west-w2
18.02.08, 20:00
alfa jest z 2005r.Nie swieca halogeny.Zarowki sa dobre,wlacznik jest
dobry bo wymontowalem i sprawdzilem u fachowca od telewizorow.Gdzies
nie ma przejscia miedzy wlacznikiem a lampami. Moze ktos wie co po
drodze moglo nawalic?