Gość: Makjuzer IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl 24.10.02, 18:00 Dobrze ze nie Zemsta :-))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mig71 Re: EDI na Oscara 24.10.02, 18:19 ...jestem dumny, że mamy nareszcie godnego reprezentanta, film jest wzruszający i wstrząsający swoją klasą i zrobił to ktoś kogo nie ma, rezyser do tej pory de facto nieistenijący, ilu takich jeszcze czeka na swoje 15 minut...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joolz Re: 'Edi' polskim kandydatem do Oscara! IP: *.auth-el-0209568.acn.pl 24.10.02, 18:49 Wreszcie ktos zaczal myslec!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ginny Re: 'Edi' polskim kandydatem do Oscara! IP: *.MAN.atcom.net.pl 25.10.02, 11:53 Idę jutro na ten film, ale juz czuję, że jest to coś godne wszelkich nagród. Oscara też. Nareszcie porządny film nas reprezentuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkibic@interia.pl Re: TO JEST BLAMAZ TEJ SKORUMPOWANEJ KINEMATOGRAFII !! IP: *.waw1.cyber-cafe.pl 26.10.02, 12:52 Wielkie brawa dla Piotrka Trzaskalskiego, Henia Golebiewskiego i Piotrka Dzieciola za SCENARIUSZ,ODWAGE, TALENT i pokazanie tym wszystkim nieudacznikom filmu polskiego, ze nawet za male pieniadze mozna WYPRODUKOWAC DOSKONALY FILM !! FILM TEN NIE BYLBY MOZLIWY DO REALIZACJI W STUDIACH ( tam sie nie znaja na prawdziwej sztuce )I WYTWORNIACH FILMOWYCH ( tam tez sie nie znaja i oprocz tego chca jeszcze zarobic nieoficjalnie, czyli wziac w lape!!!!!!!!) To jest zmierzch tej skostnialej kinematografi z opartej na ukladach, KORUPCJI, znajomosciach z t.zw. "baranami kina". JESTEM MLODYM REZYSEREM, WIEC OPOWIEM JAK ZGLOSILEM SIE DO WARSZAWSKIEJ WFDIF PRZYJAL MNIE JEDEN PAN, POZNIEJ DRUGI ( OBAJ CZERWONI )Jeden niby znawca od scenariuszy drugi decydent czyli dyrektor. Rozmowa krecila sie wokol tego ile by ONI MOGLI ZAROBIC , a nie czy scenariusz jest OK> Dlatego jeszce raz gratuluje Piotrkowi TRZASKALSKIEMU. A TYM Z KTORYMI SIE ZETKNALEM ZYCZE WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO !!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkibic@interia.pl Re: TO JEST BLAMAZ TEJ SKORUMPOWANEJ KINEMATOGRAFII !! IP: *.waw1.cyber-cafe.pl 26.10.02, 12:52 Wielkie brawa dla Piotrka Trzaskalskiego, Henia Golebiewskiego i Piotrka Dzieciola za SCENARIUSZ,ODWAGE, TALENT i pokazanie tym wszystkim nieudacznikom filmu polskiego, ze nawet za male pieniadze mozna WYPRODUKOWAC DOSKONALY FILM !! FILM TEN NIE BYLBY MOZLIWY DO REALIZACJI W STUDIACH ( tam sie nie znaja na prawdziwej sztuce )I WYTWORNIACH FILMOWYCH ( tam tez sie nie znaja i oprocz tego chca jeszcze zarobic nieoficjalnie, czyli wziac w lape!!!!!!!!) To jest zmierzch tej skostnialej kinematografi z opartej na ukladach, KORUPCJI, znajomosciach z t.zw. "baranami kina". JESTEM MLODYM REZYSEREM, WIEC OPOWIEM JAK ZGLOSILEM SIE DO WARSZAWSKIEJ WFDIF PRZYJAL MNIE JEDEN PAN, POZNIEJ DRUGI ( OBAJ CZERWONI )Jeden niby znawca od scenariuszy drugi decydent czyli dyrektor. Rozmowa krecila sie wokol tego ile by ONI MOGLI ZAROBIC , a nie czy scenariusz jest OK> Dlatego jeszce raz gratuluje Piotrkowi TRZASKALSKIEMU. A TYM Z KTORYMI SIE ZETKNALEM ZYCZE WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO !!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kroolatch Re: IP: 212.127.78.* 26.10.02, 19:25 "Edi to jedyny film, który może reprezentowac polską kinematografię, ale "8 kobiet" to bezsprzeczny faworyt do Oskara. Odpowiedz Link Zgłoś
oyey Re: 27.10.02, 10:06 8 kobiet to bardzo pusty i źle zrealizowany film. Bez szans. A co do Ediego - na oskara szanse ma niewielkie, bo jednak ciężko się przebić przez te tłumy filmów kandydujących na oskara, a Trzaskalski nie ma jeszcze wyrobionego nazwiska, jest kompletnie nieznany. A kieślowski, czy wajda - byli już powszechnie znani. Wątpie żeby Edi oskara dostał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uczta Najlepszy oprócz PIANISTY albo równie dobry IP: *.expocentres.pl 30.10.02, 15:52 tylko że za mniejsze pieniądze, oglądałem wczoraj i byłem zachwycony, sala biła brawo. Coś wspaniłego a nie tylko strzelaniny, Pazura, drugi Pazura Linada i inni. W końcu prawdziwy film o życiu,jestem pełen podziwu dla Gołębiewskiego, życzę mu żeby on dostał Oscara za rolę pierwszoplanową w swojej kategorii. Brak mi słów na wyrażenie swojego podziwu!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
phyllis_dietrichson Re: Najlepszy oprócz PIANISTY albo równie dobry 06.01.03, 15:47 'Edi' to najlepszy dowód na to,że na bezrybiu rak ryba. Mamy oto pierwszy w tym kraju od bardzo dawna film bez sz.p. Lindy i strzelania, który powoduje dziki zachwyt publiczności.A obiektywnie rzecz biorąc- bazuje na skandalicznie kiczowatym scenariuszu i obiektywnie kiepskiej kreacji Gołębiewskiego,któremu prywatnie życzę jak najlepiej.Myślę,że podobał się raczej ( bez obrazy) ludziom okazyjnie chodzącym do kina, których łatwiej zachwycić.Ale o gustach się przecież nie dyskutuje :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Don Simon Re: 'Edi' polskim kandydatem do Oscara! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.03, 18:16 Szkoda, ze nie "Dzien Swira". Wg mnie zdecydowanie lepszy, bardziej polski - moglby zainteresowac widzow innych krajow. A "Edi" jest dobrym filmem, ale malo oryginalnym, zle sfilmowanym i troche nudnawym - ach te dlugie, typowo polskie ujecia - usypiam i zloszcze sie jednoczesnie. Pozdrawiam Don Simon Odpowiedz Link Zgłoś