Gość: mike911 IP: *.chello.pl 31.01.06, 20:51 George Clooney zdobył TRZY nominacje... Oprócz dwóch wymienionych w tekście nominowano go również jako współscenarzystę "Good Night, Good Luck". Kompetencja ponad wszystko! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xxx82xxx To 31.01.06, 21:55 To jest nominacja "polityczna" wpisująca się w tendencje prohomoseksualne pewnych środowisk. Teraz czeka na równie "wspaniały" film, tyle że o miłości kazirodczej, pedofilskiej, zoofilskiej, nekrofilskiej etc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Moxie Zle sie poczules??? To bardzo dobry film. IP: *.putnamlovellnbf.com 31.01.06, 22:43 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Walk the Line IP: 5.5R* / 207.37.89.* 01.02.06, 02:12 "Walk the Line" zostało "przetłumaczone" jako "Spacer po linie"?! Zenujące. Odpowiedz Link Zgłoś
toja3003 a kiedy jakiś polski film coś tam dostał he? 01.02.06, 08:57 Rzekome polskie superprodukcje to widzowie w postaci dziatwy szkolnej zapędzanej tam przez szkolne lektury. Jest jescze parę nie nakręconych rzeczy. Np. pamiętniki Chryzostoma Paska albo zapiski Galla Anomina. Nakręcić to, zapędzic parę milionów dzieciaków do kina i mowić o „sukcesie”. A wszystko za nasze podatnicze pieniądze. Na co idą nasze podatnicze podatki? Na eksperymenty z wielbłądami i przemyślenia filozofów? Przy całym szacunku dla naszych dawnych mistrzów – ich czas już minął. Odpowiedz Link Zgłoś