Dodaj do ulubionych

Weekendowe widoki

20.11.04, 14:02
Z knajpy naprzeciwko,wyszlo chwiejnym krokiem dwuch panow.Podeszli do rowerow
opartych o sciane.jeden wziol do reki duzych rozmiarow poziomice,przylozyl
do roweru,popatrzyl i z trudem wsiadl na rower odjechawszy zygzakiem.
Kolega jego po kilkukrotnych probach dosiadania tegoz srodka
lokomocji,machnal reka i udal sie w droge chwiejnym krokiem ,prowadzony przez
rower.
Obserwuj wątek
    • don2 Re: Weekendowe widoki 20.11.04, 14:16

      Ofiary terroru:pod knajpe naprzeciw zajezdza auto.wychodzi kilku .wszyscy
      zatrzymuja sie przed wejsciem....zapalaja papierosy,po kilku minutach koncza
      palenie i wchodza do knajpy.I tu niespodzianka :w knajpie wolno palic a na
      zewnatrz zimno :)))) wyobrazam sobie ich miny.
      --------------------------------------
      • ani-ta Re: Weekendowe widoki 20.11.04, 14:18
        a fe!
        brzydko mnie podgladac!!!

        to moj ostatni numer na ukochanej bialostockiej:)

        miny nie da sie zwiezle opisac;))))))))))))

        a.:))))))
    • jutka1 Re: Weekendowe widoki 20.11.04, 15:01
      Don !!!!!!!

      Miales mi rower w prezencie slubnym dac, gdzie on????

      (na rowerze na piwo do wiejskiego sklepu musze jezdzic....)
      • maria421 Re: Weekendowe widoki 20.11.04, 15:45
        Don, od kiedy wygladlanie przez okno jest Twoja rozrywka? To jest cos
        zarezerwowane dla 90 letnich babc- poduszka na parapecie, zeby lokcie sie nie
        poodciskaly, obok kotek do poglaskania o laska zeby ta laska w szybe mozna bylo
        zapukac "dzien dobry pani Kowalska.." albo chlopakom pogrozic ze trawniki
        depcza.
        Ale nasz Don, nasz forumowy pies na kobiety?

        Oj losie, ty losie...
      • don2 Re: Weekendowe widoki 20.11.04, 15:50
        oczywiscie dotrzymam slowa.Rower na wsi to niezbedny atrybut,tak jak i dres z
        trzema paskami.co prawda rower ma jedna wade: kon na ten przyklad zna droge z
        knajpy do domu i ma 4 nogi.rower natomiast jest to zlosliwe stworzenie,zna
        tylko jeden kierunek:zygzakiem do rowu przydroznego.PS.policja w PL ma nowy
        sposob na nietrzezwych rowerzystow,kaze wypuszczac powietrze z opon i targac
        rower na piechote do domu.W kaczym Dolku np.posiadajac prawo jazdy i bedac
        przylapany w stanie wskazujacym na rowerze,jest sie traktowanym jako prowadzacy
        pojazd po pijaku wraz z naleznymi konsekwencjami.
        • don2 Re: Weekendowe widoki 20.11.04, 15:55
          he he he .Mario,siedze w pomieszczeniu z ogromnym oknem wychodzacym na jedyna
          knajpe na wsi.klikam na kompie i co widze to pisze.niestety kobiet godnych
          podejscia do okna nie widze.PS. u mnie wlasnie sie sciemnilo,latarnie
          zapalono.A jest tylko 15.50.
          • lucja7 Re: Weekendowe widoki 20.11.04, 18:21
            Don, a gdzie ty masz tak ladnie?

            lucja
            • don2 Re: Weekendowe widoki 20.11.04, 19:56

              jak juz pisalem ,wies w ktorej zyje.
              --------------------------------------
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka