elve 22.08.03, 17:55 Czy ktoś oglądał? co myslicie o tym filmie? dla mnie rewelacja, ale ciekawa jestem, czy to tylko ze względu na pewne podobieństwo do bohatera?... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ich1 Re: Deconstructing Harry Allena IP: *.ists.pl / 192.168.0.* 24.08.03, 13:52 Ja uważam,że to najlepszy film Allena z lat 90-tych, ale wiele ratuje zakończenie, które jest absolutnie rozbrające. Niestety, do najlepszych filmów trochę brakuje ( czyli Hannah i jej siostry, Annie Hall i moje ulubione Zbrodnie i wykroczenia). Odpowiedz Link Zgłoś