Gość: doradca
IP: *.aster.pl / *.aster.pl
19.11.04, 13:09
Nie jestem wielbicielem tego typu programów w którym występuję ta gwiazda
gejowskich środowisk. Nie jestem wielbicielem chwili dla debili czyli
niejakiego regresingu. Nie jestem wielbicielem panienki,który publicznie
twierdzi, że zna największych właścicieli klubów rozrywki na Śląsku. Nie
jestem wielbicielem gwiazdy aktorstwa polskiego, której gwiazda zanim wzeszła
to spadła z firnamentu. Nie jestem wielbicielem panienki ktorej miejscowość
Wołomin jordoli się z Warszawą jeśli chodzi o kwestię pochodzenia. Nie jestem
wielbicielem czarnoskórego specjalisty od wzorowania się na człowieku który
zasłynął kanibalizmem na ringu bokserskim. Nie jestem wielbicielem nikogo kto
występuję w tym programie , który telewidza ma za idiote i debila.
Obejrzałem sobie osoby występujące w tym zjawisku i doszedłem do wniosku, ze
jeden z uczestników jest lustrzanym odbiciem pewnej postaci z kreskówki o
nazwie Gumisie. Brak mu tylko księciunia, ale o ile znam
środowisko "Polszitu" to zaraz coś wymyślą w tej kwestii...Zycie jest zbyt
piękne aby marnować je na oglądanie tego rodzaji widowisk. Pozdrawiam i
dziekuje za uwage.
=========================
Dobry komunista to martwy komunista. Lenin nie jest dobrym komunistą bo jest
wiecznie żywy.