Dodaj do ulubionych

Eh, ten irytujący 'WADER' :F

IP: *.chomont.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.05, 20:30
Czy zauwazyliscie, ze w TVP i RadioZet, nagminnie powtarzaja od jakiegos czasu haslo: 'Lord Wader'? :F

Gdzie zniknal poczciwy 'Wejder'? :(
Czy to znaczy, ze nadszedl czas spolszczyc tez 'Anakin'a Skyłokera'? :/
Obserwuj wątek
    • weyland Re: Eh, ten irytujący 'WADER' :F 18.05.05, 12:52
      Gość portalu: Heartshaped napisał(a):

      > Czy zauwazyliscie, ze w TVP i RadioZet, nagminnie powtarzaja
      > od jakiegos czasu haslo: 'Lord Wader'?

      Wiesz, taka wymowa jest bliższa intencji stworzenia ksywki Lorda...
      --------------------
      Weyland Yutani
      Building better worlds

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka