Gość: Aldi IP: *.chello.pl 04.07.06, 21:56 Witam, czy ktoras z forumowiczek byla na rozmowie o prace w Aldim (ul. Wynalazek)? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj