a):

      > ...tyle ofiar, może i ze 100 osób. A wojna jak jest tak będzie.
      > A potem bedzie jeszcze jeden atak czeczeńców na Moskwe i jeszcze jeden.
      > Aż może się te betony w Moskie domyślą że ta wojna im tak potrzebna polsce
      > złoża gówna w afryce.
      • Gość: w Re: Czy Ruskie zawsze muszą na siłe i z ofiarami. IP: *.witkowo.sdi.tpnet.pl 26.10.02, 06:54
        Gość portalu: Naiwny napisał(a):

        > Mysle ze tylko islamisci maja prawo zabijac...
        >
        >
        >
        Mysle że nikt nie ma prawa zabijać. I myśle że to nie czeczeńcy zapraszali
        Rusków do siebie - "choćta nas zabijajta bo my niedobre ludzie".
        Myśle że to Ruskie są winne temu że ciągle śnią o potędze, kiedy im do kielicha
        bliżej smile
        • Gość: bolek Re: BRAVO ROSJANIE !!!!!!!!!!!!!!! IP: *.kat.forthnet.gr 26.10.02, 09:05
          Cale szczescie ze swiat pierdoli to co polskie pojeby szczekaja.
          A szczekaja bo nic oproc lachociagniecia wiecej nie potrafia.....
          Chuj z czeczenia i ich polskimi scierami..........
          Bravo rosjanie jestescie WSPANIALI>>>>>>>
          • Gość: Trabka. Re: BRAVO ROSJANIE !!!!!!!!!!!!!!! IP: *.12.14.vie.surfer.at 26.10.02, 21:50
            Gość portalu: bolek napisał(a):

            > Cale szczescie ze swiat pierdoli to co polskie pojeby szczekaja.
            > A szczekaja bo nic oproc lachociagniecia wiecej nie potrafia.....
            > Chuj z czeczenia i ich polskimi scierami..........
            > Bravo rosjanie jestescie WSPANIALI>>>>>>>
            >>Masz racje,te polskie nawiedzone kutasy,koscielne pojebusy,mysla ze wystarczy
            wyslac ksiedza z kropidlem i problem sie rozwiaze.To nie most w Polsce,na
            ktorym, przy otwarciu czarny kutabas przez polanie woda i wziecie lapuwy
            poprawia jego nosnosc,bo polowa materialu jest ukradziona.To tylko w Polsce,tym
            kraju koscielnych debili,wiara cuda czyni.W kazdym normalnym kraju efekty
            uzyskuje sie wlasna praca,nawet z narazaniem zycia.Przykladem tego jest
            bohaterska i profesjonalna akcja zolnierzy rosyjskich, ratujacych niewinnych
            ludzi z rak podobnych nawiedzonych idiotow.
    • Gość: V.C. A ilu ludzi zginęło w Waco ( Texas ) ? IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 26.10.02, 10:31
    • jaceq Re: Czy Ruskie zawsze muszą na siłe i z ofiarami. 26.10.02, 11:13
      Gość portalu: wortal napisał(a):

      > ...tyle ofiar, może i ze 100 osób.

      Ofiar ok. 30. Trudno uznać za ofiary tych bandytów.

      > A potem bedzie jeszcze jeden atak czeczeńców na Moskwe i jeszcze jeden.

      Wcześniej może się okazać, że nie ma już komu atakować. To też jedna z wątpliwych "przysług" bandytów
      dla narodu czeczeńskiego. Ich sprawa straci resztki poparcia w świecie.
    • Gość: Blong Re: Czy Ruskie zawsze muszą na siłe i z ofiarami. IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 26.10.02, 17:45
    • jaceq Re: Czy Ruskie zawsze muszą na siłe i z ofiarami. 26.10.02, 18:02
      A jednak wortal ma rację. Jak dotąd - jest już około 100 ofiar. Ile będzie jutro?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka