rimbalzo
25.03.09, 18:52
No moja podróż jest na ukończeniu właściwie już od kilku miesięcy ..
wkrótce muszę otworzyć prace studyjne…
The time in Aquanet is over for me …
In the end I want to say thank you to the new friends… and after all
to the readers of my aqualove ...!
Gdy zbliża się wieczór , koncert skończony , jesli go polubiliście
weźcie to uczucie do domu ..
Gdy nasze drogi się rozstają , nigdy się nie zgubimy , mamy przecież
melodie które nas wiążą ...
www.youtube.com/watch?v=7pA5UhNaYw0&feature=related