Dodaj do ulubionych

Zagadka: o kim mowa? :-)

29.05.08, 20:32
www.radiomaryja.pl.eu.org/nagrania/20020430-rydzyk/20020430-rydzyk.mp3
Obserwuj wątek
    • absztyfikant tutaj smierdziuch torunski rozwija swoja mysl 29.05.08, 20:35
      www.radiomaryja.pl.eu.org/nagrania/20030219-rydzyk/20030219-rydzyk.mp3
      • spitt Re: tutaj smierdziuch torunski rozwija swoja mysl 29.05.08, 20:51

        Co cie uwiera , ze martwi sie o Polakow wywiezionych do
        Sojuza ktorym jew-infested polski MSZ rzuca ochlap w postaci
        "Karty Polaka" i zamyka droge do ojczyzny a w tym samym czasie
        rozdaje pomiotowi zydo-komuny paszporty , obywatelstwo i sciele
        czerwony dywan ??? ,...
        • nowy_rusek Re: tutaj smierdziuch torunski rozwija swoja mysl 29.05.08, 23:56
          Ci co chcieli przyjechac przyjechali. Nie stali i nie czekali z
          wyciagnieta reka na jalmuzne.
        • pan.scan Liebe Volksgenosse split! 30.05.08, 00:24
          Czerepie tyleż pusty co głupi - 400 tys Polaków ( w tym 80 tys.
          Polaków wyznania mojżeszowego) wywiezionych do Sowiecji) jeśli nie
          wyszło z Armią Andersa to wróciło do Polski w latach 1946 - 1956.

          Karta Polaka dotyczy tych, którzy do Polski nie chcieli wracać z
          sowieckiego raju, potomków Polaków zagarniętych przez sowietów po
          Traktacie Ryskim tudzież wszystkich tych potomków emigrantów, którzy
          poczuwają się do polskości, chcą i moga to udowodnić.
          Gdybym był na miejscu decydującego o przyznawaniu KP takiej
          antypolskiej świni jak ty i twoi kolesie, do Kraju bym was nie
          wpuścił. Myślę, że to wcześniej niż później to nastąpi.Gnojki będące
          na utrzymaniu obcych rządów nie mają prawa współdecydowania o Kraju
          w którym nie mieszkają i nie płacą na jego rzecz podatków.
          • cyniol Re: Liebe Volksgenosse split! 02.06.08, 13:17
            No tak, jesli tacy Zydzi jak pan.scan decydowaliby o Polsce to Polakow w ogole
            wypedziliby na cztery wiatry i z Izraela przeniesliby sie do Judeopolonii,
            zwasze to dalej od Arabowsmile Zyda sobie wpuszcza lub nie Polakow do ich wlasnego
            kraju. Temu czlowiekowi juz calkiem szajba odbilasmile
            • pozarski Re: Liebe Volksgenosse split! 02.06.08, 13:38
              To panicz s. jest Zydem? Nie wiedzialem!wink
              • oscar62 Re: Liebe Volksgenosse split! 02.06.08, 14:23
                pozarski napisał:

                > To panicz s. jest Zydem? Nie wiedzialem!wink

                TY JESZCZE NIE WIESZ, PRZYJACIELU, ZE KAZDY CO MA INNE ZDANIE I NIE
                SPIEWA W PEWNYM CHORZE STAJE SIE AUTOMATYCZNIE ZYDEM?
                • absztyfikant Re: Liebe Volksgenosse split! 02.06.08, 14:38
                  TO TAKI EKSPRESOWY GIURsmile)))
              • cyniol Re: Liebe Volksgenosse split! 02.06.08, 18:04
                pozarski napisał:

                > To panicz s. jest Zydem? Nie wiedzialem!wink

                nu, on pewnie z tych co to kochaja blizniego swego bardziej niz siebie samegosmile

                Jednak Żydom, którzy fizycznie mogli być wzięci za Polaków, pozwalano wstępować
                i zachęcano ich do określania się jako etniczni Polacy, i do zmiany nazwisk na
                polsko-brzmiące. "Nie każdy otrzymywał propozycję [włączenia się w podstęp], a
                byli tacy, którym oszczędzono takich ofert ponieważ nic nie można było z nimi
                zrobić: ich wygląd był po prostu zbyt żydowski" (Schatz 1991, 185).
                www.towyoming.com/pl.a4.htm
          • spitt Re: Liebe Volksgenosse split! 02.06.08, 20:03


            Przelicytowana Karta Polaka
            Sławomir Popowski2008-05-30, ostatnia aktualizacja 2008-05-29 19:34
            Autorzy ustawy o Karcie Polaka usiłowali pogodzić dwa różne
            porządki: symboliczne zadośćuczynienie za krzywdy historii z
            biurokratycznymi procedurami, od których zależy uznanie kogoś za
            Polaka. Wyszło nie najlepiej

            Ustawę o Karcie Polaka uchwalono we wrześniu 2007 r. w
            atmosferze "patriotycznego wzmożenia" - z marszu i pod presją.
            Trwała przedwyborcza kampania PiS-u i była to świetna okazja do
            publicznego pokazania się w kostiumie obrońcy polskości na
            Wschodzie, który wyrównuje tragiczne rachunki historii.

            Karta Polaka to dokument potwierdzający przynależność do narodu
            polskiego osób mieszkających na terenie państw b. ZSRR. Może być
            przyznana osobie nieposiadającej obywatelstwa polskiego, ale
            jednocześnie deklarującej swą polską tożsamość. Warunkiem koniecznym
            jest znajomość języka polskiego. W preambule ustawy zapisano, że
            Karta ma być "wypełnieniem moralnego obowiązku wobec Polaków na
            Wschodzie, którzy na skutek zmiennych losów Ojczyzny utracili
            obywatelstwo polskie".

            Ile w tym potrzeby serca, a ile przedwyborczego wyrachowania - nie
            ma dziś większego znaczenia. Pod koniec marca ustawa weszła w życie,
            fanfary kampanii dawno ucichły i zaczęła się proza życia. Zgodnie z
            formułą: chcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze ,...

            wyborcza.pl/1,75515,5259449,Przelicytowana_Karta_Polaka.html
    • lechu112 Zagadka: o kim mowa? :-) 02.06.08, 07:43
      Zawsze byla prostacka i wulgarna zmienila tylko nick :
      (jej post na forum GW )
      ...............................
      he,he
      Autor: i-love-2-ski
      Data: 13.01.07, 19:52

      a ten kojot oblechuj,ktory chyba suche bulki zre 3 razy dzienne ,bo kto
      przyglupim kapusiom po zawodowce wiecej moze dac niz pare groszy,ten chyba
      mieszka na wycierace u absztyfa i od niedzieli dostanie pewnie wibratorek for
      free,aby choc raz w tygodniu sobie ulzycsmile
      gotowa papka co dzien ta sama,nie musisz starymi szczekami ruszac aby ja wypocic.
      • off_nick Ale my wszyscy 02.06.08, 13:36
        wiemy kto zacz Rochellina ,cyklistka,narciarka i vikulec17...
        Ten niepowtarzalny ścierwiasty styl wypowiedzi "koryfeuszki" z
        grinpojntu jest nie do podrobienia.
        Mało kto traktuje tę osobę poważnie.



        lechu112 napisał:
        • absztyfikant Re: Ale my wszyscy 02.06.08, 13:40
          Zwana rowniez ciotka, gwiazda niedawidowa i pustemasmile))))))

          Kochamy ja wszyscy - jak to napisala Off_Nicksmile)))
          • ziutek-kowalski A ojciec Tadzio to dobry czlowiek. 02.06.08, 16:15
            Jak mowi moja znajoma moherka: "Bez nerw panowie !!!"
            RM bedzie mowila rzeczy , ktore uwaza za sluszne nie zwazajac na
            fochy ateistow. Wielu przeciw RM podskakiwac probowalo i wielu po
            lbie dostalo.(wlaczajac w to chlopcow od Wiesenthala i GW).
            A wiec kochajmy sie.
            .......................
            I love Poland. I love Jesus.
            Szwabland, Rosja i Izrael mi zwisaja.
            • absztyfikant Re: A ojciec Tadzio to dobry czlowiek. 02.06.08, 17:48
              Kochajmy sie!
              • snajper55 Re: A ojciec Tadzio to dobry czlowiek. 02.06.08, 17:49
                absztyfikant napisał:

                > Kochajmy sie!

                Ty i Ziutek ? Fuj...

                S.
                • absztyfikant Re: A ojciec Tadzio to dobry czlowiek. 02.06.08, 17:56
                  smile))))))
        • cyniol Re: Ale my wszyscy 02.06.08, 17:56
          off_nick napisała:

          > wiemy kto zacz Rochellina ,cyklistka,narciarka i vikulec17...
          > Ten niepowtarzalny ścierwiasty styl wypowiedzi "koryfeuszki" z
          > grinpojntu jest nie do podrobienia.
          > Mało kto traktuje tę osobę poważnie.
          >
          I kto to pisze, twoje wypowiedzi sa tak ordynarne i pelne nienawisci, ze az dziw
          bierze, ze wychodza spod palcow kobiety.

          >
          • off_nick Znasz to Cyniole? 02.06.08, 18:01
            he,he
            Autor: i-love-2-ski
            Data: 13.01.07, 19:52

            a ten kojot oblechuj,ktory chyba suche bulki zre 3 razy dzienne ,bo
            kto
            przyglupim kapusiom po zawodowce wiecej moze dac niz pare groszy,ten
            chyba
            mieszka na wycierace u absztyfa i od niedzieli dostanie pewnie
            wibratorek for
            free,aby choc raz w tygodniu sobie ulzycsmile
            gotowa papka co dzien ta sama,nie musisz starymi szczekami ruszac
            aby ja wypocic.


            Tego nikt nie przebije,absolutnie.
            • cyniol Re: Znasz to Cyniole? 02.06.08, 18:11
              Vicky ma swoisty kwiecisty jezyk, ktorego nikt nie jest w stanie podrobic, a
              odpowiada wam pieknym za nadobne. Dziwne, ze nie zauwazasz w waszej grupie
              wulgarnych osobnikow.
              • absztyfikant Re: Znasz to Cyniole? 02.06.08, 18:13
                Ano wlasnie, to dziala w dwie stronysmile)))) Pamietam kiedy sie pojawilem zupelnym
                przypadkiem na FS i jak zostalem powitany przez i-love-2-bike wink)))) A ten
                kwiecisty jezyk to taki rodem z rynsztokow, szambiasty takismile
                • vicky17 Re: Znasz to Cyniole? 02.06.08, 18:20
                  absztyfikant napisał:

                  > Ano wlasnie, to dziala w dwie stronysmile)))) Pamietam kiedy sie pojawilem zupelny
                  > m
                  > przypadkiem na FS i jak zostalem powitany przez i-love-2-bike wink)))) A ten
                  > kwiecisty jezyk to taki rodem z rynsztokow, szambiasty takismile
                  >

                  ja tez pamietam twoje przypadkowe pojawienie sie na FS i twoje nieprzypadkowe
                  chamstwo w stosunku do mego nicka,co zreszta trwa do dzisiaj i ma miejsce
                  codziennie na KAZDYM forum. specjalista od szamba to ty zawsze byles,tylko
                  chcesz pachniec ladniej,ale niestety nie masz blekitnego puderku na oczka,a
                  szkoda.chamskie trolowanie i rzucanie miesem to wasz styl od poczatku forum,a
                  jak kogos wkurzycie i zacznie wam ten sam nabial serwowac to gracie role
                  zranionych zydow,wiecznie bitych i przesladowanych.. niezla szajka lobuzow z
                  was,nie powiem.gracie co prawda jak trzeciorzedni aktorzy,ale aspiracje macie do
                  omdlewania jak pierwszorzedni..siepacze.

                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=80230920&a=80249736
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=80230920&a=80249736
                  • absztyfikant Re: Znasz to Cyniole? 02.06.08, 18:20
                    Autor: vicky17 26.03.08, 04:31
                    Dodaj do ulubionych Skasujcie
                    Odpowiedz cytując Odpowiedz

                    uwazajcie bo swoje gacie nam tu pokazecie a bedzie to cos
                    fascynujacego..faktycznie ty i marudny kolekcjonujecie motyle,ale jedyne co
                    zbieracie to kurz z podlogi. serdecznie wspolczuje takiemu VIP jak ty absztyf,ze
                    siegnales dna i lizesz juz co spadlo i zostalo niesprzatniete.to musi byc
                    ciekawe zycie takie kolekcjonowanie wszystkiego czego ty dotknac nie mozesz bos
                    za maly na tosmile
                    bujaj sie kapusiu razem z ta marudna scierka..bo jak widac wesole jest zycie
                    kapusia bolka z przetraconymi rogami.
                    zapisz to koniecznie..a ja przynajmniej zasypiam w blogiej swiadomosci,ze twoje
                    wypoty mam w d......pie.
            • vicky17 Re: Znasz to psiaro 02.06.08, 18:11
              off_nick napisała:


              >
              > Tego nikt nie przebije,absolutnie.
              >
              > faktycznie,takiego g..slownego jakie ty wypuszczasz niezaczepiana..to nikt nie
              przebije,no w kazdym razie,niewiele ma ochote to pobic. nie sil sie na dobre
              przyklady,bo jak widac sama swego smrodu nie czujesz,a smierdzisz mokra sierscia
              swych pieskow dzien w dzien.

              Autor: off_nick☺ 14.04.08, 20:48
              Dodaj do ulubionych Skasujcie
              Odpowiedz cytując Odpowiedz

              glizdo,menelu z marginesu moskalowego.
              A co Ty robisz na polskich forach niemoto pomuchlowata z odessanym
              mózgiem?
              Z tym swoim specyficznym chłamem językowym udaj się na złonet...
              kariera murowana;przypuszczam,że Twoja charyzma spowoduje odpływ
              Cepków,Goldzików i innych tego typu koryfeuszy politologii...pójdą
              za Tobą...jesteście siebie warci.
              Good luck...


              Coś dla wesołościwink
              Autor: off_nick☺ 02.06.08, 17:07
              Dodaj do ulubionych Skasujcie
              Odpowiedz cytując Odpowiedz

              Rachela,osoba o długim stażu małżeńskim ogląda się przed lustrem i
              widzi:
              pooraną zmarszczkami twarz, przerzedzone włosy, braki w uzębieniu,
              biust zwisajacy do kolan,żylaste stopy z zeszłorocznym pedicure w
              kolorze navy-blue,sadło tu ówdzie ...
              W końcu stwierdza: Dobrze mu tak, squ*******wi !
              • absztyfikant Re: Znasz to psiaro 02.06.08, 18:14
                Autor: i-love-2-bike
                Data: 26.08.06, 22:10

                spie####j onanisto,kup sobie lustro aby sie wyzyc,a nie przylaz na
                cudze
                watki,bo nikt z toba rozmawiac plugawcze nie bedzie. won
      • gdotb Wow, Rowerzystko jaka ty kochana jestes 03.06.08, 07:01
        przez te bande szabesgojow, zdrajcow Polski i wszelkiego typu zydopodobnego
        oszolomstwa!

        Wow!

        Nie wiem tylko czy mam zazdroscic, czy raczej wspolczuc.
    • cyniol Re: Musze jednak przyznac 02.06.08, 18:32
      ze z wpisow vicky to mozna sie smiac, co mi sie czesto zdarza, bo ma pomysly
      niesamowite, a z waszych to bije tylko wulgarnosc i nienawisc.
      • off_nick Uczucie 02.06.08, 19:44
        Ciebie zaślepia Cyniolkuwink


        cyniol napisał:
        • absztyfikant Re: Uczucie 02.06.08, 19:46
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
          ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ &
          • off_nick Bardzo czarne 02.06.08, 19:59
            te Twoje serca sąwink



            To oddaje uczucie prawdziwe:

            mojeobrazeczki.blox.pl/resource/211008serce.jpg

            absztyfikant napisał:
            • absztyfikant Re: Bardzo czarne 02.06.08, 20:02
              Czern jest ponoc eleganckasmile Rzeczywiscie, nie pasuje zupelniesmile
      • jaceq Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:07
        cyniol napisał:

        > ze z wpisow vicky to mozna sie smiac, co mi sie czesto zdarza, bo ma pomysly
        > niesamowite, ...


        Np. ten, hehehe, rzeczywiście, "niesamowity":



        vicky17 02.06.08, 19:12 Odpowiedz
        pozarski napisał:
        > Byl jakis polski general, ktory sie nazywal Abraham, ale, jak czytalem, NIE
        BYL ZYDEM.wink

        a mieszkal w gdyni i zebral?

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=80334213&a=80336997


        Ludzie miewają poczucie humoru. Wy, kolego cyniol, zamiast poczucia humoru,
        posiadacie poczucie komizmu.
        • cyniol Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:20
          Mnie najbardziej smieszy kiedy wy wpadacie w szalsmile I to dorosli ludzie.
          • absztyfikant Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:22
            Jacek tez parchaty?
            • jaceq Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:31
              No pewnie! Mam nos jak klamka od zakrystii i pejsy jak resory od lokomotywy, a
              spod chałata wystaje mi diabelski ogon. wink
              • absztyfikant Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:39
                Shalom achismile
                • jaceq Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:50
                  Nasrallahu akbar!
                  • absztyfikant Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:54
                    www.jerusalemonline.com/newyear.asp
                    Nasrallahu akbar!!!!!!
            • cyniol Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:31
              Ja go tam nie znam, ale widac ze z wami trzymasmileA to mi sie podoba:
              Re: Moderacji pod uwage ,...
              dana33 02.06.08, 21:42 Odpowiedz

              odezwal sie......

              Przypomnij nam powod , dlaczego , bitch
              jego zasrana brocha
              zboczony wsiarzu
              • absztyfikant Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:39
                To cytaty ze Splita.
          • jaceq Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:32
            cyniol napisał:

            > Mnie najbardziej smieszy kiedy wy wpadacie w szalsmile I to dorosli ludzie.

            Poczucie komizmu zamiast poczucia humoru, kolego forumowy.
            • cyniol Re: Musze jednak przyznac 03.06.08, 00:40
              Jak go zawli tak go zwali, ale u dany ani komizmu ani humoru nie ma, kolego
              forumowysmile
              Re: Moderacji pod uwage ,...
              dana33 02.06.08, 21:42 Odpowiedz

              odezwal sie......

              Przypomnij nam powod , dlaczego , bitch
              jego zasrana brocha
              zboczony wsiarzu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka