Dodaj do ulubionych

Kowbojska jazda po Oscary

IP: *.chello.pl 31.01.06, 20:51
George Clooney zdobył TRZY nominacje... Oprócz dwóch wymienionych w tekście
nominowano go również jako współscenarzystę "Good Night, Good Luck".
Kompetencja ponad wszystko!
Obserwuj wątek
    • xxx82xxx To 31.01.06, 21:55
      To jest nominacja "polityczna" wpisująca się w tendencje prohomoseksualne
      pewnych środowisk. Teraz czeka na równie "wspaniały" film, tyle że o miłości
      kazirodczej, pedofilskiej, zoofilskiej, nekrofilskiej etc.
      • Gość: Moxie Zle sie poczules??? To bardzo dobry film. IP: *.putnamlovellnbf.com 31.01.06, 22:43
    • Gość: gość Walk the Line IP: 5.5R* / 207.37.89.* 01.02.06, 02:12
      "Walk the Line" zostało "przetłumaczone" jako "Spacer po linie"?! Zenujące.
    • toja3003 a kiedy jakiś polski film coś tam dostał he? 01.02.06, 08:57
      Rzekome polskie superprodukcje
      to widzowie w postaci dziatwy
      szkolnej zapędzanej tam przez
      szkolne lektury.

      Jest jescze parę nie nakręconych rzeczy.
      Np. pamiętniki Chryzostoma Paska
      albo zapiski Galla Anomina.
      Nakręcić to, zapędzic parę milionów
      dzieciaków do kina i mowić o „sukcesie”.
      A wszystko za nasze podatnicze pieniądze.

      Na co idą nasze podatnicze podatki? Na eksperymenty z wielbłądami i
      przemyślenia filozofów? Przy całym szacunku dla naszych dawnych mistrzów – ich
      czas już minął.


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka