25.05.06, 10:04
Kilka miesięcy temu w TVP3 pokazywano złocienieckiego "rolkowca" który
przedstawiał plany (podobno poparte przez UMiG) przebudowania terenu pomiędzy
kortami i amfiteatrem na tor dla rolkarzy. To nie jest, moim zdaniem
najlepszy pomysł. Taki tor przecież może powstać w okolicy targowiska
miejskiego czy ul. Bydgoskiej.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka