Dodaj do ulubionych

Skok - pewniak do Maliny 2002

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.12.02, 00:43
Skok to najgorszy film jaki w tym roku widzialem w kinie. Dobrze, ze
poszedlem na to we wtorek (w ten dzien sa tansze bilety - 10 zl) - jedyne
pocieszenie chyba.
Kandydat do Maliny co najmniej w paru kategoriach - jako film, scenariusz,
muzyka.. jeszcze cos sie znajdzie. Film po prostu dobija. Na poziomie Szarej
Sowy z Brosnanem. Pod koniec filmu bylem tak zniesmaczony, ze myslalem o
wyjsciu. Przy scenie kulminacyjnej (gdzie toczyly sie losy przezycia wielu
postaci - zeby nie zdradzac za wiele) zaczalem sie smiac. Ku mojej uldze nie
tylko ja sie smialem.. ale wiekszosc osob z "sasiedztwa". Pocieszylo mnie
troche to, ze inni tez podobnie zareagowali. Tragedia nie film.
A jakis glupol z gazety dal mu 4 gwiazdki. Rece opadaja.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ginger Re: Skok - pewniak do Maliny 2002 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.12.02, 00:48
      Potwierdzam w 100%. Nie sadzilam, ze Hackman moze zagrac w tak dennej
      produkcji... Stanowczo odradzam.
      • Gość: lara Re: Skok - pewniak do Maliny 2002 IP: *.acn.waw.pl 20.12.02, 20:06
        Gość portalu: Ginger napisał(a):

        > Potwierdzam w 100%. Nie sadzilam, ze Hackman moze zagrac w tak dennej
        > produkcji... Stanowczo odradzam.

        ja rowniez. przez 3/4 filmu czekalam na koniec i zastanawialam sie, co zrobic,
        zeby czas spedzony w kinie szybciej mijal. po raz kolejny potwierdza sie, ze na
        podstawie recenzji z wyborczej nie mozna wybierac filmow. a poza tym - troche
        nie rozumiem na czym polega praca panow mossakowskiego i szczerby. krytyk
        filmowy powinien 'krytykowac' obiektywnie, nie wedlug wlasnego widzimisie.
        • elpooho Re: Skok - pewniak do Maliny 2002 21.12.02, 19:30
          Fakt, przerazajaco przewidywalny film, zadnej niespodzianki przez bite 2
          godziny (czy ine toto trwa). A ocena do konca pograzyla dzial recenzji Gazety
    • Gość: tim Re: Skok - pewniak do Maliny 2002 IP: *.BMJ.net.pl 24.12.02, 00:54
      tak to jest jak trzeba troszkę pomyśleć oglądając film ;p

      trzeba było wybrac się na xXx, nowego Bonda itp. a nie film Mameta

      • Gość: lara Re: Skok - pewniak do Maliny 2002 IP: *.acn.waw.pl 26.12.02, 22:33
        Gość portalu: tim napisał(a):

        > tak to jest jak trzeba troszkę pomyśleć oglądając film ;p
        >
        > trzeba było wybrac się na xXx, nowego Bonda itp. a nie film Mameta
        >

        ojej, czyzby jednak cos krylo sie w tym filmie? jesli kolega z takim przekasem
        sie do nas, maluczkich, nierozumiejacych, zwraca, wiec moze kolega bedzie
        uprzejmy wyjasnic? z gory dziekujemy i do stop inteligentowi kinow-myslacemu
        padamy
    • Gość: sacto Re: Skok - pewniak do Maliny 2002 IP: *.acn.waw.pl 28.12.02, 14:11
      Jeśli chodzi o scenę kulminacyjną, to rzeczywiście nie jest to najmocniejsza
      strona tego filmu. Wybrałem się na niego z ponieważ : widziałem Hiszpańskiego
      więźnia tego samego reżysera, i....z powodu czterch gwiazdek przyznanych przez
      wyborczą (recenzji nie czytałem). I nie zawiodłem się. Tak jak oczekiwałem film
      ma zagmatwaną fabułę, sporo zwrotów akcji i dobry scenariusz. Nie jest to może
      mistrzostwo świata, ale raczej nie zasługuje na opinię gniota.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka