Dodaj do ulubionych

Deconstructing Harry Allena

22.08.03, 17:55
Czy ktoś oglądał? co myslicie o tym filmie? dla mnie rewelacja, ale ciekawa
jestem, czy to tylko ze względu na pewne podobieństwo do bohatera?...
Obserwuj wątek
    • elve Re: Deconstructing Harry Allena 24.08.03, 12:48
      nikt?
    • Gość: ich1 Re: Deconstructing Harry Allena IP: *.ists.pl / 192.168.0.* 24.08.03, 13:52
      Ja uważam,że to najlepszy film Allena z lat 90-tych, ale wiele ratuje
      zakończenie, które jest absolutnie rozbrające. Niestety, do najlepszych filmów
      trochę brakuje ( czyli Hannah i jej siostry, Annie Hall i moje ulubione
      Zbrodnie i wykroczenia).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka