Dodaj do ulubionych

"Edi" polskim kandydatem do Oscara!

IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl 24.10.02, 18:00
Dobrze ze nie Zemsta :-)))
Obserwuj wątek
    • mig71 Re: EDI na Oscara 24.10.02, 18:19
      ...jestem dumny, że mamy nareszcie godnego reprezentanta, film
      jest wzruszający i wstrząsający swoją klasą i zrobił to ktoś
      kogo nie ma, rezyser do tej pory de facto nieistenijący, ilu
      takich jeszcze czeka na swoje 15 minut...?
    • Gość: joolz Re: 'Edi' polskim kandydatem do Oscara! IP: *.auth-el-0209568.acn.pl 24.10.02, 18:49
      Wreszcie ktos zaczal myslec!!!
    • Gość: Ginny Re: 'Edi' polskim kandydatem do Oscara! IP: *.MAN.atcom.net.pl 25.10.02, 11:53
      Idę jutro na ten film, ale juz czuję, że jest to coś godne wszelkich nagród.
      Oscara też. Nareszcie porządny film nas reprezentuje.
    • Gość: kkibic@interia.pl Re: TO JEST BLAMAZ TEJ SKORUMPOWANEJ KINEMATOGRAFII !! IP: *.waw1.cyber-cafe.pl 26.10.02, 12:52
      Wielkie brawa dla Piotrka Trzaskalskiego, Henia Golebiewskiego i
      Piotrka Dzieciola za SCENARIUSZ,ODWAGE, TALENT i pokazanie tym
      wszystkim nieudacznikom filmu polskiego, ze nawet za male
      pieniadze mozna WYPRODUKOWAC DOSKONALY FILM !!
      FILM TEN NIE BYLBY MOZLIWY DO REALIZACJI W STUDIACH ( tam sie
      nie znaja na prawdziwej sztuce )I WYTWORNIACH FILMOWYCH ( tam
      tez sie nie znaja i oprocz tego chca jeszcze zarobic
      nieoficjalnie, czyli wziac w lape!!!!!!!!)
      To jest zmierzch tej skostnialej kinematografi z opartej na
      ukladach, KORUPCJI, znajomosciach z t.zw. "baranami kina".
      JESTEM MLODYM REZYSEREM, WIEC OPOWIEM JAK ZGLOSILEM SIE DO
      WARSZAWSKIEJ WFDIF PRZYJAL MNIE JEDEN PAN, POZNIEJ DRUGI ( OBAJ
      CZERWONI )Jeden niby znawca od scenariuszy drugi decydent czyli
      dyrektor.
      Rozmowa krecila sie wokol tego ile by ONI MOGLI ZAROBIC , a nie
      czy scenariusz jest OK>
      Dlatego jeszce raz gratuluje Piotrkowi TRZASKALSKIEMU. A TYM Z
      KTORYMI SIE ZETKNALEM ZYCZE WSZYSTKIEGO
      NAJGORSZEGO !!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: kkibic@interia.pl Re: TO JEST BLAMAZ TEJ SKORUMPOWANEJ KINEMATOGRAFII !! IP: *.waw1.cyber-cafe.pl 26.10.02, 12:52
      Wielkie brawa dla Piotrka Trzaskalskiego, Henia Golebiewskiego i
      Piotrka Dzieciola za SCENARIUSZ,ODWAGE, TALENT i pokazanie tym
      wszystkim nieudacznikom filmu polskiego, ze nawet za male
      pieniadze mozna WYPRODUKOWAC DOSKONALY FILM !!
      FILM TEN NIE BYLBY MOZLIWY DO REALIZACJI W STUDIACH ( tam sie
      nie znaja na prawdziwej sztuce )I WYTWORNIACH FILMOWYCH ( tam
      tez sie nie znaja i oprocz tego chca jeszcze zarobic
      nieoficjalnie, czyli wziac w lape!!!!!!!!)
      To jest zmierzch tej skostnialej kinematografi z opartej na
      ukladach, KORUPCJI, znajomosciach z t.zw. "baranami kina".
      JESTEM MLODYM REZYSEREM, WIEC OPOWIEM JAK ZGLOSILEM SIE DO
      WARSZAWSKIEJ WFDIF PRZYJAL MNIE JEDEN PAN, POZNIEJ DRUGI ( OBAJ
      CZERWONI )Jeden niby znawca od scenariuszy drugi decydent czyli
      dyrektor.
      Rozmowa krecila sie wokol tego ile by ONI MOGLI ZAROBIC , a nie
      czy scenariusz jest OK>
      Dlatego jeszce raz gratuluje Piotrkowi TRZASKALSKIEMU. A TYM Z
      KTORYMI SIE ZETKNALEM ZYCZE WSZYSTKIEGO
      NAJGORSZEGO !!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: kroolatch Re: IP: 212.127.78.* 26.10.02, 19:25
      "Edi to jedyny film, który może reprezentowac polską
      kinematografię, ale "8 kobiet" to bezsprzeczny faworyt do Oskara.
      • oyey Re: 27.10.02, 10:06
        8 kobiet to bardzo pusty i źle zrealizowany film. Bez szans. A co do Ediego -
        na oskara szanse ma niewielkie, bo jednak ciężko się przebić przez te tłumy
        filmów kandydujących na oskara, a Trzaskalski nie ma jeszcze wyrobionego
        nazwiska, jest kompletnie nieznany. A kieślowski, czy wajda - byli już
        powszechnie znani. Wątpie żeby Edi oskara dostał
    • Gość: Uczta Najlepszy oprócz PIANISTY albo równie dobry IP: *.expocentres.pl 30.10.02, 15:52
      tylko że za mniejsze pieniądze, oglądałem wczoraj i byłem
      zachwycony, sala biła brawo. Coś wspaniłego a nie tylko
      strzelaniny, Pazura, drugi Pazura Linada i inni. W końcu
      prawdziwy film o życiu,jestem pełen podziwu dla Gołębiewskiego,
      życzę mu żeby on dostał Oscara za rolę pierwszoplanową w swojej
      kategorii. Brak mi słów na wyrażenie swojego podziwu!!!!!!!!!!
      • phyllis_dietrichson Re: Najlepszy oprócz PIANISTY albo równie dobry 06.01.03, 15:47
        'Edi' to najlepszy dowód na to,że na bezrybiu rak ryba. Mamy oto pierwszy w tym
        kraju od bardzo dawna film bez sz.p. Lindy i strzelania, który powoduje dziki
        zachwyt publiczności.A obiektywnie rzecz biorąc- bazuje na skandalicznie
        kiczowatym scenariuszu i obiektywnie kiepskiej kreacji Gołębiewskiego,któremu
        prywatnie życzę jak najlepiej.Myślę,że podobał się raczej ( bez obrazy) ludziom
        okazyjnie chodzącym do kina, których łatwiej zachwycić.Ale o gustach się
        przecież nie dyskutuje :)
    • Gość: Don Simon Re: 'Edi' polskim kandydatem do Oscara! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.03, 18:16
      Szkoda, ze nie "Dzien Swira". Wg mnie zdecydowanie lepszy, bardziej polski -
      moglby zainteresowac widzow innych krajow. A "Edi" jest dobrym filmem, ale
      malo oryginalnym, zle sfilmowanym i troche nudnawym - ach te dlugie, typowo
      polskie ujecia - usypiam i zloszcze sie jednoczesnie.
      Pozdrawiam
      Don Simon
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka