Gość: Tomek
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
25.03.03, 07:52
Dlaczego w filmie wojska rohanu kryją się w helmowym jarze a nie stają do
otwartej walki w polu. Ilu ich tam było zamkniętych i skąd się wzieli jeźdźcy
których przyprowadził Eomer. Przecież na początku filmu ma co najwyżej 100
ludzi a pod koniec wygląda to na parę tysięcy.