01.12.10, 09:59
Witam.
Nie było mnie tutaj chyba ze 4 lata. Ale wróciłam...
Proszę o radę- mój 6 letni synek (operacja rozszczepu podniebienia w kwietniu 2005 roku, w IMID, operował wspamniały dr Piwowar) ma powiększony migdał, niedosłuch na prawe ucho. Kogo polecicie w IMID? Gdzie z tym problemem iść? Bo nasi miejscowi lekarze nie bardzo wiedzą co zrobić...
Obserwuj wątek
        • jowitka345 Re: Migdał 01.12.10, 13:05

No to faktycznie sytuacja patowa..hmm... rozumiem, ze farmakologicznie nie dało sie tego wyleczyć?
          Jedyne co moge poradzić to zapytaj dr Piwowara o dobrego audiologa z Imidu
          • arleta.kamilek Re: Migdał 01.12.10, 18:26
            To proszę bardzo o namiary do dr Piwowara. Kontaktowałam się dziś z prof. Dutkiewicz i radziła pilną konsultację. Najlepiej w najbliższy poniedziałek. Niestety, jest to mało realne, żeby za 4 dni wybrać się do Wawy. Kurcze, mam dylemat!!!!
            • jowitka345 Re: Migdał 01.12.10, 18:54
              arleta.kamilek napisała:

> To proszę bardzo o namiary do dr Piwowara. Kontaktowałam się dziś z prof. Dutki
              > ewicz i radziła pilną konsultację. Najlepiej w najbliższy poniedziałek. Niestet
              > y, jest to mało realne, żeby za 4 dni wybrać się do Wawy. Kurcze, mam dylemat!!
              > !!

Co to znaczy mało realne, żeby wybrac się za 4 dni do Warszawy ( chodzi o zapis?)?
              Skoro profesor radziła pilna konsultację to trzeba jechać bez zapisu i tak własnie powiedziec w rejestracji.
            • ulunia_dominiczek Re: Migdał 01.12.10, 18:57
              W imid jest laryngolog Nowakowska,ale jeśli to byłaby pierwsza wizyta,nie ma już miejsc na ten rok:(Na pewno jeszcze foniatra-laryngolog docent Hortis będzie wiedziała co robić.
              • arleta.kamilek Re: Migdał 01.12.10, 21:28
                Wyjazd mało realny bo my mieszkamy w Bydgoszczy. Mamy drugie dziecko, nieco ponad rok, i trzeba załatwić opiekę. Urlopy z pracy (a u mojego Męża to nie taka łatwa sprawa). A boję się jechać bez zapisu. Gdybym mieszkała w Warszawie, to nie byłoby problemu...

Dzwoniłam do laryngologa. Mam jutro dzwonić, bo jutro jest rejestracja na przyszły rok. I podobno jest taka procedura, ze najpierw do logopedy, a on kieruje dalej.

Jutro zadzwonię, dopytam o wolne terminy i jakoś dopasujemy wszystko. Najlepiej by było gdyby udało się załatwić kilka spraw w jednym dniu...

• u.too Re: Migdał 03.12.10, 10:56
                  hej Arleta, nie martw się migdał można 'przyciąć' zamiast usuwać
                  oprócz imid o taki zabieg na pewno możesz jeszcze spróbować zapytać u dr Szydłowskiego w Poznaniu (jeśli to by było wygodniej dla Ciebie), chociaż terminy ma też b. odległe nawet prywatnie (ja z małą umówiłam się o 21, za 3 tg na wizytę, wcześniej nie da rady - mieszkam niedaleko więc poszłam umówić się do gabinetu bo dodzwonić się też niełatwo)
                  dr zna pacjentów z imid i niektórych lekarzy tam pracujących więc można mu ufać w tym temacie
                  • arleta.kamilek Re: Migdał 03.12.10, 15:08
                    u.too napisała:

> hej Arleta, nie martw się migdał można 'przyciąć' zamiast usuwać
                    > oprócz imid o taki zabieg na pewno możesz jeszcze spróbować zapytać u dr Szydło
                    > wskiego w Poznaniu (jeśli to by było wygodniej dla Ciebie), chociaż terminy ma
                    > też b. odległe nawet prywatnie (ja z małą umówiłam się o 21, za 3 tg na wizytę
                    > , wcześniej nie da rady - mieszkam niedaleko więc poszłam umówić się do gabinet
                    > u bo dodzwonić się też niełatwo)
                    > dr zna pacjentów z imid i niektórych lekarzy tam pracujących więc można mu ufać
                    > w tym temacie

Dziękuję. Poproszę o namiary do dr Szydłowskiego. No, chyba Poznań bardziej po drodze, chociaż też spory kawałek.
                    • u.too Re: Migdał 03.12.10, 18:02
                      604 776 484 może uda się dodzwonić, ale jeśli po kilku dniach nic z tego daj znać to pójdę i Was umówię, mojemu mężowi dr zaproponował wizytę najwcześniej o 19:00 za 3 tyg więc teoretycznie po pracy dalibyście radę
                      Wy z daleka w pilnej sprawie to może znajdzie się jakiś termin np. w sobotę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka