Gość: a
IP: *.dip.t-dialin.net
21.06.03, 21:06
a wiec..duzo reklamy.a film sredni. najlepsze sceny pokazane sa w reklamie
filmu..spodziewalam sie dobrej komedii i bolu brzucha ze smiechu..niestety
nic z tego. w skali od 0 do 10 -w czym 10 to hit to ten film dostanie 5...