Gość: papcio IP: *.mjb.pl / 192.168.1.* 04.12.03, 20:06 nizły film ocena 4,5/6 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: JaGiElLoNiA Re: Mali agenci 3D IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.04, 16:43 fajny film chętnie bym sie na niego wybral!!ale dopiero bedzie 16-01-2004 :( narazie JAGIELLONIA BKS!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MaLuTkA_13 Re: Mali agenci 3D IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.01.04, 18:56 Spoko film, mega wypas... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomisław Tajner Skok w nadprzestrzeń IP: *.spi.pl 09.01.04, 16:15 Najlepszy film w moim życiu!!! Teraz już będe skakał lepiej niż Adam Małysz. Mój Tato będzie dumny!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patrycja Re: Mali agenci 3D IP: *.otvk.olawa.pl 10.01.04, 18:10 Ten film jest super poprzednie części też były fajne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LISTA Mali agenci z klasy 3D IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 11.01.04, 18:15 Szmira do kwadratu ; nowo technologio poratuj te klape. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koproza Re: Mali agenci z klasy 3D IP: *.vdn.eu.mars / 62.225.7.* 14.01.04, 15:57 Poprzedniej czesci nie obejrzalem do konca, nie dalem rady, nuda na potege i jakos nie moglo mnie to wszystko przekonac po co tam i banderas i te inne aktorzy. teraz jeszcze Sylwek... tej czesci z pewnoscia nie poswiece uwagi k Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nuda Re:Nie oglądałem i nie zamierzam. IP: *.tarnow.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.04, 04:44 Nie wiem o co w tym chodzi,że unika się bycia "smart".To jest odbicie w kierunku po...nia.Temat wspaniały. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mi Skandal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.04, 11:28 Mosakowski powinien chyba udac sie na leczenie. Jak w szanowanej, ogolnopolskiej gazecie mozna zaczynac recenzje od "Do d... Główną atrakcją..."??? To "do d.." ma oznaczac do dupy, tak? No to mosakowski jest do dupy recenzentem. I tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uborka Re: Mali agenci 3D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.04, 19:13 świetna Recenzja :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anielica Re: Mali agenci 3D IP: *.energis.pl 19.01.04, 15:09 Nie krytykuj czego nie widziałeś panie "nuda", niektórzy lubią Małych Agentów! Jeżeli II część Ci się nie podobała to nie znaczy, że III część ma być do kitu! Filmik na 5-tkę. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: likłid Re: Mali agenci 3D IP: 81.190.212.* 19.01.04, 15:46 a dają te okularki, i jeśli tak to na zaszwe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: N Re: Mali agenci 3D IP: *.uni-greifswald.de 21.01.04, 15:20 A ja mam pytanie dotyczace efektow 3d - jesli juz to tylko dla nich bym poszla do kina, bo sam film raczej mnie nie interesuje. Warto? Bo z recenzji w gazecie nigdy nic nie wynika, im mniej gwiazdek tym lepszy film (w gazecie telewizyjnej max gwiazdek dostaja tylko filmy starsze niz 35 lat) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pablo Re: Mali agenci 3D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.04, 09:28 nawet moze byc na 6 daje 4 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dzieć śmieć(pijak) filmik IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 23.01.04, 22:21 Ten filmik podobno jest extra :D:D:D Idę na niego w niedziele i mam nadzieje, że będzie super :P:P:P Byłem już na takim filmie trójwymiarowym w Holandii i był extra a efekty... co tu więcej mówić :] extra :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaktus Mali agenci 3D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.04, 15:07 zajebisty film !!!!!!!!!a w ogóle wejdźcie na www.republika.pl/motorcom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga Re: Mali agenci 3D IP: 212.122.214.* 28.01.04, 15:06 Mówisz? Warto iść? (po piątku nie odpowiadaj!) Odpowiedz Link Zgłoś
amoniak2 Re: Mali agenci 3D 28.01.04, 16:07 Oglądałam MA 1. Podobał mi się. 3-ka jest kiepska. Nie warto iść na ten film z nastawieniem na wspaniałe efekty. Po nałożeniu okularów proszę mi wierzyć że świat nie wygląda tak atrakcyjnie jak na plakacie gdzie Banderas wyskakuje z ekranu. Smutne kolory, nędzne efekty, kiepski film. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dilmah Re: Mali agenci 3D IP: *.acn.waw.pl 29.01.04, 10:59 ....prosze...ten film to porazka....juz dawno nie widzialam takiej porazki w kinie...niesamowite, ze komus sie chce cos takiego do kin wstawiac...a papierowe okulary na nosie i pseudo-efekty to wstyd a nie trojwymiar. Wezcie lepiej sie do Imax'a wybierzcie...dowolna glupota bedzie tam mistrzostwem w porownaniu z tym jakze koszmarnym filmem... fu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mariusz Re: Mali agenci 3D IP: 213.199.207.* 06.02.04, 17:59 Najlepszy film jaki w moim zyciu widziałem niema lepszego filmu NAJLEPSZY FILM MALI AGĘCI 3D TRÓJ WYMIAROWY ODJAZD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NEO Re: Mali agenci 3D IP: 80.51.174.* 21.02.04, 09:34 Mali Agenci 3D są naprawdę warci polecenia!!!!!!!!!!!Gdy go oglądałem byłem w 7 niebie i czułem sie jakbym był razem z głównym bohaterem w tym filmie!Pomysl z okularami był wyśmienity!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sara_6 Re: Mali agenci 3D IP: 217.98.121.* 10.03.04, 20:58 bardzo fajny film, podoba mi sie!c Jest super! Efekty 3D tez sa fajne ale to zalezy tez od kina! Serdecznie polecam ten film! Odpowiedz Link Zgłoś