absztyfikant 29.05.08, 20:32 www.radiomaryja.pl.eu.org/nagrania/20020430-rydzyk/20020430-rydzyk.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
absztyfikant tutaj smierdziuch torunski rozwija swoja mysl 29.05.08, 20:35 www.radiomaryja.pl.eu.org/nagrania/20030219-rydzyk/20030219-rydzyk.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
spitt Re: tutaj smierdziuch torunski rozwija swoja mysl 29.05.08, 20:51 Co cie uwiera , ze martwi sie o Polakow wywiezionych do Sojuza ktorym jew-infested polski MSZ rzuca ochlap w postaci "Karty Polaka" i zamyka droge do ojczyzny a w tym samym czasie rozdaje pomiotowi zydo-komuny paszporty , obywatelstwo i sciele czerwony dywan ??? ,... Odpowiedz Link Zgłoś
nowy_rusek Re: tutaj smierdziuch torunski rozwija swoja mysl 29.05.08, 23:56 Ci co chcieli przyjechac przyjechali. Nie stali i nie czekali z wyciagnieta reka na jalmuzne. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.scan Liebe Volksgenosse split! 30.05.08, 00:24 Czerepie tyleż pusty co głupi - 400 tys Polaków ( w tym 80 tys. Polaków wyznania mojżeszowego) wywiezionych do Sowiecji) jeśli nie wyszło z Armią Andersa to wróciło do Polski w latach 1946 - 1956. Karta Polaka dotyczy tych, którzy do Polski nie chcieli wracać z sowieckiego raju, potomków Polaków zagarniętych przez sowietów po Traktacie Ryskim tudzież wszystkich tych potomków emigrantów, którzy poczuwają się do polskości, chcą i moga to udowodnić. Gdybym był na miejscu decydującego o przyznawaniu KP takiej antypolskiej świni jak ty i twoi kolesie, do Kraju bym was nie wpuścił. Myślę, że to wcześniej niż później to nastąpi.Gnojki będące na utrzymaniu obcych rządów nie mają prawa współdecydowania o Kraju w którym nie mieszkają i nie płacą na jego rzecz podatków. Odpowiedz Link Zgłoś
cyniol Re: Liebe Volksgenosse split! 02.06.08, 13:17 No tak, jesli tacy Zydzi jak pan.scan decydowaliby o Polsce to Polakow w ogole wypedziliby na cztery wiatry i z Izraela przeniesliby sie do Judeopolonii, zwasze to dalej od Arabow Zyda sobie wpuszcza lub nie Polakow do ich wlasnego kraju. Temu czlowiekowi juz calkiem szajba odbila Odpowiedz Link Zgłoś
pozarski Re: Liebe Volksgenosse split! 02.06.08, 13:38 To panicz s. jest Zydem? Nie wiedzialem! Odpowiedz Link Zgłoś
oscar62 Re: Liebe Volksgenosse split! 02.06.08, 14:23 pozarski napisał: > To panicz s. jest Zydem? Nie wiedzialem! TY JESZCZE NIE WIESZ, PRZYJACIELU, ZE KAZDY CO MA INNE ZDANIE I NIE SPIEWA W PEWNYM CHORZE STAJE SIE AUTOMATYCZNIE ZYDEM? Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Liebe Volksgenosse split! 02.06.08, 14:38 TO TAKI EKSPRESOWY GIUR))) Odpowiedz Link Zgłoś
cyniol Re: Liebe Volksgenosse split! 02.06.08, 18:04 pozarski napisał: > To panicz s. jest Zydem? Nie wiedzialem! nu, on pewnie z tych co to kochaja blizniego swego bardziej niz siebie samego Jednak Żydom, którzy fizycznie mogli być wzięci za Polaków, pozwalano wstępować i zachęcano ich do określania się jako etniczni Polacy, i do zmiany nazwisk na polsko-brzmiące. "Nie każdy otrzymywał propozycję [włączenia się w podstęp], a byli tacy, którym oszczędzono takich ofert ponieważ nic nie można było z nimi zrobić: ich wygląd był po prostu zbyt żydowski" (Schatz 1991, 185). www.towyoming.com/pl.a4.htm Odpowiedz Link Zgłoś
spitt Re: Liebe Volksgenosse split! 02.06.08, 20:03 Przelicytowana Karta Polaka Sławomir Popowski2008-05-30, ostatnia aktualizacja 2008-05-29 19:34 Autorzy ustawy o Karcie Polaka usiłowali pogodzić dwa różne porządki: symboliczne zadośćuczynienie za krzywdy historii z biurokratycznymi procedurami, od których zależy uznanie kogoś za Polaka. Wyszło nie najlepiej Ustawę o Karcie Polaka uchwalono we wrześniu 2007 r. w atmosferze "patriotycznego wzmożenia" - z marszu i pod presją. Trwała przedwyborcza kampania PiS-u i była to świetna okazja do publicznego pokazania się w kostiumie obrońcy polskości na Wschodzie, który wyrównuje tragiczne rachunki historii. Karta Polaka to dokument potwierdzający przynależność do narodu polskiego osób mieszkających na terenie państw b. ZSRR. Może być przyznana osobie nieposiadającej obywatelstwa polskiego, ale jednocześnie deklarującej swą polską tożsamość. Warunkiem koniecznym jest znajomość języka polskiego. W preambule ustawy zapisano, że Karta ma być "wypełnieniem moralnego obowiązku wobec Polaków na Wschodzie, którzy na skutek zmiennych losów Ojczyzny utracili obywatelstwo polskie". Ile w tym potrzeby serca, a ile przedwyborczego wyrachowania - nie ma dziś większego znaczenia. Pod koniec marca ustawa weszła w życie, fanfary kampanii dawno ucichły i zaczęła się proza życia. Zgodnie z formułą: chcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze ,... wyborcza.pl/1,75515,5259449,Przelicytowana_Karta_Polaka.html Odpowiedz Link Zgłoś
lechu112 Zagadka: o kim mowa? :-) 02.06.08, 07:43 Zawsze byla prostacka i wulgarna zmienila tylko nick : (jej post na forum GW ) ............................... he,he Autor: i-love-2-ski Data: 13.01.07, 19:52 a ten kojot oblechuj,ktory chyba suche bulki zre 3 razy dzienne ,bo kto przyglupim kapusiom po zawodowce wiecej moze dac niz pare groszy,ten chyba mieszka na wycierace u absztyfa i od niedzieli dostanie pewnie wibratorek for free,aby choc raz w tygodniu sobie ulzyc gotowa papka co dzien ta sama,nie musisz starymi szczekami ruszac aby ja wypocic. Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Ale my wszyscy 02.06.08, 13:36 wiemy kto zacz Rochellina ,cyklistka,narciarka i vikulec17... Ten niepowtarzalny ścierwiasty styl wypowiedzi "koryfeuszki" z grinpojntu jest nie do podrobienia. Mało kto traktuje tę osobę poważnie. lechu112 napisał: Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Ale my wszyscy 02.06.08, 13:40 Zwana rowniez ciotka, gwiazda niedawidowa i pustema)))))) Kochamy ja wszyscy - jak to napisala Off_Nick))) Odpowiedz Link Zgłoś
ziutek-kowalski A ojciec Tadzio to dobry czlowiek. 02.06.08, 16:15 Jak mowi moja znajoma moherka: "Bez nerw panowie !!!" RM bedzie mowila rzeczy , ktore uwaza za sluszne nie zwazajac na fochy ateistow. Wielu przeciw RM podskakiwac probowalo i wielu po lbie dostalo.(wlaczajac w to chlopcow od Wiesenthala i GW). A wiec kochajmy sie. ....................... I love Poland. I love Jesus. Szwabland, Rosja i Izrael mi zwisaja. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: A ojciec Tadzio to dobry czlowiek. 02.06.08, 17:48 Kochajmy sie! Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: A ojciec Tadzio to dobry czlowiek. 02.06.08, 17:49 absztyfikant napisał: > Kochajmy sie! Ty i Ziutek ? Fuj... S. Odpowiedz Link Zgłoś
cyniol Re: Ale my wszyscy 02.06.08, 17:56 off_nick napisała: > wiemy kto zacz Rochellina ,cyklistka,narciarka i vikulec17... > Ten niepowtarzalny ścierwiasty styl wypowiedzi "koryfeuszki" z > grinpojntu jest nie do podrobienia. > Mało kto traktuje tę osobę poważnie. > I kto to pisze, twoje wypowiedzi sa tak ordynarne i pelne nienawisci, ze az dziw bierze, ze wychodza spod palcow kobiety. > Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Znasz to Cyniole? 02.06.08, 18:01 he,he Autor: i-love-2-ski Data: 13.01.07, 19:52 a ten kojot oblechuj,ktory chyba suche bulki zre 3 razy dzienne ,bo kto przyglupim kapusiom po zawodowce wiecej moze dac niz pare groszy,ten chyba mieszka na wycierace u absztyfa i od niedzieli dostanie pewnie wibratorek for free,aby choc raz w tygodniu sobie ulzyc gotowa papka co dzien ta sama,nie musisz starymi szczekami ruszac aby ja wypocic. Tego nikt nie przebije,absolutnie. Odpowiedz Link Zgłoś
cyniol Re: Znasz to Cyniole? 02.06.08, 18:11 Vicky ma swoisty kwiecisty jezyk, ktorego nikt nie jest w stanie podrobic, a odpowiada wam pieknym za nadobne. Dziwne, ze nie zauwazasz w waszej grupie wulgarnych osobnikow. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Znasz to Cyniole? 02.06.08, 18:13 Ano wlasnie, to dziala w dwie strony)))) Pamietam kiedy sie pojawilem zupelnym przypadkiem na FS i jak zostalem powitany przez i-love-2-bike )))) A ten kwiecisty jezyk to taki rodem z rynsztokow, szambiasty taki Odpowiedz Link Zgłoś
vicky17 Re: Znasz to Cyniole? 02.06.08, 18:20 absztyfikant napisał: > Ano wlasnie, to dziala w dwie strony)))) Pamietam kiedy sie pojawilem zupelny > m > przypadkiem na FS i jak zostalem powitany przez i-love-2-bike )))) A ten > kwiecisty jezyk to taki rodem z rynsztokow, szambiasty taki > ja tez pamietam twoje przypadkowe pojawienie sie na FS i twoje nieprzypadkowe chamstwo w stosunku do mego nicka,co zreszta trwa do dzisiaj i ma miejsce codziennie na KAZDYM forum. specjalista od szamba to ty zawsze byles,tylko chcesz pachniec ladniej,ale niestety nie masz blekitnego puderku na oczka,a szkoda.chamskie trolowanie i rzucanie miesem to wasz styl od poczatku forum,a jak kogos wkurzycie i zacznie wam ten sam nabial serwowac to gracie role zranionych zydow,wiecznie bitych i przesladowanych.. niezla szajka lobuzow z was,nie powiem.gracie co prawda jak trzeciorzedni aktorzy,ale aspiracje macie do omdlewania jak pierwszorzedni..siepacze. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=80230920&a=80249736 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=80230920&a=80249736 Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Znasz to Cyniole? 02.06.08, 18:20 Autor: vicky17 26.03.08, 04:31 Dodaj do ulubionych Skasujcie Odpowiedz cytując Odpowiedz uwazajcie bo swoje gacie nam tu pokazecie a bedzie to cos fascynujacego..faktycznie ty i marudny kolekcjonujecie motyle,ale jedyne co zbieracie to kurz z podlogi. serdecznie wspolczuje takiemu VIP jak ty absztyf,ze siegnales dna i lizesz juz co spadlo i zostalo niesprzatniete.to musi byc ciekawe zycie takie kolekcjonowanie wszystkiego czego ty dotknac nie mozesz bos za maly na to bujaj sie kapusiu razem z ta marudna scierka..bo jak widac wesole jest zycie kapusia bolka z przetraconymi rogami. zapisz to koniecznie..a ja przynajmniej zasypiam w blogiej swiadomosci,ze twoje wypoty mam w d......pie. Odpowiedz Link Zgłoś
vicky17 Re: Znasz to psiaro 02.06.08, 18:11 off_nick napisała: > > Tego nikt nie przebije,absolutnie. > > faktycznie,takiego g..slownego jakie ty wypuszczasz niezaczepiana..to nikt nie przebije,no w kazdym razie,niewiele ma ochote to pobic. nie sil sie na dobre przyklady,bo jak widac sama swego smrodu nie czujesz,a smierdzisz mokra sierscia swych pieskow dzien w dzien. Autor: off_nick☺ 14.04.08, 20:48 Dodaj do ulubionych Skasujcie Odpowiedz cytując Odpowiedz glizdo,menelu z marginesu moskalowego. A co Ty robisz na polskich forach niemoto pomuchlowata z odessanym mózgiem? Z tym swoim specyficznym chłamem językowym udaj się na złonet... kariera murowana;przypuszczam,że Twoja charyzma spowoduje odpływ Cepków,Goldzików i innych tego typu koryfeuszy politologii...pójdą za Tobą...jesteście siebie warci. Good luck... Coś dla wesołości Autor: off_nick☺ 02.06.08, 17:07 Dodaj do ulubionych Skasujcie Odpowiedz cytując Odpowiedz Rachela,osoba o długim stażu małżeńskim ogląda się przed lustrem i widzi: pooraną zmarszczkami twarz, przerzedzone włosy, braki w uzębieniu, biust zwisajacy do kolan,żylaste stopy z zeszłorocznym pedicure w kolorze navy-blue,sadło tu ówdzie ... W końcu stwierdza: Dobrze mu tak, squ*******wi ! Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Znasz to psiaro 02.06.08, 18:14 Autor: i-love-2-bike Data: 26.08.06, 22:10 spie####j onanisto,kup sobie lustro aby sie wyzyc,a nie przylaz na cudze watki,bo nikt z toba rozmawiac plugawcze nie bedzie. won Odpowiedz Link Zgłoś
gdotb Wow, Rowerzystko jaka ty kochana jestes 03.06.08, 07:01 przez te bande szabesgojow, zdrajcow Polski i wszelkiego typu zydopodobnego oszolomstwa! Wow! Nie wiem tylko czy mam zazdroscic, czy raczej wspolczuc. Odpowiedz Link Zgłoś
cyniol Re: Musze jednak przyznac 02.06.08, 18:32 ze z wpisow vicky to mozna sie smiac, co mi sie czesto zdarza, bo ma pomysly niesamowite, a z waszych to bije tylko wulgarnosc i nienawisc. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Uczucie 02.06.08, 19:46 ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ & Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Bardzo czarne 02.06.08, 19:59 te Twoje serca są To oddaje uczucie prawdziwe: mojeobrazeczki.blox.pl/resource/211008serce.jpg absztyfikant napisał: Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Bardzo czarne 02.06.08, 20:02 Czern jest ponoc elegancka Rzeczywiscie, nie pasuje zupelnie Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:07 cyniol napisał: > ze z wpisow vicky to mozna sie smiac, co mi sie czesto zdarza, bo ma pomysly > niesamowite, ... Np. ten, hehehe, rzeczywiście, "niesamowity": vicky17 02.06.08, 19:12 Odpowiedz pozarski napisał: > Byl jakis polski general, ktory sie nazywal Abraham, ale, jak czytalem, NIE BYL ZYDEM. a mieszkal w gdyni i zebral? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=80334213&a=80336997 Ludzie miewają poczucie humoru. Wy, kolego cyniol, zamiast poczucia humoru, posiadacie poczucie komizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
cyniol Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:20 Mnie najbardziej smieszy kiedy wy wpadacie w szal I to dorosli ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:31 No pewnie! Mam nos jak klamka od zakrystii i pejsy jak resory od lokomotywy, a spod chałata wystaje mi diabelski ogon. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:54 www.jerusalemonline.com/newyear.asp Nasrallahu akbar!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cyniol Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:31 Ja go tam nie znam, ale widac ze z wami trzymaA to mi sie podoba: Re: Moderacji pod uwage ,... dana33 02.06.08, 21:42 Odpowiedz odezwal sie...... Przypomnij nam powod , dlaczego , bitch jego zasrana brocha zboczony wsiarzu Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:32 cyniol napisał: > Mnie najbardziej smieszy kiedy wy wpadacie w szal I to dorosli ludzie. Poczucie komizmu zamiast poczucia humoru, kolego forumowy. Odpowiedz Link Zgłoś
cyniol Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:40 Jak go zawli tak go zwali, ale u dany ani komizmu ani humoru nie ma, kolego forumowy Re: Moderacji pod uwage ,... dana33 02.06.08, 21:42 Odpowiedz odezwal sie...... Przypomnij nam powod , dlaczego , bitch jego zasrana brocha zboczony wsiarzu Odpowiedz Link Zgłoś