21.10.08, 21:52
czy ktos widzial nowy film piekorz?? bo ksiazka kuczoka jest spoko, oprocz
zakonczenia, ale zastanawiam sie jak film?? chodza rozne recenjze, niestety
moje odczucia zazwyczaj nie sa tozsame z nadmuchanymi opiniami specow, wiec
jezeli ktos widzial to prosze o info jak jest, tak z ciekawosci...
---
moje male ale zgrabne obecne marzenie - mazda 2
pl.youtube.com/watch?v=ur4BZxo3ERs" :)))
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka