26.10.06, 01:27
Chcialabym ten watek poswiecic Aniolom

"Anioly sa takie piekne
ciche...
nietkniete...
kiedy jestes maly
otaczaja Cie ze wszystkich stron.
Nie mozna bez nich zyc
nawet, gdy w nie nie wierzysz.
One sa przy tobie zawsze
jak wiatr...
-
Obserwuj wątek
    • kan_z_oz Re: Anioly... 26.10.06, 13:18
      Morsa Ty zawsze wiesz jak rozweselić.
      Nie dziwię się, że wierzysz - Twój opiekun to przecież Archanioł Micheal -
      Michał.

      Kan
    • maria421 Re: Anioly... 26.10.06, 22:51
      Dokladam jeszsze dwa anielskie glosy z dedykacja dla Was wszystkich.

      www.youtube.com/watch?v=uE0BTW-fzdk
      • asia.sthm Re: Anioly... 26.10.06, 23:36
        Prosze, a to ode mnie:
        teledyski.onet.pl/0,1037586,0,1,teledyski.html
        • asia.sthm Re: Anioly... 26.10.06, 23:45
          i jeszcze bajka na dokladke (troche dlugo sie laduje ale warto poczekac)
          www.samorost.net/plantage/
          • pani-i-toto i jeszcze na dokładkę 27.10.06, 14:16
            Nie wierzyłem w obecnośc aniołów, ale sny się odmieniły.
            I kiedy niedawno znalazłem podzmieną grotę ze skarbami,
            Razem przesuwaliśmy worki, a ja prosiłem
            O jeszcze chwilę snu dającego spokój.

            Anioł Stróż
            (fragment)
            cz.milosz (aco?)
          • morsa Re: Anioly... 28.10.06, 00:38
            Warto... piekne
            • morsa Re: Anioly... 28.10.06, 00:55
              Dziekuje
              www.republika.pl/anioly1/images/aniol_stroz.jpg
              Pamietam ten obrazek... wisial nad moim lozkiem u Babci;-
              Taki prosty, naiwny, a jakze wyrazisty i piekny.....
              Aniol albo anioly zawsze istnialy w moim swiatku -
              jako cos dobrego, jako cicerony w zagmatwanym i czasami
              trudnym swiecie.
              Moje Anioly to cieplo, moje Anioly to drogowskaz;
              moje Anioly to ochrona, moje Anioly to przystan.......
              Coz mam jeszcze dodac?
              • asia.sthm Re: Anioly... 28.10.06, 20:54
                Anioly spotyka sie na codzien pod rozna postacia....niedawno mialam
                bezdomnego..w przebraniu.

                Twoj obraz, Morsa, jest wyjatkowo piekny w swojej naiwnej prawdziwosci.
                • morsa Re: Anioly... 26.11.06, 21:59
                  www.hotel-angels.tel.net.ba/angel.jpg
                  www.dreamstone.com.au/artists/JohnPhilipWagner/Circle_of_angels.jpg
                  aniolek71.fm.interia.pl/Blog/Anioleczek.jpg
    • ertes Re: Anioly... 26.11.06, 22:16
      Na lekcji religii ksiadz kazal dzieciom narysowac aniola.
      Po jakims czsie sprawdza rysunki i widzi ze Jasio narysowal aniola z jednym
      skrzydlem.
      Zdziwiony wrecz zly krzyczy do Jasia: :Jasio, czy ty kiedykowliek widziales
      aniola z jednym skrzydlem???"
      Na co Jasio wcale nie zbity z pantalyku odpowiada: "A czy ksiadz widzial
      kiedykolwiek aniola z dwoma?"
      • jutka1 Re: Anioly... ;-))))))) ntxt 28.11.06, 12:50

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka