Dodaj do ulubionych

słownik węg-pol

12.04.06, 14:16
Witam
Jestem na pierwszym roku fil węgierskiej w Krak i poszukuję
słownika.Najbardziej zależy mi na Vorsanyim, ale każdy jest mile widziany:)
Może jest ktoś, kto chciałby sprzedać taki słownik lub wie jak go zdobyć??
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • dorottya Re: słownik węg-pol 12.04.06, 17:50
      Szia :-)

Co to ja wiem: Węgierski Instytut Kultury w Warszawie. Kosztuje 60 zł.
      Link: www.magyarintezet.hu/cities/frame.jsp?HomeID=16&lang=POL

Lub: www.allegro.pl/13239_wegierski.html

Napisałam prywatnie :-)

Pozdr. Dorottya
      • evacska86 Re: słownik węg-pol 02.05.06, 09:17
        Hej!!
        Dziękuję!!!
        Już zdobyłam słownik.Znalazłam Varsanyiego po 35 zł:). Wersja z 1986 roku ale
        chyba stała u kogoś na półce bo w bardzo dobrym stanie.
        Dziękuję za pomoc!!
        Pozdrawiam
        Ewa
    • iwona.magyar Re: słownik węg-pol 12.04.06, 19:56
      Witam serdecznie.
      Mam do sprzedania Wielki slownik wegiersko-polski pod redakcja Jana Reychmana-
      osobno- lub w komplecie z wielkim slownikiem polsko- wegierskim tego samego
      autora. Cena bardzo korzystna:)!!!!!!!!!!!!!
      Üdv.
      Iwona
      • evacska86 Re: słownik węg-pol 02.05.06, 09:14
        Witam!!! Dziękuję za ofertę , ale kupiłam już słownik. Varsanyiego . Teraz
        muszę troche pooszczędzać bo w wakację jadę na Węgry. Jeśli kiedyś będę szukać
        tego dużego słownika to zgłosze sie do Ciebie. oczywiscie jeśli do tej pory nie
        znajdziesz innego kupca:)
        Pozdrawiam
    • katikot Re: słownik węg-pol 13.04.06, 08:46
      Hej
      możesz poszukać po antykwariatach (ale tam jest drogo, szczególnie koło nas na Jabłonowskich), na dworcu, na giełdzie pod halą (w niedziele rano), ew. mogę Ci poszukać u siebie we wrocku- słownik u nas kosztuje połowę tego co w Kraku, pod warunkiem oczywiście, że będzie. jesli potrzebujesz jakiejś pomocy przy szukaniu książek, możesz mi głowę zawracać;-) albo na necie, albo osobiście- w katedrze bywam niezbyt często(przywilej Vr), ale można mnie złapać w środę koło południa;-)
      pozdrawiam
      Kati
      • evacska86 Re: słownik węg-pol 02.05.06, 08:59
        dziękuję Ci Bardzo!!!Na szczęście udało mi się znależć ten słownik. kosztował
        35 zł więc chyba nie tak najgorzej:)Przepraszam, ze odpisuję tak późno. Nie
        wiedziałam, że tyle osób będzie mi chciało pomóc. Od dziś muszę bywać tu
        częściej:)
        Buziaczki
    • vladovladimir Re: słownik węg-pol 14.04.06, 16:05
      Studiuję z Tobą tylko dwa lata wyżej;-) - wiem że w kraku ceny są
      kosmiczne(rekodzista za jeden tom chciał 290 zeta!). Próbuj na allegro ale
      osobiście radziłbym poszperac w miejscowościach na południu Polski-ja swój
      słownik dostałem jeżeli dobrze pamiętam za trzy dyszki-antykwariusze nie
      orientują się co jest szukane a nie oszukujmy się: słowniki węgiersko-polskie
      raczej nie zajmują czołowych miejsc w sprzedarzy antykwarycznej. Szukaj i życzę
      powodzenia!
      PS: nie daj po sobie w żaden sposób poznac, że ci bardzo na tym słowniku zależy,
      bo zedrze z ciebie ogromną kaskę(wiem z autopsji)- po prostu delikatnie wypytaj
      i "z łaski" zgódź się na kupno, kręcąc nosem, że 50 złotych to bardzo dużo...;-)
      Jeszcze raz powodzenia!
      • evacska86 Re: słownik węg-pol 02.05.06, 08:56
        Hej!!!!
        Przepraszam, ze odpisuję tak póżno, ale ostatnio mieliśmy same kolokwia i nie
        miałam czasu. Dziękuję za oferowana pomoc. Już wiem do kogo się zgłosić jakby
        co:) Słownik udało mi się zanleźć na krupniczej. varsanyi - 35 zł. To chyba nie
        tak drogo...:)
        Pozdrawiam!!!
        Miłego długiego weekendu
        Ewa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka