Gość: Markus911 IP: *.centertel.pl 26.11.07, 10:48 Witam. Proszę o informację jak pracuje się w takiej instytucji. Jakie zarobki, czy są jakieś premie, podwyżki? Chodzi mi o dział księgowości. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj