Dodaj do ulubionych

Kto wyklikał absztyfikanta?

10.03.08, 12:35
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=76768127
Posty tego toleranta i wrażliwca zamieszczone w tym wątku godne są zainteresowania.

Wiem, wiem atakuję niewinnego człowieka co to chciał tylko wypić i poczytać. Różne są metody osiągania satysfakcji seksualnej.

Oleg
Obserwuj wątek
    • hasz0 _________To mnie za ten post. Jest tu taki 1 10.03.08, 12:39
      modlitwa to deszcz na glebę duszy
      hasz0 09.03.08, 20:38 Odpowiedz strażnik który zastrzelił 3
      policjantów i słyszał głosy
      czeka na zgodę Ministerstwa dla egzorcysty.

      Nie jest chory psychicznie.

    • marouder.eu Pewnie Okraglactwo klikalo.. 10.03.08, 13:02
      ...ale zdaje sie, ze post wylecial za ujawnienie nazwiska pedofilka Dymera.
    • absztyfikant bojowka ze straganu :P 10.03.08, 15:24
      Ale mam Schadenfreudesmile
      • marouder.eu Re: bojowka ze straganu :P 10.03.08, 16:24
        Ja tezsmile Vickulec pisze do Administracji przecietnie 20 donosow dzienniesmile)

        absztyfikant napisał:

        > Ale mam Schadenfreudesmile
        >
      • oleg3 Miałeś orgazm? 10.03.08, 16:28
        Byłeś księdzem czy ministrantem? W kogo się wcielałeś?

        Oleg
    • oleg3 Całą flaszkę obaliłeś? 10.03.08, 16:58
      Przed czy po?

      Oleg
      • absztyfikant Dzisiaj tylko jaram jointy... 10.03.08, 16:59
        Nie lubie poniedzialkowtongue_out
    • abstrakt2003 sam sie wyklikał n/t 10.03.08, 17:01

      • absztyfikant abstrakt :) 10.03.08, 17:51
        www.funnyhub.com/pictures/img/suicidal-pumpkin.jpg
      • aaki Re: sam sie wyklikał n/t 10.03.08, 17:56
        za dużo wypił i kursor mu sie omsknął
        • marouder.eu Akusiu, przeciez klikales, co klamiesz? 11.03.08, 00:29
          Vickcia cie klamstwem patologicznym zarazila?
      • vicky17 Re: sam sie wyklikał n/t 10.03.08, 18:00
        z pomoca jeleniowego dzwonka,chyba ktos gdzies wspominal,ze ma milosc do jeleni.
        moze redakcja zafundowala taki dzwonek,czemu prawde powiedziawszy wcale sie nie
        dziwie patrzac jak dorosly chlop robi z siebie glupawego szczyla dzien w dzien.
        • vicky17 Re: sam sie wyklikał n/t 10.03.08, 18:00
          vicky17 napisała:

          > z pomoca jeleniowego dzwonka,chyba ktos gdzies wspominal,ze ma milosc do jeleni
          > .
          > moze redakcja zafundowala taki dzwonek,czemu prawde powiedziawszy wcale sie nie
          > dziwie patrzac jak dorosly chlop robi z siebie glupawego szczyla dzien w dzien.

          oops zapomnialam zalinkowacsmile

          farm1.static.flickr.com/149/427835319_0e91b2c176.jpg
    • vicky17 Re: Kto wyklikał absztyfikanta? 10.03.08, 17:35
      pewnie siwa,od jakiegos czasu jej podpadl nasz jelonek.z tym cyberbulling mnie
      rozbroil,faktycznie niektorzy juz tylko wirtualnie sie samopodniecaja. jak widac
      towarzycho kupuje kazdy kit jaki im sie wciska i o to chodzismile
      wole fotografowac niz kablowac,ale widac pare osob ma ich na celowniku i bardzo
      dobrze,bo to gestapo lazi i kapuje na kazdego z nas,ale co dziadkom innego
      zostalo..tylko ekran monitora opluwac..
    • melord sam sie wyklikal.... 11.03.08, 11:09
      gdy wpadl w obled klikania z reszta erecu...biedni ludzie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka