Dodaj do ulubionych

Pytanie o gaz na pace

21.04.04, 20:00

Czy legalna jest instalacja gazowa w Polonezie Trucku Pikapie, gdzie butla z
osprzętem leży normalnie na pace, niczym nieosłonięta?
Obserwuj wątek
    • gaziarz Re: Pytanie o gaz na pace 22.04.04, 10:52
      a jesli to samo moze byc pod samochodem... Legal
      • exmrlaguna Re: Pytanie o gaz na pace 14.05.04, 09:28
        Nieprawda, TO NIELEGALNE.

        Jeśli butla gazowa jest na skrzyni, która służy do przewożenia towarów, to
        zgodnie z odpowiednimi rozporządzeniami butla MUSI BYĆ OSŁONIĘTA odpowiednią
        obudową. Wiem, bo musiałem założyć coś takiego za jakieś 300 złotych (piękna
        aluminiowa obudowa), nikt w Warszawie mi nie chciał podbić urzędowego przeglądu
        gazu do jego rejestracji w dowodzie Poloneza Trucka...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka