Dodaj do ulubionych

ALFA 155 2,0 TD

25.08.06, 15:49
planuje zakup 155 2,0 TD. Ktoś jeździ takim modelem? Jak tak proszę o opinie, wskazówki, warto kupić diesla, dużo pali, ogólnie prosze o pomoc w uzyskaniu nieco informacji
Pozdrowienia dla alfamaniaków
Obserwuj wątek
    • and5 Re: ALFA 155 2,0 TD 25.08.06, 18:49
      Generalnie ten silnik jest napewno lepszy niż 2,5td, przynajmniej jeżeli chodzi
      o awaryjnosc. A na co zwrócic uwagę? Chyba głownie na stan turbo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka