bms01pl
06.10.03, 19:14
Witam,
niestety trochę daleko mam do Siedlec, więc nie mogę Gaziarzu skorzystać z
Twojej oferty. Fachowiec, którego mi polecano, zaproponował do mojego
samochodu instalację z reduktorem Tomasetto oraz elektronikę Autronic.
Zrozumiałe, że zasadniczo nie wypowiadasz się na temat czegoś, czego sam nie
polecasz, czy mógłbyś jednak powiedzieć cokolwiek o powyższych rozwiązaniach?
Pozdrawiam.