alfalfa 16.06.03, 22:14 Ja tak uważam. Nie o liniowym a o CIT warto chyba pogadać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kafar CIT 15% ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.03, 22:17 alfalfa napisał: > Ja tak uważam. Nie o liniowym a o CIT warto chyba pogadać? ---------- Warto pogadać o CIT, PIT i VAT. Co ty powiesz na jedną stawke dla wszystkich tych podatków (15%)? Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: CIT 15% ! 16.06.03, 22:22 Wolałbym niższy, niższy niż w Irlandii (zdaje się 12%). Plus ułatwienia w instalowaniu inwestycji (biurokracja). To dałoby kopa gospodarce i odniżyło bezrobocie. Ten liniowy to marchewa jakaś Millera. Zaraz powiedzą "chcielibyśmy ale..." CIT 10% byłby do zrobienia, spadek dochodów budżetu mniejszy. Odpowiedz Link Zgłoś