Dodaj do ulubionych

ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx

12.12.03, 22:44
Obserwuj wątek
    • ertes Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 12.12.03, 22:52
      hehehe przypadek. Po prostu przypadek :)
      • dead_skunk Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 12.12.03, 23:08
        Dzisiaj rano mielismy tutaj gololedz.
        Poslizgnalem sie i upadlem na ... dupe. Ale nie na glowe!
        :)))
        • ertes Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 12.12.03, 23:16
          Moze jestem jasnowidz ale o tym nie wiedzialem ;)
          • dead_skunk Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 12.12.03, 23:23
            ertes napisał:

            > Moze jestem jasnowidz ale o tym nie wiedzialem ;)
            To sie nie przyzwyczajaj do tej wiedzy.
            Lubie Cie, ale odpowiedzi juz prawie pewny jestem.
            Dobranoc (beda szoki).
            • basia553 Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 13.12.03, 08:30
              Wiem ze w bezwstydny sposöb podsluchuje Wasza rozmowe, ale co to za szeptanie w
              towarzystwie ?!?
            • jutka1 o co chodzi? :)))))) 13.12.03, 12:30
              Ertesie i Padlinko,

              jestem zaintrygowana.... czy w tym szeptaniu odkrywacie np. ze ja to mylycyant
              albo gadupa? ;))))))

              Wasza Petunia-Jutunia
              • dead_skunk Re: o co chodzi? :)))))) 13.12.03, 15:37
                jutka1 napisała:

                > Ertesie i Padlinko,
                Tylko nie "padlinko" prosze! Porzadny martwy smierdziel to nie to samo co
                zwykla "padlinka".
                Sa sprawy. o ktorych sie uczonym nie snilo.
                Albo natrafilem na jedna z wiekszych tajemnic obecnego stulecia, albo wdepnalem
                w gowno. Musze sie pozastanawiac zanim cos napisze.
                Ertes jak na razie odmawia kooperacji.
                • szfedka Re: do skunksa... 13.12.03, 15:43
                  bozes bozycku jak Ci zazdraszczam miejsca zamieszkania ;)
                  pozdrawiam
                  • dead_skunk Re: do skunksa... 13.12.03, 15:46
                    szfedka napisała:

                    > jak Ci zazdraszczam miejsca zamieszkania ;)
                    eee???
                    A gdzie ja wg. Ciebie mieszkam?
                    • backpacker Re: do skunksa... 13.12.03, 15:54
                      Podac adres? Numer butow i kolnierzyka?

                      To ta Columbia... Ona śpiegowska jest i wszystko wi...
                      • dead_skunk Re: do skunksa... 13.12.03, 15:59
                        backpacker napisał:

                        > Podac adres? Numer butow i kolnierzyka?
                        Jeden taki (podpisal sie: tropiciel sladow) twierdzil, ze ertes, backpacker, i
                        jeszcze kilka osob to jedna grupa zblizona do kol UOP-u.
                        Nie wiertylem, ale skoro sie odezwales akurat teraz´to moze on ma racje?
                    • szfedka Re: do skunksa... 13.12.03, 17:23
                      dead_skunk napisał:

                      > szfedka napisała:
                      >
                      > > jak Ci zazdraszczam miejsca zamieszkania ;)
                      > eee???
                      > A gdzie ja wg. Ciebie mieszkam?

                      No myslalam ze tam gdzie to zdjecie zrobione
                      No alem ja Ci glab, myslalam pewnie blednie
    • basia553 Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 13.12.03, 16:00
      No wlasnie: gdzie zamieszkuja skunksy? Nasz udaje, ze mieszka w görach,
      ale czy mozna mu wierzyc?
      • dead_skunk Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 13.12.03, 16:09
        basia553 napisała:

        > Nasz udaje, ze mieszka w görach,
        Nigdy i nigdzie nie twierdzilem, ze mieszkam w gorach (nie twierdze tez, ze tak
        nie jest).
        Slowa "...zaszylem sie w gorach i tak naprawde nigdy juz nie wrocilem" mozna
        roznie interpretowac :)
        • ertes Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 13.12.03, 16:13
          ;) Wystarczy dobra luneta...
    • basia553 Skunksie, 13.12.03, 17:28
      jestem czlowiekiem prostym (fizycznym, powiedzialby Kran) i nie rozumiem
      podtekstöw. A wiec wyobrazilam sobie bardzo romantyczna wersje Twojej
      wypowiedzi "on prowadzi schronisko görskie". A Ty mi teraz psujesz zludzenia.
      Ech ci mezczyzni!
      • dead_skunk Re: Skunksie, 13.12.03, 18:48
        basia553 napisała:

        > "on prowadzi schronisko görskie". A Ty mi teraz psujesz zludzenia.
        Baska, ja Ci nic nie psuje.
        Negacja sposobu wyciagania wnioskow nie oznacza negacji samego wniosku.
        Poniala? (troche to skomplikowane).

        "A w gorach nie ma juz nikogo, tylko wiatr.
        Jakas pierdola idzie droga.
        Na plecach ciezki plecak niesie, daj-dam
        i nie wiadomo czemu drze sie...,"
        • starypierdola Skunksie, 13.12.03, 19:23
          Znowy mnie zobaczyles! Ale nie darlem sie!
          starypierdola
          • basia553 Re: Skunksie, 13.12.03, 19:27
            Niech NIKT sie nie wazy drzec w görach. Mamy tu przeciez sekcje görska,
            ktöra takiego zaraz pogoni.
    • ertes Wyjasnienie 21.12.03, 20:31
      Jakis czas temu Xurek zalozyl watek cos o zgadywaniu imion.
      Troche sie pobawilismy a mnie jak sie okazalo udalo sie trafic w 10-tke.
      Napisalem ze dead_skunk to Maciek. Pierwsze imia jakie przyszlo mi do glowy.
      Bullseye :)))

      Macius przyslal mi list gdzie dal wyraz swojemu przerazeniu gdyz dodatkowo
      okazalo sie ze jest to jego haslo na cos tam. Zostalem uznany wiec za hackera a
      Macius daje wyraz swojemu przerazeniu w kazdym poscie od tamtej pory.

      Zrzucam wine na Xurka! To ona wymyslila zgadywanki!
      To przez Xurka nasz Maciu bedzie niedlugo musial poddac sie terapii. Mamy tutaj
      kolezanke ktora zna sie na tych rzeczach niewatpliwie bo juz doradzala wielu
      osobom psychoanalityka. Teraz juz wiem dlaczego: sama korzysta hehe
      • ani-ta Re: Wyjasnienie 21.12.03, 20:40
        ertes;)))
        znasz sie na kompach!
        generalnie znasz sie!:)
        do tego taka intuicja w odgadywaniu hasel... wrecz niezamierzenie...
        cud!
        ty zmieniaj profesje!
        ty sie chopie marnujesz!!!:)))))))))

        wiedzialam! wiedzialam, ze poza genialnymi epitetami (noszzzzzzzz komp opluty
        wielokrotnie) umiesz cos wiecej wymyslic!:)))))))))))))))

        cmoooooooooooooooooooook

        a.:))
      • dead_skunk Re: Wyjasnienie 21.12.03, 22:59
        ertes napisał:

        > Jakis czas temu Xurek zalozyl watek cos o zgadywaniu imion.
        > Troche sie pobawilismy a mnie jak sie okazalo udalo sie trafic w 10-tke.
        > Napisalem ze dead_skunk to Maciek. Pierwsze imia jakie przyszlo mi do glowy.
        Akurat jezeli chodzi o imie, nie trafiles ertes. Ale to jest bez znaczenia.
        ZNALES moje haslo na yahoo i z tego WYWNIOSKOWALES, ze mam na imie maciek.
        Blednie, ale to niewazne. Moje haslo (na yahoo i jeszcze w kilku innych
        miejscach) BYLO "maciek" (imie mojego siostrzenca). Ty je (haslo) znales i to
        jest wazne.

        > Zostalem uznany wiec za hackera
        Nie kolego. Nie za hackera. Za pracownika "czegostam". Przeczytalem wszystkie
        twoje posty z ostatnich 2 lat (ciekawe rzeczy pisales). Piszesz zawsze "po lini
        SLD".

        > To przez Xurka nasz Maciu bedzie niedlugo musial poddac sie terapii.

        Nie ma obawy - Maciek jest kilkunastoletnim "bykiem" nie majacym pojecia o tak
        przesr..nej egzystencji jak ty.

        Niedlugo zaloze watek o twojej wirtualnej postaci. Mozesz z odpowiedziami
        zaczekac. Bedzie ciekawiej :))
        • ertes Re: Wyjasnienie 21.12.03, 23:05
          Osmieszasz sie facet. I to jeszcze bardziej. I nie zakladaj takich glupich
          hasel na konta.

          I cos mnie tu zaczyna smierdziec upierdkiem aka chopin_m.
          Ale osmieszaj sie, osmieszaj. Smiechu nam tu trzeba. I tak pare osob juz ma
          ubaw. A bedzie wiecej.

          Sluchaj, a moze ja jestem Leszek Miller?
          I tak po cichu tu pisze? Kto to wie?
          • dead_skunk Kto wie? 21.12.03, 23:06
            • ertes Re: Kto wie? 21.12.03, 23:12
              Skunk ty lepiej spij przy zapalonym swietle.
              jeszcze jaki ertes sie zaczai po ciemku za firanka.

              huhhuhuh buuuuuu huuuuu duuuuuuch
              • dead_skunk Re: Kto wie? 21.12.03, 23:15
                ertes napisał:

                > Skunk ty lepiej spij przy zapalonym swietle.
                Moja przewaga jest, ze moge spac jak chce, a ty musisz spac tak, jaki jest
                rozkaz. Milej sluzby.

                PS. Masz wolne w swieta?
    • luiza-w-ogrodzie Alez sie ten watek zapetlil 22.12.03, 00:01
      Jak zwykle zakladam ze niemal wszyscy nie sa tymi, za ktorych sie podaja, ale
      nie wyciagam az tak daleko idacych wnioskow. Dziwne ze przewaznie z zaslony
      dymne bawia sie faceci.

      Pozdrawiam nie zgadujac niczyjego imienia
      Luiza-w-Ogrodzie

      ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·...¸><((((º>¸.
      .·´¯`·.. ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka