ertes
20.01.04, 05:15
O polnocy zaproponowalem zaprzestanie klotni i obrazania.
Pomimo zalozenia watku o podobnym tytule majacy na celu wywolanie reakcji
powstrzymalem sie ja i nie tylko ja przed jakimkolwiek komentarzem.
Ostatecznie bardziej nam zalezy nam sympatycznej atmosferze.
5 godzin minelo i jestesmy wyzywani tym razem od chlystkow.
Admini, czy nie uwazacie ze miara sie przebrala?
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14420&w=10268031&a=10269471