krzysztof.r.m
07.06.01, 12:29
Ogłaszam casting do nowej formuły opartego na zbliżonych zasadach programu. Otóż, podobnie jak dom Wielkiego Brata, nierozległy obiekt, zamieszkuja osoby ale wybrane sposród tych, którzy nie oczekuja kariery. Oni to juz maja.
Aby nie trzeba uciekać sie do krytyki jakosci ich wypowiedzi, chcę by znani byli z tego , że mówic potrafiš. Itd.
Moja pierwsza propozycja składu:
MĘŻCZY�NI- Miller Leszek, Oleksy Józef, Pawlak Waldemar, Kalisz Ryszard, Siwiec Marek...
KOBIETY - Kwa�niewska Jolanta, Sierakowska Izabela, Pusz Sylwia, Waniek chyba Barbara,
To wersja pierwsza , niekompletna. Roboczo nazwałbym ja DOM LEWY
Czekam propozycji
Krzysztof