Gość: Perła
IP: *.zamosc.cvx.ppp.tpnet.pl
06.08.01, 22:44
To ja biedny Perełka liżę rany po ciosach komunistów zadanych, na Roztoczu, a
Ty mi takie rzeczy w "małych listach" piszesz? No co Ty Miriam? Ja tu ze
Strażnikiem Dni pilnuję rzeczy ważnych a Ty Najdroższa zapomniałaś? Pokątnych
doradców słuchasz? Miriam, Perła to tylko jeden jest.