Dodaj do ulubionych

Ar156 PROBLEM Z HALOGENAMI

18.02.08, 20:00
alfa jest z 2005r.Nie swieca halogeny.Zarowki sa dobre,wlacznik jest
dobry bo wymontowalem i sprawdzilem u fachowca od telewizorow.Gdzies
nie ma przejscia miedzy wlacznikiem a lampami. Moze ktos wie co po
drodze moglo nawalic?
Obserwuj wątek
    • lupus1 Re: Ar156 PROBLEM Z HALOGENAMI 18.02.08, 20:26
      Rozumiem, że nie świecą ci światła mijania. Czy działają pozycyjne? Bezpieczniki sprawdziłeś? Jeśli tak to może być problem z masą przy lampach lub z bodycomputerem.
      • west-w2 Re: Ar156 PROBLEM Z HALOGENAMI 19.02.08, 19:56
        WSzystkie swiatla oprocz halogenow dzialaja.Co to jest bodykomputer?
        • lupus1 Re: Ar156 PROBLEM Z HALOGENAMI 19.02.08, 20:34
          Sprawdź jeszcze raz bezpieczniki. te pod maską też. Botycomputer to skrzynka bezpieczników, tylko troche mądzrzejsza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka