Dodaj do ulubionych

BRUCE ALMIGHTY

IP: *.dip.t-dialin.net 21.06.03, 21:06
a wiec..duzo reklamy.a film sredni. najlepsze sceny pokazane sa w reklamie
filmu..spodziewalam sie dobrej komedii i bolu brzucha ze smiechu..niestety
nic z tego. w skali od 0 do 10 -w czym 10 to hit to ten film dostanie 5...
Obserwuj wątek
    • betty-bt Re: BRUCE ALMIGHTY 22.06.03, 00:48
      tak slabo go oceniasz? :((( mi sie strasznie podobal... i plakalam ze smiechu!
    • masia27 Re: BRUCE ALMIGHTY 22.06.03, 08:21
      Gość portalu: a napisał(a):

      > a wiec..duzo reklamy.a film sredni. najlepsze sceny pokazane sa w reklamie
      > filmu..spodziewalam sie dobrej komedii i bolu brzucha ze smiechu..niestety
      > nic z tego. w skali od 0 do 10 -w czym 10 to hit to ten film dostanie 5...

      Może oglądałeś go z jednym ze słabych polskich tłumaczeń i nie zrozumiałeś
      przez to połowy żartów?
      • Gość: jasiu Re: BRUCE ALMIGHTY IP: *.master.pl 22.06.03, 08:48
        Film całkiem całkiem. Widać że reżyser chciał widza skłonić do przemyśleń,
        także nie zrobił do końca idiotycznej komedii. A scena gdy Carrey ma
        przeprowadzić ten wywiad z tą babcią na statku i nawiązuje do Titanica to
        rewelacja. No i "Polski Pirogi".
        • Gość: a Re: BRUCE ALMIGHTY IP: *.dip.t-dialin.net 22.06.03, 12:58
          nie mieszkam w polsce wiec polska wersje mam na szczescie zaoszczedzona

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka