greenblack 21.04.04, 20:00 Czy legalna jest instalacja gazowa w Polonezie Trucku Pikapie, gdzie butla z osprzętem leży normalnie na pace, niczym nieosłonięta? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaziarz Re: Pytanie o gaz na pace 22.04.04, 10:52 a jesli to samo moze byc pod samochodem... Legal Odpowiedz Link
exmrlaguna Re: Pytanie o gaz na pace 14.05.04, 09:28 Nieprawda, TO NIELEGALNE. Jeśli butla gazowa jest na skrzyni, która służy do przewożenia towarów, to zgodnie z odpowiednimi rozporządzeniami butla MUSI BYĆ OSŁONIĘTA odpowiednią obudową. Wiem, bo musiałem założyć coś takiego za jakieś 300 złotych (piękna aluminiowa obudowa), nikt w Warszawie mi nie chciał podbić urzędowego przeglądu gazu do jego rejestracji w dowodzie Poloneza Trucka... Odpowiedz Link