Dodaj do ulubionych

adieu ....

25.03.09, 18:52
No moja podróż jest na ukończeniu właściwie już od kilku miesięcy ..
wkrótce muszę otworzyć prace studyjne…
The time in Aquanet is over for me …
In the end I want to say thank you to the new friends… and after all
to the readers of my aqualove ...!
Gdy zbliża się wieczór , koncert skończony , jesli go polubiliście
weźcie to uczucie do domu ..
Gdy nasze drogi się rozstają , nigdy się nie zgubimy , mamy przecież
melodie które nas wiążą ...

www.youtube.com/watch?v=7pA5UhNaYw0&feature=related


Obserwuj wątek
    • dana33 Re: adieu .... 25.03.09, 19:10
      do widzenia, rimbalzo....
      wszystkiego dobrego na studiach....
      • rimbalzo Re: adieu .... 25.03.09, 19:15
        ale jest jeszcze stormy , grippi , martin , stormbird ,dajan , to
        kolegi z tego samego pokładu , no grippi nie , bo on latał ...
        • absztyfikant Re: adieu .... 25.03.09, 19:29
          hahahaha smile Milej podrozysmile
          • pozarski Re: adieu .... 25.03.09, 19:32
            Cwaniak!wink
            • off_nick Re: adieu .... 25.03.09, 19:35
              pozarski napisał:
              > Cwaniak!wink


              Ale z poczuciem humoru,to lubięwink
              • pozarski Re: adieu .... 25.03.09, 19:41
                off_nick napisała:

                > pozarski napisał:
                > > Cwaniak!wink
                >
                >
                > Ale z poczuciem humoru,to lubięwink

                Ofkoz. Wszyscy za to lubimy pana Abpralla.wink)
                >
        • dana33 Re: adieu .... 25.03.09, 21:22
          nu, rimbalzo..... to moze nie adieu tylko ad.... smile
      • awuk Re: adieu .... 25.03.09, 22:51
        dana33 napisała:

        > do widzenia, rimbalzo....
        > wszystkiego dobrego na studiach....


        Jakich studiach. Ojczyzna wzywa.

        wyborcza.pl/1,75248,6422297,Rosja__Bedzie_wielka_branka_.html
        • dana33 Re: adieu .... 25.03.09, 22:55
          smile
    • belgijska Re: adieu .... 25.03.09, 19:37

      Oöö ...Caro mio! cryingcrying lacrimae...Ale wrocisz? ... rykoszetem ....
      • posn-ania Re: adieu .... 25.03.09, 19:43
        Wrócisz do kumpli ?
        • absztyfikant Re: adieu .... 25.03.09, 19:48
          Jak tylko zakwitna nagietki?smile
    • polski_francuz Au revoir 25.03.09, 19:55
      pewnie sie jeszcze przed Sadem Ostatecznym zobaczymy (przeczytamy)...

      PF
    • stormbird Re: adieu .... 25.03.09, 20:10
      znam bardzo dobrze rimbi-abralla...
      nie odczytalście go , zburleskowaliście tema ...
      spójrzcie na dziewczynę która całunem zakrywa jego twarz...

      on naprawdę ma medicin-problemy ...

      my jego kolegi uważamy , że siedzi już na katapulcie ...
      ale on były lotczik i u-bootowiec wierzy jeszcze w pasy i
      chełmofon ...
      i gdy go odwiedzamy , robi kabaret , zawsze ryj roześmiany , ale
      wyczuwa się , że wie o co chodzi ..łabędzi śpiew ... ..
      zastyga... to widać ...



    • awuk Re: adieu .... 25.03.09, 22:14
      rimbalzo napisał:

      > No moja podróż jest na ukończeniu właściwie już od kilku
      miesięcy ..
      > wkrótce muszę otworzyć prace studyjne…
      > The time in Aquanet is over for me …
      > In the end I want to say thank you to the new friends… and after
      all
      > to the readers of my aqualove ...!
      > Gdy zbliża się wieczór , koncert skończony , jesli go polubiliście
      > weźcie to uczucie do domu ..
      > Gdy nasze drogi się rozstają , nigdy się nie zgubimy , mamy
      przecież
      > melodie które nas wiążą ...


      Ty tak samo odchodzisz jak hasz0. Macie zreszta, takie same poczucie
      honoru, czyli zerowe.
      • rimbalzo Re: adieu .... 25.03.09, 22:32
        ty facet , ja rimbi schodze , ale załoga zostaje i nie pier'dol OK?!!
        co ty myślisz, że taki krążownik jak "aquabord" nie poradzi sobie
        bez kapitana ?, tam są oficery z dyplomami , kazdy z pod mojej ręki
        jest kapitanem i dowódcą... wszystko potrafią ..
        tylko grippi nie jest w mojej strefie odpowidzialności .. lata w
        przestworzach .. raz nawet pier'dolnął w Bałtyk ale się uratował ..
        • awuk Re: adieu .... 25.03.09, 22:37
          rimbalzo napisał:

          > ty facet , ja rimbi schodze , ale załoga zostaje i nie pier'dol
          OK?!!
          > co ty myślisz, że taki krążownik jak "aquabord" nie poradzi
          sobie
          > bez kapitana ?, tam są oficery z dyplomami , kazdy z pod mojej
          ręki
          > jest kapitanem i dowódcą... wszystko potrafią ..
          > tylko grippi nie jest w mojej strefie odpowidzialności .. lata w
          > przestworzach .. raz nawet pier'dolnął w Bałtyk ale się uratował ..


          Jeżeli zabierzesz swoje klony to uwierzę że spadasz.
    • awuk Re: adieu .... 25.03.09, 22:50
      A może szkujesz się w kamasze u swoich ?

      wyborcza.pl/1,75248,6422297,Rosja__Bedzie_wielka_branka_.html
    • cyborg.jr Re: adieu .... 26.03.09, 16:45
      www.spiegel.de/img/0,1020,1210328,00.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka