• eulalija Re: Północ 04.04.10, 00:01
      W tę Noc wypadałoby zawyć Aaaallllleeeeelllujjjjaaaa!
      • minerwamcg Re: Północ 04.04.10, 01:14
        A zatem wesołego AllelUUUUUUUUUUUUUUUUUja!
    • eulalija Re: Północ 05.04.10, 00:44
      Spóźniony duch pustego forum robi łuuuuuuuuuuu!
      • asia.sthm Re: Północ 07.04.10, 23:12
        zamiast wyc, puszcze filmik - ktos sie moze przestraszy o nieokreslonej porze


        https://s3.tinypic.com/2wqvqkk_th.jpg
        • ewa9717 Re: Północ 07.04.10, 23:18
          Chyba ze strachu się wypąkam wink
          • balamuk Re: Północ 07.04.10, 23:21
            O, nareszcie nieokreslona pora, do nog asindzce padamsmile Bo normalnie to albo moja polnoc minela, albo nie moja jeszcze nie przylazla, w czorty, auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
    • eulalija Re: Północ 09.04.10, 00:06
      Już po północy, wiooooossssnnnnnaaaaaaa!!!!
      • pomaranczuch Re: Północ 09.04.10, 00:11
        buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
        • pomaranczuch Re: Północ 17.04.10, 00:37
          Północ wybiła, duchów to godzina tongue_out więc zgrzytam zębami i brzęczę łańcuchami...
          • balamuk Re: Północ 17.04.10, 23:02
            Moja polnoc wybila. Spokojnej nocy.
            • bbbzyta Re: Północ 22.04.10, 00:00
              Iiiiiii - póóóóóóółnoc! Huuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaa!
              • felis2 Re: Północ 24.04.10, 00:01
                uaaaaaaaa - ziewam
                o ile zegar nie łże, to jest północ.
                Zwykle chadzam spać wcześniej.
                Ale co niektórzy podstępnie dają linki do kotburgerów.
                Dwa prywatne koty zajęły mi łóżko.
                Dobranoc
                • ewa9717 Re: Północ 24.04.10, 00:10
                  Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
                  No bo jakże tak, zeby grzecznie dobranoc powiedzieć i iść spać z
                  kotami?
                  • stara.gropa Re: Północ 24.04.10, 00:18
                    A kto mówi o spaniu? Dopiero dzień się zaczął.
                  • felis2 Re: Północ 24.04.10, 00:20
                    Jak dla kogo
                    Ale mogę dobranoc powiedzieć niegrzeczniewink
                    Muszę iść spać z kotami, skoro moje łóżko zajmują. Ja się w ich nie zmieszczę. A
                    jakbym się zmieściła, to i tak co najmniej jedna przylazłaby się przytulić.
                    • pomaranczuch Re: Północ 24.04.10, 00:26
                      hi hi, hi, kotburgery wymiatają big_grin
                      Branoc
                      ja sobie jeszcze pomarkuję, kiedyś trzeba się w końcu uczyć
                      • gabrielle Re: Północ 25.04.10, 23:26
                        BUHUHUUUU ŁAAAAAAA!

                        Ziewam okropnie, a tu jeszcze TRZEBA.
                        Jutro też wstać będzie trzeba. HAHAHA! Będzie fajnie! Kolejny rąbnięty tydzień
                        się szykuję. Wyśpię się na emeryturze.
                        • pomaranczuch Re: Północ 26.04.10, 02:04
                          BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUu!!!!
                          Idę sobie zrobić pyszną kawę z cynamonem big_grin
                          • ewa9717 Re: Północ 27.04.10, 00:00
                            Uuuuuaaaaaaaaaa!
                            Zadnej kawy, wampirzy barszczyk czerwony.
                    • ter.eska Re: Północ 24.04.10, 00:27
                      Żyje ktoś jeszcze?,czy wszystkich koty uśpiły?
    • eulalija Re: Północ 25.04.10, 00:00
      Moja obrażona struna straszy brzękaniem
      • 36krzysiek Re: Północ 25.04.10, 00:12
        Uuuuuuuuaaaaaaauuuuuu! Abrakadabra! Hiiiiii heeeee huuuuu haaaa!
        • kocio_pierzaczek Re: Północ 27.04.10, 00:05
          Miiiiaaaauuuuuuu!
          • ewa9717 Re: Północ 27.04.10, 00:09
            Ach, kociu, po takim miauku kwietniowym całe wampirzenie na nic wink
            • kocio_pierzaczek Re: Północ 27.04.10, 08:23
              Eeee tam, koty u mnie całe arie odśpiewują.
    • czekolada72 Re: Północ 29.04.10, 21:47
      Ja wiem, ze jeszcze prawie 3 godziny, ale jakby kto mial ochote na biale wytrawne, greckie i serki camembert, w towarzystwie mamusi, dziecka i 2 kudlatych ( M na wyjazdowce) to serdecznie zapraszam smile
      • czekolada72 Re: Północ 29.04.10, 21:56
        No i pieknie - mamusia uznala, ze pol butelki to max, a dziecko poszlo do kolezanki usuwac z kudlatego kleszcza
    • 36krzysiek Re: Północ 05.05.10, 23:14
      Ludzie, wygońcie mnie spać, przeca o 6 pobudka.
      • balamuk Re: Północ 05.05.10, 23:17
        Auuuuuuuuuuuuu, wooooooooooooon!!!
        • ter.eska Re: Północ 05.05.10, 23:33
          Wyganiam Cię!!!,jak chcesz to mogę Cię jeszcze kopnąć w ...,żeby Ci się lepiej leciało.
          • asia.sthm Re: Północ 07.05.10, 00:05
            lecialam zawyc i sie szdziebko spoznilam, ale kto by tam zegarkiem sie dtrsowal.

            Uuuuuuuu, wuuuj wuuuja wuuuujem straszy. !!!!
            • asia.sthm Re: Północ 07.05.10, 00:06
              te literowki to nie ja, tylko wuuuj je zmajstrowal
              • ter.eska Re: Północ 07.05.10, 00:10
                Przykro mi asiu,ale trafiłaś na taką,która z duchami jest za pan bratsmile
                • pomaranczuch Re: Północ 07.05.10, 00:45
                  buuuuuuue uuuuuuuuuuuuuuuuu po stokroć buuuuuuuuuuuuuuuuuu
                  jestem duchem z lekkimi zawrotami głowy, ale mam nadzieje że w przestrzeni
                  powietrznej nie spowoduje kolizji wink buuuuuuuuuuuuu
                  • ter.eska Re: Północ 07.05.10, 00:57
                    Przykro mi duszki,chętnie bym z Wami pogadała,ale rano czeka mnie praca,więc życzę Wam udanego straszenia i znikam.
                    • pomaranczuch Re: Północ 08.05.10, 02:09
                      Czyżby już wszyscy spali???? Cóz to za obyczaje tongue_out
                      • 36krzysiek Re: Północ 08.05.10, 02:57
                        Ja nie śpię, ja nie śpię!
                        • ewa9717 Re: Północ 09.05.10, 02:58
                          A dzisiaj ja. Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!
                          • asia.sthm Re: Północ 11.05.10, 01:10
                            Gdzies mi sie caly poniedzialek zapodzial... i to juz ta godzina?

                            Buuuuuu i rym cym cym
                            • ewa9717 Re: Północ 13.05.10, 00:00
                              Północ przybywa... Huuuuu! Aaaaaaa!
                              • asia.sthm Re: Północ 13.05.10, 00:16
                                z zegarkiem w reku ta polnoc sie wyglupila... etam ide spac
                                • ewa9717 Re: Północ 13.05.10, 00:18
                                  Z zegarkiem na ekranie, północ od 38 lat nie nosi zegarka na ręku wink
                                  • ter.eska Re: Północ 13.05.10, 00:28
                                    To gdzie te duchy?Północ minęła,a duchów ani widu,ani słychusad
    • eulalija Re: Północ 15.05.10, 00:00
      Trzeba trochę poduszyć, żeby skołatanym duszom ulżyć.
      Coś nie bardzo się rymujesad
      Du hu ha du hu ha odeszła zima zła ...
      • gabrielle Re: Północ 15.05.10, 00:03
        PÓŁNOC!

        Wróciłam z Kortowa, odskrobałam kompletnie przemoczone buty z błota, odskrobałam
        spodnie z jeszcze większej ilości błota, porozwieszałam kurtki do suszenia i
        nawet już zdążyłam się wykąpać.

        Jeśli założyć, że woda, którą moja skóra wchłonęła na kortowskiej górce w tej
        skórze zostanie, powinnam być spokojna o nawilżanie przez najbliższe trzy lata.
        • ter.eska Re: Północ 15.05.10, 00:17
          Nie przejmuj się, dziś(sorki-wczoraj)moje buty robiły za lodki,na dodatek dziurawe.
          • 36krzysiek Re: Północ 18.05.10, 22:16
            No to siup smile
            www.youtube.com/watch?v=-RrlkXQshd8
    • eulalija Re: Północ 21.05.10, 23:33
      Dziś u mnie jakiś remnament ... reprament ... remnaprent ..., no,
      kurczę, inwentrament czasowy się odbywa, czas ucieka, nie ma już
      człowieka.

      Buuuuuuuu!!!!! Uhuuuuuuuu!!!!!
      • ter.eska Re: Północ 21.05.10, 23:40
        Łap czas,póki czas.
        • kocio_pierzaczek Re: Północ 24.05.10, 01:02
          Hu huuuuuu!
          • orale Re: Północ 25.05.10, 00:14
            dla nocnej rozrywki i w przerwie w nauczania zerknęłam sobie na
            listę trolli, hmmm, Sloggi się tam znalazl, ciekawe poczemu
            plockaprawica.net/news.php?readmore=2375
            • ewa9717 Re: Północ 25.05.10, 08:06
              Tam jest kupa fajnych znajomych nicków, to nie lista trolli, tylko
              aktywnosci na forach, ktoś cos pomylił.
              • orale Re: Północ 25.05.10, 09:13
                a to ja widzę że fajne osoby tam są, choć i trolli też trochę. Tytuł
                jednak dali do listy
                • pomaranczuch Re: Północ 28.05.10, 00:19
                  Buuuuuuuuuuuuuuuuu! Śpią??????
                  Siedzę sobie z z prostytutkami na głowie i tak już trochę mam ich dość, zaraz
                  przyjdą hazardziści, szlamirzy, szpiegów i morderców już mam na szczęście za
                  sobą ale czuje e mózg już mi się lansuje a taka tematyka zaczyna źle na mnie
                  wpływać na dłuższą metę tongue_out
                  • ewa9717 Re: Północ 28.05.10, 00:25
                    W sensie z kulawym kulejesz, a z jąkałą zaczynasz się zacinać? wink
                    Ale nie o tym miałam:
                    POGODA, JA CIĘ PO RAZ OSTATNI PRZYWOŁUJĘ DO PORZĄDKU, ZACZNIJ SIĘ,
                    CHOLERO, ZACHOWYWAĆ ADEKWATNIE DO DATY!!!!!
                    No.
                    • groha Re: Północ 28.05.10, 01:04
                      Ewuś, znaczy majowo-słowikowych nocy Ci się chce? Ja Cię rozumiem smile
                      • pomaranczuch Re: Północ 28.05.10, 03:49
                        tak Ewo, dokładnie tongue_out
                        jeszcze sobie postraszę, już tak bardziej ranna pora, słysze ptaszki za oknem
                        spiewają smile chyba trzeba iść spać
                        • 36krzysiek Re: Północ 29.05.10, 00:04
                          Kołysanka na dobranoc, kochani...
                          www.youtube.com/watch?v=5LoyA0tdchA
                          • stara.gropa Re: Północ 29.05.10, 00:07
                            O, koncert AP Barona nam nastroił romantycznie.
                            • cytrynka6543 Re: Północ 29.05.10, 00:18
                              To JUŻ spać idziecie? Tak z kurami? Przy weekendzie?
                              • 36krzysiek Re: Północ 29.05.10, 00:22
                                Nie,jakie spać?! Słucham sobie nowej Dąbrowskiej i wyjść z podziwu
                                nie mogę.
                                • cytrynka6543 Re: Północ 29.05.10, 00:27
                                  A co do Dąbrowskiej spożywasz? winkPytam o wikt i popitkę?
                                  PS.Ania Dąbrowska to cudo muzyczne jak dla mnie. Lubię
                                  kobiałkę,rozmarza mnie muzycznie,tekstowo i ogólnie.
                                  • 36krzysiek Re: Północ 29.05.10, 00:30
                                    Piwo Kasztelan niepasteryzowane i ogórki małosolne własnej
                                    produkcji smile A słyszałaś jej wersję Sound Of Silence i Bang Bang? Ja
                                    wiem, że człowiek lubi piosenki, które zna, ale to jest mistrzostwo
                                    moim zdaniem.
                                    • cytrynka6543 Re: Północ 29.05.10, 01:05
                                      "Bang,bang" i owszem,przemknęło mi przez uszy-MNIODZIO! Reszta-terra
                                      incognita jak na dziś,ale się poprawię!
                                      PS.A Kasztelan niepasteryzowny wart mszy?
                                      PS2.Małosolne nastawię jutro,w kamionce,a co! Wolisz takie zielone-
                                      lekko zepsute czy takie żółte-zupełnie zepsute?
                                      Moim zdaniem takie zielone,trzydniówki to jest cymesik! Chrupią jak
                                      świeże,a smakują jak...ambrozja!
                                      Na całe szczęście ja jestem miłośniczką prawie świeżozielonych,a MLP
                                      tych_całkiem_nie_od_po_wied_nich. I wilk syty i owca cała! Czemu ja
                                      nie dam rady,MLP spożywa z pocałowniem ręki.Oj,fajnego mam tego
                                      MLP,w tym względzie!
                                    • pomaranczuch Re: Północ 29.05.10, 01:16
                                      Buuuuuu, cóż za frekwencja dzisiaj wink
                                      miłej nocki Szanownym. Ja sama nie wiem co mam ze sobą zrobić. Uczy się już nie
                                      mogę, spać mi się nie chce. Albo film, ale nie wiem jaki jeszcze, albo....
                                      muzyczka....może Apocalyptica, w sam raz na wieczór i książka..nawet wiem jaka.
                                      O! To jest myśl. Oddalam się więc.
                                      Kolorowych koszmarków!
                                      • cytrynka6543 Re: Północ 29.05.10, 01:43
                                        I vice versa.
                                        Miłych koszmarów. wink
                                        • 36krzysiek Re: Północ 29.05.10, 01:49
                                          1. Kasztelan wart grzechu
                                          2. ogórki lubię trzydniowe
                                          3. ale leje!
                                          4. zapomniałem jak się nazywa idol Grohy i zamęczy mnie to do rana a
                                          dzwonić o tej porze nie wypada smile
                                          • 36krzysiek Re: Północ 29.05.10, 02:40
                                            W końcu sobie przypomniałem! Moge iść spać smile Ale w sumie po co wink
                                      • kocio_pierzaczek Re: Północ 27.06.10, 11:32
                                        Też mnie interesuje jakośc tego kasztelana, bo wczoraj takie dziwo
                                        napotkałam w sklepie.
    • stara.gropa Re: Północ 30.05.10, 00:00
      Tradycyjnie: uuuuuuuuuuuuuuuuuu!
      • pomaranczuch Re: Północ 30.05.10, 02:43
        i aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
        • papuga_ara Re: Północ 30.05.10, 22:47
          Północ już niedługo, a ja zrobiłam się głodna. Spojrzałam na tytuł
          wątku refleksyjnego o byczkach i zobaczyłam oczyma duszy całkiem
          wyraźnie całkiem zgrabniutką całkiem wypasioną puszkę rybek w
          pomidorach. Mniaaam!!! Idę zatem spać, bo tym sposobem szybciej
          będzie śniadanie.
          • ter.eska Re: Północ 02.06.10, 00:09
            Uuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!
            Kto się boi duchów?
            Właśnie oglądam mój serial,a tam duchów mrowie,a mrowiebig_grin
            • ter.eska Re: Północ 02.06.10, 00:41
              Jak nie mam kogo straszyć,to idę spa.Dobrej nocki życzę.
              • pomaranczuch Re: Północ 02.06.10, 01:05
                Hakuuuuuuna matata!!!!!!! ;P
                • ter.eska Re: Północ 03.06.10, 00:00
                  Uuuuuuuuuu...!!!szszszsz...!!!
                  • ter.eska Re: Północ 03.06.10, 00:08
                    Nikt się nie boisadsadsad
                    • ter.eska Re: Północ 04.06.10, 00:02
                      Uuuuuuuuuuuuu....
                      • papuga_ara Re: Północ 04.06.10, 10:31
                        Ja się nie boję, bo już widno! Mówiłam, że duchy tylko nocom
                        straszne som!
                        • ter.eska Re: Północ 04.06.10, 11:40
                          E tam!nocom tyż nie strasnebig_grin
                          • pomaranczuch Re: Północ 04.06.10, 23:01
                            buuuuuuuuuuuuuuuuu
                            strasze przedwczesnie i uciekam. Te migreny mnie wykoncza, jak tak dalej bedzie
                            to naprawde zaczne straszyc
                            • orale Re: Północ 04.06.10, 23:08
                              Migrenę mam dwa razy w roku, dziś był ten dzień. Najpierw czarne
                              liście zaczynają mi latać przed oczami, potem przestaję widzieć,
                              potem to już lepiej nie mówic. Kończy sie najczęściej wymiotami i
                              padaniem na twarz. Dorwalo mnie dziś na zakupach, nie wiem jak
                              dojechałam do domu. Padłam w łózku na dwie godziny i jakoś poszło
                              won.
                              Teraz też już mogę zawyć do księżyca, nawet melodyjnie zawyje bo na
                              polsacie fajnie grają
                      • minerwamcg Re: Północ 04.06.10, 23:29
                        No to ja się przestraszę z wyprzedzeniem - łaaaaaaaaa! Żeby duchy nie
                        straszyły na próżno...
                        • gabrielle Re: Północ 06.06.10, 00:20
                          A ja sobie śpiewam

                          boniek99.wrzuta.pl/audio/6DjBFJQynL4/enej_-_noc
                          • pomaranczuch Re: Północ 06.06.10, 03:03
                            i to i ja sobie bucze buuuuuuuuuuuuuuuuu tongue_out
                            • ter.eska Re: Północ 08.06.10, 00:10
                              Uuuuuuuuu,kto się boi duchów niechaj szybko idzie spać,pora jest dla tych co się
                              lubią baćsmile
                              • ter.eska Re: Północ 08.06.10, 01:01
                                Wychodzi na to,że wszyscy tu boja się duchów bo grzecznie poszli do łóżeczekwink,w
                                takim razie idę straszyć gdzie indziej.
                                • pomaranczuch Re: Północ 09.06.10, 01:25
                                  Nie no, co to za noc bez duchów!
                                  Łańcuchami grzechoczę, czy coś tongue_out
                                  eh, zaprawdę powiadam Wam, idę umysłowa robota wykonać tongue_out
                                  Kolorowych śpiącym
                                  • ewa9717 Re: Północ 13.06.10, 00:01
                                    Tra la la la... Jestem bardzo zadowolonym duchem wink
                                    • konopika Re: Północ 15.06.10, 22:28
                                      Jestem bardzo śpiącym duszkiem, idę postraszyć duchy smile
                                      • ewa9717 Re: Północ 15.06.10, 22:31
                                        Tylko ciepłe giezło wdziej, bo noc, kurna, zimna!
                                        • asia.sthm Re: Północ 15.06.10, 22:39
                                          O tej porze straszyc ?
                                          U nas jeszcze widno.
                                          • stara.gropa Re: Północ 15.06.10, 22:49
                                            No właśnie, proszę tu sobie jaj nie robić z poważnego tematu smile
                                            Północ o 22.00, co to? Kury tu idą spać czy co?
                                            • pomaranczuch Re: Północ 15.06.10, 23:11
                                              se, se, se tongue_out powiedziała Gropa uderzając pięścią w stół big_grin
                                              nie ma się co martwić, niektóre duchy będą czuwać przez całą noc, rano udając
                                              się na spoczynek, buuuuuuuuuuu wink
                                              • gastonlemiel Re: Północ 17.06.10, 01:34
                                                ostatnimi czasy rzadko udaje mi sie polec w lozku wczesniej niz o 2
                                                w nocy. i dzis tez nie bedzie wyjatkuwink
                                                • goonia Re: Północ 17.06.10, 23:10
                                                  Ja bym juz dawno umarla od takiego chodzenia spac. Gastonie, a o ktorej
                                                  wstajesz, jesli mozna zapytac?
                                                  Wlasnie mialam sie poskarzyc, ze strasznie spiaca jestem, ale wobec Gastonowych
                                                  por spania zamilkne.
                                                  • ter.eska Re: Północ 17.06.10, 23:21
                                                    Ależ gooniu to bardzo ranna porawink
                                            • minerwamcg Re: Północ 18.06.10, 00:02
                                              A ja już dzisiaj swoje w towarzystwie ducha odbyłam. Graliśmy "Zieloną Gęś", a w
                                              niej m.in. "Straszną rozmowę Gżegżółki z duchem". Duch miał piękne, długie
                                              włosy, tiul na ramionach, zasuwał wokół Gżegżółki na rolkach i zawodził "uuuuu".
                                              • gastonlemiel Re: Północ 18.06.10, 00:33
                                                heh wstaje na szczescie nie az tak wczesnie, bo okolo 8.30, a w
                                                praktyce okolo 8.50 po czym zaczyna sie wyscig z czasem...wink
                                              • ewa9717 Re: Północ 18.06.10, 10:02
                                                minerwamcg napisała: Graliśmy "Zieloną Gęś", a
                                                > w
                                                > niej m.in. "Straszną rozmowę Gżegżółki z duchem". Duch miał
                                                piękne, długie
                                                > włosy, tiul na ramionach, zasuwał wokół Gżegżółki na rolkach i
                                                zawodził "uuuuu"
                                                > .
                                                A na jaką okoliczność i gdzie?
                                                • minerwamcg Re: Północ 20.06.10, 21:34
                                                  Na okoliczność spektaklu w Pałacyku nad Utratą, gdzie prowadzę teatr smile
                                                  • ewa9717 Re: Północ 20.06.10, 21:40
                                                    Fiu, fiu!
                                                    Ale dla mnie Pałacyk tylko jeden...
                                                    A i to musiałabym mieć wehikuł czasu, bo już nie ten...
    • balamuk Re: Północ 20.06.10, 23:02
      Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Huuuu-huuuuuuuuuuuuuu!
      U mnie polnoc.
      A w telewizorze mr Hyde goni jakas kobite, wszystko sie zgadza!
      • bbbzyta Re: Północ 20.06.10, 23:29
        Na razie tylko tak półgębkiem zawyjnę, bo jeszcze wcześnie: iiiiiii!
        A w TV "Sok z żuka" się zaczyna, bardzo podchadziaszczyj film kiele północy, lecę oglądać sad)
        • ter.eska Re: Północ 20.06.10, 23:59
          Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,mija północ,a ja tak lubię straszyć,że nie odmowie sobie tej przyjemnoścismile
          • ter.eska Re: Północ 21.06.10, 00:00
            Jak kocham duchy,tak Sok z żuka mnie nie przekonał.
            • ter.eska Re: Północ 21.06.10, 01:29
              Wszyscy ucieklicrying,obraziłam się,idę sobie i nie wiem czy wrócę,o!
    • minerwamcg Re: Północ 24.06.10, 23:32
      Na wypadek, gdyby ktoś z Sz. P. Duchów chciał sobie dzisiaj zawyć,
      przestraszę się na zapas: <kwik mode on> ojejej! Ojejej! <kwik z ulgą mode
      off>
      • ter.eska Re: Północ 25.06.10, 00:09
        Tu dyżurny duch:minęła północ,pora zacząć się bać(albo iść spać)
        Uuuuuuuuuuuuu,uchuuuuuuuuuuuuuuuu,huuuuuuuuu.
        • minerwamcg Re: Północ 25.06.10, 00:16
          Ja już się swoje odbałam, idę spać smile Dobranoc!
          • ter.eska Re: Północ 27.06.10, 00:06
            Uuuuuuuuuuuu,uchuchuuuuuuuuuuuu
    • stara.gropa Re: Północ 28.06.10, 00:00
      Spaaać!!!!!
      • ter.eska Re: Północ 28.06.10, 00:24
        Ha,ha,ha!!!udał Ci się żart,ja dopiero zaczynam straszyć
        Uuuuuuuuuuuuu,uchuchuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
        • ter.eska Re: Północ 01.07.10, 00:03
          Uuuuuuuuuuuuuu!!!nie mam kogo postraszyć to idę spaćsadsadsad
    • stara.gropa Re: Północ 03.07.10, 00:00
      Uuuuuuuuu! Pooooobuuudkaaaa! Wstawać upiory i strzygi.
      • eulalija Re: Północ 03.07.10, 00:01
        Upiornie ciepły duch robi buch!!!!!
        Bach! Babach! Trach! Hurgot! Brzdęk! Dźwięk!!!!!!!!!
        I światło też!!

        Łuuuuuuuuuu!!!!!!!!!

        No, to sobie postraszyłam.
        • eulalija Re: Północ 03.07.10, 00:03
          O kurczę ... spóźniło mnie o całą minutę ...
          Do bani z takim strasznieniemsmile
          Idę się u... myć.
          • asia.sthm Re: Północ 03.07.10, 00:13
            Za moich czasow duchy straszyly: piźdęk, piźdęk...
            przewracajac sie o klamoty ze szklem, a wy tutaj jakos dziwnie.
            • stara.gropa Re: Północ 03.07.10, 00:31
              Piźdęk to było w ubiegłym wieku.
              • asia.sthm Re: Północ 03.07.10, 00:37
                Ajusci.. te tutejsze uuuuuu i buuu to niby terazniejszy wiek, ha ha! - usmial
                sie kon u krowiego zada... no jakos tak mniej sprosnie
                • stara.gropa Re: Północ 03.07.10, 00:42
                  To jak mamy starszyć? Klik, klik, brum, brum? smile
                  • ter.eska Re: Północ 03.07.10, 00:49
                    Wiecie co?ja się tak nie bawię,nie dość,że się spóźniłam ze straszeniem,to jeszcze przez Was zakrztusiłam się kawą i zaplułam monitor fusamisad.Zabieram zabawki i idę na swoje podwórko,o!
                    Uuuuuuuuuuuuuuuuuu...
                  • asia.sthm Re: Północ 03.07.10, 00:49
                    sciaga sie teraz dzwieki z internetu... rakukaracza rakukaracza , albo jakies
                    inne nierozpoznawalne i juz wlosy deba stoja.
                    • ter.eska Re: Północ 03.07.10, 01:01
                      Eee tam!zaraz dęba stajawink
                      • ter.eska Re: Północ 03.07.10, 01:03
                        A prawda,miałam iść na własne podwórko,zatem dobranoc Państwusmile
                        • pomaranczuch Re: Północ 03.07.10, 03:17
                          A co, też sobie postraszę, jeszcze noc w końcu. Co do dzwięków, na nocne
                          straszenie, dzisiaj zaproponować mogę Zorna big_grin
                          www.youtube.com/watch?v=gTedufeTAeA
                          no wiec baarhhuuuuu!
                          • ewa9717 Re: Północ 11.07.10, 00:05
                            u...
                            Na większe zawycie nie mam siły...
                            • ter.eska Re: Północ 11.07.10, 00:08
                              Ja powyję Ci do wtóru
                              Uuuuuuuuuuuuuuuuu...
    • minerwamcg Re: Północ 19.07.10, 00:17
      To dzisiaj wyjątkowo ja sobie wyjnę - óóóóóóóóóóóóóóóóóó!
      Pamiętacie, kto wył przez o z kreską? smile
      • ewa9717 Re: Północ 19.07.10, 00:23
        Mroki zaległy na mej sklerozie.
        • minerwamcg Re: Północ 23.07.10, 20:38
          Tytus smile Ten z komiksów Papcia Chmiela.
    • eulalija Re: Północ 23.07.10, 23:13
      Nie dam rady przestraszyćsad
      Byłyśmy z owczarkową na spacerze, teraz prysznic. Straszenie może
      jutro, wieczorem ma być chłodniej.
      • kurcgalopek Re: Północ 24.07.10, 00:34
        Też nie postraszę. Duchy kojarzą mi się z zimnymi lochami, a nie z lepkim
        upałem. No może poza jednym duchem, co to miał nieco inne właściwości i można go
        było uznać za ducha ciepłego.

        PS. Pisząc o zimnych lochach mam na myśli podziemia, a nie ducha zimnej lochy wink.
        • minerwamcg Re: Północ 24.07.10, 01:09
          No więc właśnie, Kurcgalopku, duch z "Ducha" był zupełnie jak aura ostatnimi
          czasy: ciepły i wilgotny. Tyle, że grasował od św. Katarzyny...
    • eulalija Re: Północ 25.07.10, 00:00
      Idę na całość. Huuuuuu huuuuuuuu huuuuuu
      • ter.eska Re: Północ 29.07.10, 00:07
        A dzis ja postrasze,o!
        uuuuuuuuuuu,uuuuuuuuuuuuchuuuuuuuuuuuu,huuuuuuuuuuuu
        • 36krzysiek Re: Północ 30.07.10, 23:08
          Straszyć nie będę ale powiem Wam, że byłem na cudownym spacerze po
          Warszawie z moją przyszywaną siostrą. Trasę mieliśmy baardzo
          oryginalną, Nowy Świat i Krakowskie. Ależ ta Warszawa ładna! Dobrze
          mi zrobił ten spacer, nikogo nie pogryzłem, nawet moherów pod
          krzyżem smile
          • ter.eska Re: Północ 31.07.10, 23:59
            A ja postraszę,o!!!
            Uuuuuuuuuuuuuuhuhu,uuuuuuuuhuu...
            • kocio_pierzaczek Re: Północ 01.08.10, 00:04
              To ja dołożę: brdią, brdią - to łańcuchy podzwaniają.
    • stara.gropa Re: Północ 07.08.10, 00:00
      Dawno tu nie byłam, tzn. wyłam uuuuuuuuuuuuuuuuuu!
      • minerwamcg Re: Północ 07.08.10, 00:16
        To ja się przyłączę - nic tylko wyć: óóóóóóóóóóóóóóó!
        • ewa9717 Re: Północ 07.08.10, 06:56
          Przebijam: ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
          PS -remont w sąsiedztwie trwa crying
          • balamuk Re: Północ 10.08.10, 00:00
            No. Skoro raz wreszcie zostalam sama na posterunku, moge sobie zawyc: UAAAAAAAAAUUAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • pomaranczuch Re: Północ 10.08.10, 01:08
              Postraszę sobie skoro już troszkę neta złapałam tongue_out
              Buuuuuuuuuuuuuuuuuu!!
              • ewa9717 Re: Północ 10.08.10, 07:09
                Pomaranczuch o północku powinien się nazywać Oranżaduch wink
                • ter.eska Re: Północ 18.08.10, 00:04
                  Po ciężkim dniu choć sobie postraszę
                  Uuuuuuuuudhuuhuuuuuuuuu
                • minerwamcg Re: Północ 22.08.10, 22:31
                  Albo, dla lubiących ścisłość, Oranża Duch smile
    • stara.gropa Re: Północ 22.08.10, 00:00
      Chcieliście Muminki? To macie.
      Tu Buuuukaaaa! Uuuuuuuuuuu!
    • eulalija Re: Północ 19.09.10, 00:00
      Północ w zasadzie też nam się przepełniła tak jak witalnik wrześniowy, ale ja dziś słaba duchem, postraszę i owszem, ale nowych wątków, poza jednym, nie założę, poproszę w ramach straszenia północnego o nowy północnik i nowy wrześniowitalnik.
      A takie mam wymagania duchowe łuuuu huuuuuu buuuuu ... smile)))))
    • eulalija Re: Północ 27.09.10, 00:00
      Buuuuuuuuu!!!!!
    • minerwamcg Re: Północ 27.09.10, 15:53
      No właśnie, Gropo, może otworzysz nową Północ? Bardzo miło się wyje...
      • stara.gropa Re: Północ 27.09.10, 16:19
        Poczekaj do północy smile
        • ez-aw Re: Północ 08.10.10, 00:09
          Uuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaa

          Dawno nikt nie wył, więc pozwoliłam sobie przypomnieć wink
          • asia.sthm Re: Północ 12.10.10, 02:19
            A co robia duchy o drugiej dwadziescia ?
            Ida sie szybko wysikac uu bu bu
            • ewa9717 Re: Północ 12.10.10, 09:14
              Czy duchy chcą powiedzieć, ze sikają w chaleciku na wzgórzu? wink
              • asia.sthm Re: Północ 12.10.10, 10:00
                Mogą isc w krzaki, ale zimno jak piorun nawet dla ducha z locha...z lochu za zimno.
                • 36krzysiek Re: Północ 30.10.10, 00:42
                  Nikt nie straszy? No to strasznę BUUUAAAAAA! Różne takie upiory powyłaziły i tupią mi tu nad głową, ale każdy ma jakieś, więc dam spokój. Ech, życie...

                  www.youtube.com/watch?v=qpbcrvpg4bg
                  • ewa9717 Re: Północ 30.10.10, 08:52
                    Ach, jak ja się tego kiedyś naszukałam, zanim nagranie dopadłam wink
                    • ewa9717 Re: Północ 31.10.10, 00:00
                      Ciemno wszędzie, głucho wszędzie....
                      Uaaaaaaaa!
                      • groha Re: Północ 31.10.10, 00:17
                        Ewuś, czyżby duch Cię uszczypnął? To Ty go w ucho - buch!

                        Gdy tylko dzień zapadnie głuchy,
                        Kawały sobie robią duchy.

                        Zaczyna się wśród duchów ruch,
                        Buch!
                        Duch ducha w ucho.
                        Buch!
                        Duch ducha w brzuch.

                        Potem duch duchowi mówi coś do słuchu
                        W rodzaju:
                        - Ty głupi duchu,
                        Czego bijesz po uchu?
                        - Ja? - mówi pierwszy duch
                        Bez zmrużenia powiek -
                        Skąd ja?
                        Zwariowałeś?
                        Może to jakiś człowiek??
                        wink
                        • ewa9717 Re: Północ 31.10.10, 07:27
                          Nie doczekałam porady, bom była wczoraj kobietą wiele waRZącą. Panie domu mają przes... przechlapane. Teraz jeszcze paszteciki.
                          Gdyby dziś coś z duchami, to już wiem, buch. Ale tylko niektórym, z innymi chętnie poswojuję, no bo nie poobcuję chiba?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka