16.06.03, 22:14
Ja tak uważam. Nie o liniowym a o CIT warto chyba pogadać?
Obserwuj wątek
    • Gość: Kafar CIT 15% ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.03, 22:17
      alfalfa napisał:

      > Ja tak uważam. Nie o liniowym a o CIT warto chyba pogadać?
      ----------
      Warto pogadać o CIT, PIT i VAT. Co ty powiesz na jedną stawke dla wszystkich
      tych podatków (15%)?
      • alfalfa Re: CIT 15% ! 16.06.03, 22:22
        Wolałbym niższy, niższy niż w Irlandii (zdaje się 12%). Plus ułatwienia w
        instalowaniu inwestycji (biurokracja). To dałoby kopa gospodarce i odniżyło
        bezrobocie. Ten liniowy to marchewa jakaś Millera. Zaraz powiedzą "chcielibyśmy
        ale..." CIT 10% byłby do zrobienia, spadek dochodów budżetu mniejszy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka