carlos155 25.08.06, 15:49 planuje zakup 155 2,0 TD. Ktoś jeździ takim modelem? Jak tak proszę o opinie, wskazówki, warto kupić diesla, dużo pali, ogólnie prosze o pomoc w uzyskaniu nieco informacji Pozdrowienia dla alfamaniaków Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
and5 Re: ALFA 155 2,0 TD 25.08.06, 18:49 Generalnie ten silnik jest napewno lepszy niż 2,5td, przynajmniej jeżeli chodzi o awaryjnosc. A na co zwrócic uwagę? Chyba głownie na stan turbo Odpowiedz Link