Dodaj do ulubionych

Nowa gra internetowa!

01.10.13, 16:08
Jesteś studentem, a może chodzisz do szkoły średniej?
Interesujesz się ekonomią lub myślisz o założeniu własnego biznesu?
Koniecznie musisz zagrać w darmową grę VCR!
Świetna zabawa, dobra rywalizacji a przy okazji niesamowita możliwość zdobycia wiedzy.
Poczuj się jak zarządca funduszu Venture Capital, inwestuj w nowe biznesy i zarabiaj!
Do wygrania cenne nagrody!
Wejdź na stronę www.gra-vcr.pl/ i dowiedź się więcej.
Obserwuj wątek
    • entilf Re: Nowa gra internetowa! 02.10.13, 16:17
      Oczywiście jeśli ktoś ma jakieś pytania, to w miarę możliwości będę się starał odpowiadać. Gra mnie mocno zaciekawiła dlatego dużo na jej temat czytałem i się o niej dowiadywałem.
    • entilf Re: Nowa gra internetowa! 23.10.13, 15:59
      Widzę, że dyskusja się trochę wielopoziomowo rozwinęła, więc wypiszę najważniejsze z niej elementy pod spodem.
      Gra VCR jest dostępna na stronie: www.vcr-gra.pl/
      Warto śledzić jej fanpage: www.facebook.com/VentureCapitalResearch?fref=ts
      II tura dziś ma się zakończyć, ale wciąż można się rejestrować i wystartować na w miarę wyrównanych szansach z innymi.
      Gra jest ciekawa, jej tematyką są fundusze Venture Capital i można wygrać płatne staże.
        • entilf Re: Nowa gra internetowa! 10.11.13, 23:34
          Teoretycznie jakaś pewnie jeszcze szansa jest, by osoba dopiero teraz startująca coś ugrała, zwłaszcza że jak widziałem sponsorów wciąż przybywa, jednak masz w sumie rację. Teraz dołączenie się raczej będzie miało sens przygotowawczy i też mam nadzieję, na kolejną edycję, bo w tej jakoś słabo to widzę ;)
            • entilf Re: Nowa gra internetowa! 26.05.14, 13:23
              Dla osób które myślą jak @mipi14 polecam także inny projekty organizowane przez PAN.
              Osobom, które szukają czegoś na wakacje polecam Letnie Praktyki Badawcze, a tym, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat nowych technologii polecam platformę LEM-NANO.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka