ertes Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 12.12.03, 22:52 hehehe przypadek. Po prostu przypadek :) Odpowiedz Link
dead_skunk Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 12.12.03, 23:08 Dzisiaj rano mielismy tutaj gololedz. Poslizgnalem sie i upadlem na ... dupe. Ale nie na glowe! :))) Odpowiedz Link
ertes Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 12.12.03, 23:16 Moze jestem jasnowidz ale o tym nie wiedzialem ;) Odpowiedz Link
dead_skunk Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 12.12.03, 23:23 ertes napisał: > Moze jestem jasnowidz ale o tym nie wiedzialem ;) To sie nie przyzwyczajaj do tej wiedzy. Lubie Cie, ale odpowiedzi juz prawie pewny jestem. Dobranoc (beda szoki). Odpowiedz Link
basia553 Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 13.12.03, 08:30 Wiem ze w bezwstydny sposöb podsluchuje Wasza rozmowe, ale co to za szeptanie w towarzystwie ?!? Odpowiedz Link
jutka1 o co chodzi? :)))))) 13.12.03, 12:30 Ertesie i Padlinko, jestem zaintrygowana.... czy w tym szeptaniu odkrywacie np. ze ja to mylycyant albo gadupa? ;)))))) Wasza Petunia-Jutunia Odpowiedz Link
dead_skunk Re: o co chodzi? :)))))) 13.12.03, 15:37 jutka1 napisała: > Ertesie i Padlinko, Tylko nie "padlinko" prosze! Porzadny martwy smierdziel to nie to samo co zwykla "padlinka". Sa sprawy. o ktorych sie uczonym nie snilo. Albo natrafilem na jedna z wiekszych tajemnic obecnego stulecia, albo wdepnalem w gowno. Musze sie pozastanawiac zanim cos napisze. Ertes jak na razie odmawia kooperacji. Odpowiedz Link
szfedka Re: do skunksa... 13.12.03, 15:43 bozes bozycku jak Ci zazdraszczam miejsca zamieszkania ;) pozdrawiam Odpowiedz Link
dead_skunk Re: do skunksa... 13.12.03, 15:46 szfedka napisała: > jak Ci zazdraszczam miejsca zamieszkania ;) eee??? A gdzie ja wg. Ciebie mieszkam? Odpowiedz Link
backpacker Re: do skunksa... 13.12.03, 15:54 Podac adres? Numer butow i kolnierzyka? To ta Columbia... Ona śpiegowska jest i wszystko wi... Odpowiedz Link
dead_skunk Re: do skunksa... 13.12.03, 15:59 backpacker napisał: > Podac adres? Numer butow i kolnierzyka? Jeden taki (podpisal sie: tropiciel sladow) twierdzil, ze ertes, backpacker, i jeszcze kilka osob to jedna grupa zblizona do kol UOP-u. Nie wiertylem, ale skoro sie odezwales akurat teraz´to moze on ma racje? Odpowiedz Link
szfedka Re: do skunksa... 13.12.03, 17:23 dead_skunk napisał: > szfedka napisała: > > > jak Ci zazdraszczam miejsca zamieszkania ;) > eee??? > A gdzie ja wg. Ciebie mieszkam? No myslalam ze tam gdzie to zdjecie zrobione No alem ja Ci glab, myslalam pewnie blednie Odpowiedz Link
basia553 Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 13.12.03, 16:00 No wlasnie: gdzie zamieszkuja skunksy? Nasz udaje, ze mieszka w görach, ale czy mozna mu wierzyc? Odpowiedz Link
dead_skunk Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 13.12.03, 16:09 basia553 napisała: > Nasz udaje, ze mieszka w görach, Nigdy i nigdzie nie twierdzilem, ze mieszkam w gorach (nie twierdze tez, ze tak nie jest). Slowa "...zaszylem sie w gorach i tak naprawde nigdy juz nie wrocilem" mozna roznie interpretowac :) Odpowiedz Link
ertes Re: ERTES, zajrzyj do Twojej poczty.n/tx 13.12.03, 16:13 ;) Wystarczy dobra luneta... Odpowiedz Link
basia553 Skunksie, 13.12.03, 17:28 jestem czlowiekiem prostym (fizycznym, powiedzialby Kran) i nie rozumiem podtekstöw. A wiec wyobrazilam sobie bardzo romantyczna wersje Twojej wypowiedzi "on prowadzi schronisko görskie". A Ty mi teraz psujesz zludzenia. Ech ci mezczyzni! Odpowiedz Link
dead_skunk Re: Skunksie, 13.12.03, 18:48 basia553 napisała: > "on prowadzi schronisko görskie". A Ty mi teraz psujesz zludzenia. Baska, ja Ci nic nie psuje. Negacja sposobu wyciagania wnioskow nie oznacza negacji samego wniosku. Poniala? (troche to skomplikowane). "A w gorach nie ma juz nikogo, tylko wiatr. Jakas pierdola idzie droga. Na plecach ciezki plecak niesie, daj-dam i nie wiadomo czemu drze sie...," Odpowiedz Link
starypierdola Skunksie, 13.12.03, 19:23 Znowy mnie zobaczyles! Ale nie darlem sie! starypierdola Odpowiedz Link
basia553 Re: Skunksie, 13.12.03, 19:27 Niech NIKT sie nie wazy drzec w görach. Mamy tu przeciez sekcje görska, ktöra takiego zaraz pogoni. Odpowiedz Link
ertes Wyjasnienie 21.12.03, 20:31 Jakis czas temu Xurek zalozyl watek cos o zgadywaniu imion. Troche sie pobawilismy a mnie jak sie okazalo udalo sie trafic w 10-tke. Napisalem ze dead_skunk to Maciek. Pierwsze imia jakie przyszlo mi do glowy. Bullseye :))) Macius przyslal mi list gdzie dal wyraz swojemu przerazeniu gdyz dodatkowo okazalo sie ze jest to jego haslo na cos tam. Zostalem uznany wiec za hackera a Macius daje wyraz swojemu przerazeniu w kazdym poscie od tamtej pory. Zrzucam wine na Xurka! To ona wymyslila zgadywanki! To przez Xurka nasz Maciu bedzie niedlugo musial poddac sie terapii. Mamy tutaj kolezanke ktora zna sie na tych rzeczach niewatpliwie bo juz doradzala wielu osobom psychoanalityka. Teraz juz wiem dlaczego: sama korzysta hehe Odpowiedz Link
ani-ta Re: Wyjasnienie 21.12.03, 20:40 ertes;))) znasz sie na kompach! generalnie znasz sie!:) do tego taka intuicja w odgadywaniu hasel... wrecz niezamierzenie... cud! ty zmieniaj profesje! ty sie chopie marnujesz!!!:))))))))) wiedzialam! wiedzialam, ze poza genialnymi epitetami (noszzzzzzzz komp opluty wielokrotnie) umiesz cos wiecej wymyslic!:))))))))))))))) cmoooooooooooooooooooook a.:)) Odpowiedz Link
dead_skunk Re: Wyjasnienie 21.12.03, 22:59 ertes napisał: > Jakis czas temu Xurek zalozyl watek cos o zgadywaniu imion. > Troche sie pobawilismy a mnie jak sie okazalo udalo sie trafic w 10-tke. > Napisalem ze dead_skunk to Maciek. Pierwsze imia jakie przyszlo mi do glowy. Akurat jezeli chodzi o imie, nie trafiles ertes. Ale to jest bez znaczenia. ZNALES moje haslo na yahoo i z tego WYWNIOSKOWALES, ze mam na imie maciek. Blednie, ale to niewazne. Moje haslo (na yahoo i jeszcze w kilku innych miejscach) BYLO "maciek" (imie mojego siostrzenca). Ty je (haslo) znales i to jest wazne. > Zostalem uznany wiec za hackera Nie kolego. Nie za hackera. Za pracownika "czegostam". Przeczytalem wszystkie twoje posty z ostatnich 2 lat (ciekawe rzeczy pisales). Piszesz zawsze "po lini SLD". > To przez Xurka nasz Maciu bedzie niedlugo musial poddac sie terapii. Nie ma obawy - Maciek jest kilkunastoletnim "bykiem" nie majacym pojecia o tak przesr..nej egzystencji jak ty. Niedlugo zaloze watek o twojej wirtualnej postaci. Mozesz z odpowiedziami zaczekac. Bedzie ciekawiej :)) Odpowiedz Link
ertes Re: Wyjasnienie 21.12.03, 23:05 Osmieszasz sie facet. I to jeszcze bardziej. I nie zakladaj takich glupich hasel na konta. I cos mnie tu zaczyna smierdziec upierdkiem aka chopin_m. Ale osmieszaj sie, osmieszaj. Smiechu nam tu trzeba. I tak pare osob juz ma ubaw. A bedzie wiecej. Sluchaj, a moze ja jestem Leszek Miller? I tak po cichu tu pisze? Kto to wie? Odpowiedz Link
ertes Re: Kto wie? 21.12.03, 23:12 Skunk ty lepiej spij przy zapalonym swietle. jeszcze jaki ertes sie zaczai po ciemku za firanka. huhhuhuh buuuuuu huuuuu duuuuuuch Odpowiedz Link
dead_skunk Re: Kto wie? 21.12.03, 23:15 ertes napisał: > Skunk ty lepiej spij przy zapalonym swietle. Moja przewaga jest, ze moge spac jak chce, a ty musisz spac tak, jaki jest rozkaz. Milej sluzby. PS. Masz wolne w swieta? Odpowiedz Link
luiza-w-ogrodzie Alez sie ten watek zapetlil 22.12.03, 00:01 Jak zwykle zakladam ze niemal wszyscy nie sa tymi, za ktorych sie podaja, ale nie wyciagam az tak daleko idacych wnioskow. Dziwne ze przewaznie z zaslony dymne bawia sie faceci. Pozdrawiam nie zgadujac niczyjego imienia Luiza-w-Ogrodzie ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·...¸><((((º>¸. .·´¯`·.. ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> Odpowiedz Link