eulalija Re: Północ 04.04.10, 00:01 W tę Noc wypadałoby zawyć Aaaallllleeeeelllujjjjaaaa! Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Północ 07.04.10, 23:12 zamiast wyc, puszcze filmik - ktos sie moze przestraszy o nieokreslonej porze Odpowiedz Link
balamuk Re: Północ 07.04.10, 23:21 O, nareszcie nieokreslona pora, do nog asindzce padam Bo normalnie to albo moja polnoc minela, albo nie moja jeszcze nie przylazla, w czorty, auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Odpowiedz Link
pomaranczuch Re: Północ 09.04.10, 00:11 buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Odpowiedz Link
pomaranczuch Re: Północ 17.04.10, 00:37 Północ wybiła, duchów to godzina więc zgrzytam zębami i brzęczę łańcuchami... Odpowiedz Link
felis2 Re: Północ 24.04.10, 00:01 uaaaaaaaa - ziewam o ile zegar nie łże, to jest północ. Zwykle chadzam spać wcześniej. Ale co niektórzy podstępnie dają linki do kotburgerów. Dwa prywatne koty zajęły mi łóżko. Dobranoc Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Północ 24.04.10, 00:10 Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! No bo jakże tak, zeby grzecznie dobranoc powiedzieć i iść spać z kotami? Odpowiedz Link
felis2 Re: Północ 24.04.10, 00:20 Jak dla kogo Ale mogę dobranoc powiedzieć niegrzecznie Muszę iść spać z kotami, skoro moje łóżko zajmują. Ja się w ich nie zmieszczę. A jakbym się zmieściła, to i tak co najmniej jedna przylazłaby się przytulić. Odpowiedz Link
pomaranczuch Re: Północ 24.04.10, 00:26 hi hi, hi, kotburgery wymiatają Branoc ja sobie jeszcze pomarkuję, kiedyś trzeba się w końcu uczyć Odpowiedz Link
gabrielle Re: Północ 25.04.10, 23:26 BUHUHUUUU ŁAAAAAAA! Ziewam okropnie, a tu jeszcze TRZEBA. Jutro też wstać będzie trzeba. HAHAHA! Będzie fajnie! Kolejny rąbnięty tydzień się szykuję. Wyśpię się na emeryturze. Odpowiedz Link
pomaranczuch Re: Północ 26.04.10, 02:04 BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUu!!!! Idę sobie zrobić pyszną kawę z cynamonem Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Północ 27.04.10, 00:00 Uuuuuaaaaaaaaaa! Zadnej kawy, wampirzy barszczyk czerwony. Odpowiedz Link
36krzysiek Re: Północ 25.04.10, 00:12 Uuuuuuuuaaaaaaauuuuuu! Abrakadabra! Hiiiiii heeeee huuuuu haaaa! Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Północ 27.04.10, 00:09 Ach, kociu, po takim miauku kwietniowym całe wampirzenie na nic Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: Północ 27.04.10, 08:23 Eeee tam, koty u mnie całe arie odśpiewują. Odpowiedz Link
czekolada72 Re: Północ 29.04.10, 21:47 Ja wiem, ze jeszcze prawie 3 godziny, ale jakby kto mial ochote na biale wytrawne, greckie i serki camembert, w towarzystwie mamusi, dziecka i 2 kudlatych ( M na wyjazdowce) to serdecznie zapraszam Odpowiedz Link
czekolada72 Re: Północ 29.04.10, 21:56 No i pieknie - mamusia uznala, ze pol butelki to max, a dziecko poszlo do kolezanki usuwac z kudlatego kleszcza Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 05.05.10, 23:33 Wyganiam Cię!!!,jak chcesz to mogę Cię jeszcze kopnąć w ...,żeby Ci się lepiej leciało. Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Północ 07.05.10, 00:05 lecialam zawyc i sie szdziebko spoznilam, ale kto by tam zegarkiem sie dtrsowal. Uuuuuuuu, wuuuj wuuuja wuuuujem straszy. !!!! Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Północ 07.05.10, 00:06 te literowki to nie ja, tylko wuuuj je zmajstrowal Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 07.05.10, 00:10 Przykro mi asiu,ale trafiłaś na taką,która z duchami jest za pan brat Odpowiedz Link
pomaranczuch Re: Północ 07.05.10, 00:45 buuuuuuue uuuuuuuuuuuuuuuuu po stokroć buuuuuuuuuuuuuuuuuu jestem duchem z lekkimi zawrotami głowy, ale mam nadzieje że w przestrzeni powietrznej nie spowoduje kolizji buuuuuuuuuuuuu Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 07.05.10, 00:57 Przykro mi duszki,chętnie bym z Wami pogadała,ale rano czeka mnie praca,więc życzę Wam udanego straszenia i znikam. Odpowiedz Link
pomaranczuch Re: Północ 08.05.10, 02:09 Czyżby już wszyscy spali???? Cóz to za obyczaje Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Północ 11.05.10, 01:10 Gdzies mi sie caly poniedzialek zapodzial... i to juz ta godzina? Buuuuuu i rym cym cym Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Północ 13.05.10, 00:16 z zegarkiem w reku ta polnoc sie wyglupila... etam ide spac Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Północ 13.05.10, 00:18 Z zegarkiem na ekranie, północ od 38 lat nie nosi zegarka na ręku Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 13.05.10, 00:28 To gdzie te duchy?Północ minęła,a duchów ani widu,ani słychu Odpowiedz Link
eulalija Re: Północ 15.05.10, 00:00 Trzeba trochę poduszyć, żeby skołatanym duszom ulżyć. Coś nie bardzo się rymuje Du hu ha du hu ha odeszła zima zła ... Odpowiedz Link
gabrielle Re: Północ 15.05.10, 00:03 PÓŁNOC! Wróciłam z Kortowa, odskrobałam kompletnie przemoczone buty z błota, odskrobałam spodnie z jeszcze większej ilości błota, porozwieszałam kurtki do suszenia i nawet już zdążyłam się wykąpać. Jeśli założyć, że woda, którą moja skóra wchłonęła na kortowskiej górce w tej skórze zostanie, powinnam być spokojna o nawilżanie przez najbliższe trzy lata. Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 15.05.10, 00:17 Nie przejmuj się, dziś(sorki-wczoraj)moje buty robiły za lodki,na dodatek dziurawe. Odpowiedz Link
eulalija Re: Północ 21.05.10, 23:33 Dziś u mnie jakiś remnament ... reprament ... remnaprent ..., no, kurczę, inwentrament czasowy się odbywa, czas ucieka, nie ma już człowieka. Buuuuuuuu!!!!! Uhuuuuuuuu!!!!! Odpowiedz Link
orale Re: Północ 25.05.10, 00:14 dla nocnej rozrywki i w przerwie w nauczania zerknęłam sobie na listę trolli, hmmm, Sloggi się tam znalazl, ciekawe poczemu plockaprawica.net/news.php?readmore=2375 Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Północ 25.05.10, 08:06 Tam jest kupa fajnych znajomych nicków, to nie lista trolli, tylko aktywnosci na forach, ktoś cos pomylił. Odpowiedz Link
orale Re: Północ 25.05.10, 09:13 a to ja widzę że fajne osoby tam są, choć i trolli też trochę. Tytuł jednak dali do listy Odpowiedz Link
pomaranczuch Re: Północ 28.05.10, 00:19 Buuuuuuuuuuuuuuuuu! Śpią?????? Siedzę sobie z z prostytutkami na głowie i tak już trochę mam ich dość, zaraz przyjdą hazardziści, szlamirzy, szpiegów i morderców już mam na szczęście za sobą ale czuje e mózg już mi się lansuje a taka tematyka zaczyna źle na mnie wpływać na dłuższą metę Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Północ 28.05.10, 00:25 W sensie z kulawym kulejesz, a z jąkałą zaczynasz się zacinać? Ale nie o tym miałam: POGODA, JA CIĘ PO RAZ OSTATNI PRZYWOŁUJĘ DO PORZĄDKU, ZACZNIJ SIĘ, CHOLERO, ZACHOWYWAĆ ADEKWATNIE DO DATY!!!!! No. Odpowiedz Link
groha Re: Północ 28.05.10, 01:04 Ewuś, znaczy majowo-słowikowych nocy Ci się chce? Ja Cię rozumiem Odpowiedz Link
pomaranczuch Re: Północ 28.05.10, 03:49 tak Ewo, dokładnie jeszcze sobie postraszę, już tak bardziej ranna pora, słysze ptaszki za oknem spiewają chyba trzeba iść spać Odpowiedz Link
36krzysiek Re: Północ 29.05.10, 00:04 Kołysanka na dobranoc, kochani... www.youtube.com/watch?v=5LoyA0tdchA Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Północ 29.05.10, 00:07 O, koncert AP Barona nam nastroił romantycznie. Odpowiedz Link
cytrynka6543 Re: Północ 29.05.10, 00:18 To JUŻ spać idziecie? Tak z kurami? Przy weekendzie? Odpowiedz Link
36krzysiek Re: Północ 29.05.10, 00:22 Nie,jakie spać?! Słucham sobie nowej Dąbrowskiej i wyjść z podziwu nie mogę. Odpowiedz Link
cytrynka6543 Re: Północ 29.05.10, 00:27 A co do Dąbrowskiej spożywasz? Pytam o wikt i popitkę? PS.Ania Dąbrowska to cudo muzyczne jak dla mnie. Lubię kobiałkę,rozmarza mnie muzycznie,tekstowo i ogólnie. Odpowiedz Link
36krzysiek Re: Północ 29.05.10, 00:30 Piwo Kasztelan niepasteryzowane i ogórki małosolne własnej produkcji A słyszałaś jej wersję Sound Of Silence i Bang Bang? Ja wiem, że człowiek lubi piosenki, które zna, ale to jest mistrzostwo moim zdaniem. Odpowiedz Link
cytrynka6543 Re: Północ 29.05.10, 01:05 "Bang,bang" i owszem,przemknęło mi przez uszy-MNIODZIO! Reszta-terra incognita jak na dziś,ale się poprawię! PS.A Kasztelan niepasteryzowny wart mszy? PS2.Małosolne nastawię jutro,w kamionce,a co! Wolisz takie zielone- lekko zepsute czy takie żółte-zupełnie zepsute? Moim zdaniem takie zielone,trzydniówki to jest cymesik! Chrupią jak świeże,a smakują jak...ambrozja! Na całe szczęście ja jestem miłośniczką prawie świeżozielonych,a MLP tych_całkiem_nie_od_po_wied_nich. I wilk syty i owca cała! Czemu ja nie dam rady,MLP spożywa z pocałowniem ręki.Oj,fajnego mam tego MLP,w tym względzie! Odpowiedz Link
pomaranczuch Re: Północ 29.05.10, 01:16 Buuuuuu, cóż za frekwencja dzisiaj miłej nocki Szanownym. Ja sama nie wiem co mam ze sobą zrobić. Uczy się już nie mogę, spać mi się nie chce. Albo film, ale nie wiem jaki jeszcze, albo.... muzyczka....może Apocalyptica, w sam raz na wieczór i książka..nawet wiem jaka. O! To jest myśl. Oddalam się więc. Kolorowych koszmarków! Odpowiedz Link
36krzysiek Re: Północ 29.05.10, 01:49 1. Kasztelan wart grzechu 2. ogórki lubię trzydniowe 3. ale leje! 4. zapomniałem jak się nazywa idol Grohy i zamęczy mnie to do rana a dzwonić o tej porze nie wypada Odpowiedz Link
36krzysiek Re: Północ 29.05.10, 02:40 W końcu sobie przypomniałem! Moge iść spać Ale w sumie po co Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: Północ 27.06.10, 11:32 Też mnie interesuje jakośc tego kasztelana, bo wczoraj takie dziwo napotkałam w sklepie. Odpowiedz Link
papuga_ara Re: Północ 30.05.10, 22:47 Północ już niedługo, a ja zrobiłam się głodna. Spojrzałam na tytuł wątku refleksyjnego o byczkach i zobaczyłam oczyma duszy całkiem wyraźnie całkiem zgrabniutką całkiem wypasioną puszkę rybek w pomidorach. Mniaaam!!! Idę zatem spać, bo tym sposobem szybciej będzie śniadanie. Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 02.06.10, 00:09 Uuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! Kto się boi duchów? Właśnie oglądam mój serial,a tam duchów mrowie,a mrowie Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 02.06.10, 00:41 Jak nie mam kogo straszyć,to idę spa.Dobrej nocki życzę. Odpowiedz Link
papuga_ara Re: Północ 04.06.10, 10:31 Ja się nie boję, bo już widno! Mówiłam, że duchy tylko nocom straszne som! Odpowiedz Link
pomaranczuch Re: Północ 04.06.10, 23:01 buuuuuuuuuuuuuuuuu strasze przedwczesnie i uciekam. Te migreny mnie wykoncza, jak tak dalej bedzie to naprawde zaczne straszyc Odpowiedz Link
orale Re: Północ 04.06.10, 23:08 Migrenę mam dwa razy w roku, dziś był ten dzień. Najpierw czarne liście zaczynają mi latać przed oczami, potem przestaję widzieć, potem to już lepiej nie mówic. Kończy sie najczęściej wymiotami i padaniem na twarz. Dorwalo mnie dziś na zakupach, nie wiem jak dojechałam do domu. Padłam w łózku na dwie godziny i jakoś poszło won. Teraz też już mogę zawyć do księżyca, nawet melodyjnie zawyje bo na polsacie fajnie grają Odpowiedz Link
minerwamcg Re: Północ 04.06.10, 23:29 No to ja się przestraszę z wyprzedzeniem - łaaaaaaaaa! Żeby duchy nie straszyły na próżno... Odpowiedz Link
gabrielle Re: Północ 06.06.10, 00:20 A ja sobie śpiewam boniek99.wrzuta.pl/audio/6DjBFJQynL4/enej_-_noc Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 08.06.10, 00:10 Uuuuuuuuu,kto się boi duchów niechaj szybko idzie spać,pora jest dla tych co się lubią bać Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 08.06.10, 01:01 Wychodzi na to,że wszyscy tu boja się duchów bo grzecznie poszli do łóżeczek,w takim razie idę straszyć gdzie indziej. Odpowiedz Link
pomaranczuch Re: Północ 09.06.10, 01:25 Nie no, co to za noc bez duchów! Łańcuchami grzechoczę, czy coś eh, zaprawdę powiadam Wam, idę umysłowa robota wykonać Kolorowych śpiącym Odpowiedz Link
konopika Re: Północ 15.06.10, 22:28 Jestem bardzo śpiącym duszkiem, idę postraszyć duchy Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Północ 15.06.10, 22:49 No właśnie, proszę tu sobie jaj nie robić z poważnego tematu Północ o 22.00, co to? Kury tu idą spać czy co? Odpowiedz Link
pomaranczuch Re: Północ 15.06.10, 23:11 se, se, se powiedziała Gropa uderzając pięścią w stół nie ma się co martwić, niektóre duchy będą czuwać przez całą noc, rano udając się na spoczynek, buuuuuuuuuuu Odpowiedz Link
gastonlemiel Re: Północ 17.06.10, 01:34 ostatnimi czasy rzadko udaje mi sie polec w lozku wczesniej niz o 2 w nocy. i dzis tez nie bedzie wyjatku Odpowiedz Link
goonia Re: Północ 17.06.10, 23:10 Ja bym juz dawno umarla od takiego chodzenia spac. Gastonie, a o ktorej wstajesz, jesli mozna zapytac? Wlasnie mialam sie poskarzyc, ze strasznie spiaca jestem, ale wobec Gastonowych por spania zamilkne. Odpowiedz Link
minerwamcg Re: Północ 18.06.10, 00:02 A ja już dzisiaj swoje w towarzystwie ducha odbyłam. Graliśmy "Zieloną Gęś", a w niej m.in. "Straszną rozmowę Gżegżółki z duchem". Duch miał piękne, długie włosy, tiul na ramionach, zasuwał wokół Gżegżółki na rolkach i zawodził "uuuuu". Odpowiedz Link
gastonlemiel Re: Północ 18.06.10, 00:33 heh wstaje na szczescie nie az tak wczesnie, bo okolo 8.30, a w praktyce okolo 8.50 po czym zaczyna sie wyscig z czasem... Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Północ 18.06.10, 10:02 minerwamcg napisała: Graliśmy "Zieloną Gęś", a > w > niej m.in. "Straszną rozmowę Gżegżółki z duchem". Duch miał piękne, długie > włosy, tiul na ramionach, zasuwał wokół Gżegżółki na rolkach i zawodził "uuuuu" > . A na jaką okoliczność i gdzie? Odpowiedz Link
minerwamcg Re: Północ 20.06.10, 21:34 Na okoliczność spektaklu w Pałacyku nad Utratą, gdzie prowadzę teatr Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Północ 20.06.10, 21:40 Fiu, fiu! Ale dla mnie Pałacyk tylko jeden... A i to musiałabym mieć wehikuł czasu, bo już nie ten... Odpowiedz Link
balamuk Re: Północ 20.06.10, 23:02 Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Huuuu-huuuuuuuuuuuuuu! U mnie polnoc. A w telewizorze mr Hyde goni jakas kobite, wszystko sie zgadza! Odpowiedz Link
bbbzyta Re: Północ 20.06.10, 23:29 Na razie tylko tak półgębkiem zawyjnę, bo jeszcze wcześnie: iiiiiii! A w TV "Sok z żuka" się zaczyna, bardzo podchadziaszczyj film kiele północy, lecę oglądać ) Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 20.06.10, 23:59 Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,mija północ,a ja tak lubię straszyć,że nie odmowie sobie tej przyjemności Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 21.06.10, 00:00 Jak kocham duchy,tak Sok z żuka mnie nie przekonał. Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 21.06.10, 01:29 Wszyscy uciekli,obraziłam się,idę sobie i nie wiem czy wrócę,o! Odpowiedz Link
minerwamcg Re: Północ 24.06.10, 23:32 Na wypadek, gdyby ktoś z Sz. P. Duchów chciał sobie dzisiaj zawyć, przestraszę się na zapas: <kwik mode on> ojejej! Ojejej! <kwik z ulgą mode off> Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 25.06.10, 00:09 Tu dyżurny duch:minęła północ,pora zacząć się bać(albo iść spać) Uuuuuuuuuuuuu,uchuuuuuuuuuuuuuuuu,huuuuuuuuu. Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 28.06.10, 00:24 Ha,ha,ha!!!udał Ci się żart,ja dopiero zaczynam straszyć Uuuuuuuuuuuuu,uchuchuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 01.07.10, 00:03 Uuuuuuuuuuuuuu!!!nie mam kogo postraszyć to idę spać Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Północ 03.07.10, 00:00 Uuuuuuuuu! Pooooobuuudkaaaa! Wstawać upiory i strzygi. Odpowiedz Link
eulalija Re: Północ 03.07.10, 00:01 Upiornie ciepły duch robi buch!!!!! Bach! Babach! Trach! Hurgot! Brzdęk! Dźwięk!!!!!!!!! I światło też!! Łuuuuuuuuuu!!!!!!!!! No, to sobie postraszyłam. Odpowiedz Link
eulalija Re: Północ 03.07.10, 00:03 O kurczę ... spóźniło mnie o całą minutę ... Do bani z takim strasznieniem Idę się u... myć. Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Północ 03.07.10, 00:13 Za moich czasow duchy straszyly: piźdęk, piźdęk... przewracajac sie o klamoty ze szklem, a wy tutaj jakos dziwnie. Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Północ 03.07.10, 00:37 Ajusci.. te tutejsze uuuuuu i buuu to niby terazniejszy wiek, ha ha! - usmial sie kon u krowiego zada... no jakos tak mniej sprosnie Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 03.07.10, 00:49 Wiecie co?ja się tak nie bawię,nie dość,że się spóźniłam ze straszeniem,to jeszcze przez Was zakrztusiłam się kawą i zaplułam monitor fusami.Zabieram zabawki i idę na swoje podwórko,o! Uuuuuuuuuuuuuuuuuu... Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Północ 03.07.10, 00:49 sciaga sie teraz dzwieki z internetu... rakukaracza rakukaracza , albo jakies inne nierozpoznawalne i juz wlosy deba stoja. Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 03.07.10, 01:03 A prawda,miałam iść na własne podwórko,zatem dobranoc Państwu Odpowiedz Link
pomaranczuch Re: Północ 03.07.10, 03:17 A co, też sobie postraszę, jeszcze noc w końcu. Co do dzwięków, na nocne straszenie, dzisiaj zaproponować mogę Zorna www.youtube.com/watch?v=gTedufeTAeA no wiec baarhhuuuuu! Odpowiedz Link
minerwamcg Re: Północ 19.07.10, 00:17 To dzisiaj wyjątkowo ja sobie wyjnę - óóóóóóóóóóóóóóóóóó! Pamiętacie, kto wył przez o z kreską? Odpowiedz Link
eulalija Re: Północ 23.07.10, 23:13 Nie dam rady przestraszyć Byłyśmy z owczarkową na spacerze, teraz prysznic. Straszenie może jutro, wieczorem ma być chłodniej. Odpowiedz Link
kurcgalopek Re: Północ 24.07.10, 00:34 Też nie postraszę. Duchy kojarzą mi się z zimnymi lochami, a nie z lepkim upałem. No może poza jednym duchem, co to miał nieco inne właściwości i można go było uznać za ducha ciepłego. PS. Pisząc o zimnych lochach mam na myśli podziemia, a nie ducha zimnej lochy . Odpowiedz Link
minerwamcg Re: Północ 24.07.10, 01:09 No więc właśnie, Kurcgalopku, duch z "Ducha" był zupełnie jak aura ostatnimi czasy: ciepły i wilgotny. Tyle, że grasował od św. Katarzyny... Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 29.07.10, 00:07 A dzis ja postrasze,o! uuuuuuuuuuu,uuuuuuuuuuuuchuuuuuuuuuuuu,huuuuuuuuuuuu Odpowiedz Link
36krzysiek Re: Północ 30.07.10, 23:08 Straszyć nie będę ale powiem Wam, że byłem na cudownym spacerze po Warszawie z moją przyszywaną siostrą. Trasę mieliśmy baardzo oryginalną, Nowy Świat i Krakowskie. Ależ ta Warszawa ładna! Dobrze mi zrobił ten spacer, nikogo nie pogryzłem, nawet moherów pod krzyżem Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 31.07.10, 23:59 A ja postraszę,o!!! Uuuuuuuuuuuuuuhuhu,uuuuuuuuhuu... Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: Północ 01.08.10, 00:04 To ja dołożę: brdią, brdią - to łańcuchy podzwaniają. Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Północ 07.08.10, 00:00 Dawno tu nie byłam, tzn. wyłam uuuuuuuuuuuuuuuuuu! Odpowiedz Link
minerwamcg Re: Północ 07.08.10, 00:16 To ja się przyłączę - nic tylko wyć: óóóóóóóóóóóóóóó! Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Północ 07.08.10, 06:56 Przebijam: ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! PS -remont w sąsiedztwie trwa Odpowiedz Link
balamuk Re: Północ 10.08.10, 00:00 No. Skoro raz wreszcie zostalam sama na posterunku, moge sobie zawyc: UAAAAAAAAAUUAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
pomaranczuch Re: Północ 10.08.10, 01:08 Postraszę sobie skoro już troszkę neta złapałam Buuuuuuuuuuuuuuuuuu!! Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Północ 10.08.10, 07:09 Pomaranczuch o północku powinien się nazywać Oranżaduch Odpowiedz Link
ter.eska Re: Północ 18.08.10, 00:04 Po ciężkim dniu choć sobie postraszę Uuuuuuuuudhuuhuuuuuuuuu Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Północ 22.08.10, 00:00 Chcieliście Muminki? To macie. Tu Buuuukaaaa! Uuuuuuuuuuu! Odpowiedz Link
eulalija Re: Północ 19.09.10, 00:00 Północ w zasadzie też nam się przepełniła tak jak witalnik wrześniowy, ale ja dziś słaba duchem, postraszę i owszem, ale nowych wątków, poza jednym, nie założę, poproszę w ramach straszenia północnego o nowy północnik i nowy wrześniowitalnik. A takie mam wymagania duchowe łuuuu huuuuuu buuuuu ... ))))) Odpowiedz Link
minerwamcg Re: Północ 27.09.10, 15:53 No właśnie, Gropo, może otworzysz nową Północ? Bardzo miło się wyje... Odpowiedz Link
ez-aw Re: Północ 08.10.10, 00:09 Uuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaa Dawno nikt nie wył, więc pozwoliłam sobie przypomnieć Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Północ 12.10.10, 02:19 A co robia duchy o drugiej dwadziescia ? Ida sie szybko wysikac uu bu bu Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Północ 12.10.10, 09:14 Czy duchy chcą powiedzieć, ze sikają w chaleciku na wzgórzu? Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Północ 12.10.10, 10:00 Mogą isc w krzaki, ale zimno jak piorun nawet dla ducha z locha...z lochu za zimno. Odpowiedz Link
36krzysiek Re: Północ 30.10.10, 00:42 Nikt nie straszy? No to strasznę BUUUAAAAAA! Różne takie upiory powyłaziły i tupią mi tu nad głową, ale każdy ma jakieś, więc dam spokój. Ech, życie... www.youtube.com/watch?v=qpbcrvpg4bg Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Północ 30.10.10, 08:52 Ach, jak ja się tego kiedyś naszukałam, zanim nagranie dopadłam Odpowiedz Link
groha Re: Północ 31.10.10, 00:17 Ewuś, czyżby duch Cię uszczypnął? To Ty go w ucho - buch! Gdy tylko dzień zapadnie głuchy, Kawały sobie robią duchy. Zaczyna się wśród duchów ruch, Buch! Duch ducha w ucho. Buch! Duch ducha w brzuch. Potem duch duchowi mówi coś do słuchu W rodzaju: - Ty głupi duchu, Czego bijesz po uchu? - Ja? - mówi pierwszy duch Bez zmrużenia powiek - Skąd ja? Zwariowałeś? Może to jakiś człowiek?? Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Północ 31.10.10, 07:27 Nie doczekałam porady, bom była wczoraj kobietą wiele waRZącą. Panie domu mają przes... przechlapane. Teraz jeszcze paszteciki. Gdyby dziś coś z duchami, to już wiem, buch. Ale tylko niektórym, z innymi chętnie poswojuję, no bo nie poobcuję chiba? Odpowiedz Link