Dodaj do ulubionych

praca w IPN

IP: *.centertel.pl 26.11.07, 10:48
Witam. Proszę o informację jak pracuje się w takiej instytucji.
Jakie zarobki, czy są jakieś premie, podwyżki?
Chodzi mi o dział księgowości.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka