assasin76 11.03.05, 10:15 dzisiaj ladies night:)po 5 latach od skonczenia naszej szkoły spotykamy się wszystkie na piwku:)mam nadzieje,że obędzie bez wyciągania brudów:)) buziaki dla wszystkich:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majak_m Łączę się w bólu i smutku ;) 11.03.05, 10:47 Tak się bowiem składa, że też jakoś w maju mija pięć lat, zatem też się coś szykuje. Iść czy nie iść, oto jest pytanie. Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Łączę się w bólu i smutku ;) 11.03.05, 16:05 idz majak,mysle ze warto,u mnie nigdy takiego spotkania klasowego nie bedzie,bo trafila mi sie niefortunna i niezgrana klasa i troche mi tego zal,tutaj w usa,takie reunion sa niezwykle popularne,a to jest fajnie tak powspominac,zobaczyc ludzi z ktorymi spedzalo sie tyle czasu asek napisz jak bylo!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re. idz,idz bedzie fajnie.... 11.03.05, 17:58 to zalezy z jakimi sie ludzmi zylo przez te lata,ja mam kumpla jeszcze z czasow podstawowki,do dzis utrzymujemy kontakt,choc nie mieszka w Polsce tylko w Niemczech,ile razy przyjedzie zawsze sie spotykamy i pogadamy przy kielichu.Odnalazlem jeszcze jednego w Kanadzie ,tez jest OK,czasem do mnie dzwoni.Natomiast koledzy i kolezaki ci pozniejsi, to hehe szkoda zachodu.Moze dwie trzy osoby,a reszta ??Pamietam jedno takie nie oficjalne spotkanie i przechwalki,czego sie kto dorobil ,co ma, jaki samochod ..... idz i sie dobrze baw!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Re. idz,idz bedzie fajnie.... 11.03.05, 18:16 ja wlasnie z podstawowki mam dwie znajomosci,natomiast ze szkoly sredniej nie,dobrze ze choc tyle z wczesnych lat mam,lubie sie spotkac i powspominac! Odpowiedz Link Zgłoś
assasin76 bylo... 11.03.05, 23:12 z jedną z dziewczyn byłam bardzo żzyta i z nią się dało pogadać:)ale reszta:) dwie miały do siebie skrywane pretensje w powietrzu zanosiło się na kłotnie a ja na ten czas zapomniałam o wszystkic urazach i bawiłam się przednio:)tyle,że mojego Reddsa nie bylo;) buziaki miłego weekendu P.S Majak to się nie ma co zastanawiać tylko w te pędy walić na spotkanko;) Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: bylo... 12.03.05, 00:17 zazdroscze ci tego ze jednak twoja klasa byla na tyle zzyta ze mogliscie sie spotkac~!! Odpowiedz Link Zgłoś
assasin76 ell 12.03.05, 09:09 to była typowo męska szkoła więc my kobiety musiałyśmy się trzymać razem na 31 osób w klasie było 6dziewczyn:)ale masz racje fajnie się spotkać po latach i powspominać...buziaki na weekend Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: ell 12.03.05, 17:19 eh asku ja tez bylam w typowo meskiej szkole,na 18 osob w klasie byly tylko 3 dziewczyny,niestety meska czesc nas nie zaakceptowala,chyba ze wzgledu na to ze wsrod dziewczyn byla corka profesora,no i same miedzy soba absolutnie nie potrafilismy sie dogadac,tak wiec o spotkaniu nie moze byc mowy,szkoda,niesty to byl najgorszy czas w moim zyciu-szkola srednia! Odpowiedz Link Zgłoś
assasin76 a to szkoda 12.03.05, 20:26 ell wprawdzie to nie była średnia ale szkoda,że nie potrafiłyście się zgrać: (pomiędzy nami była rywalizacja ale jednak trzymałyśmy się razem... KRÓLESTWO ZA MICHAŁKI!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: a to szkoda 13.03.05, 04:38 no wlasnie,ta rywalizacja byla paskudna, to nas rozlozylo eh Odpowiedz Link Zgłoś