Dodaj do ulubionych

Mali agenci 3D

IP: *.mjb.pl / 192.168.1.* 04.12.03, 20:06
nizły film
ocena 4,5/6
Obserwuj wątek
    • Gość: JaGiElLoNiA Re: Mali agenci 3D IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.04, 16:43
      fajny film chętnie bym sie na niego wybral!!ale dopiero bedzie 16-01-2004 :(
      narazie JAGIELLONIA BKS!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: MaLuTkA_13 Re: Mali agenci 3D IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.01.04, 18:56
      Spoko film, mega wypas... ;-)
    • Gość: Tomisław Tajner Skok w nadprzestrzeń IP: *.spi.pl 09.01.04, 16:15
      Najlepszy film w moim życiu!!! Teraz już będe skakał lepiej niż Adam Małysz.
      Mój Tato będzie dumny!!
    • Gość: Patrycja Re: Mali agenci 3D IP: *.otvk.olawa.pl 10.01.04, 18:10
      Ten film jest super poprzednie części też były fajne
    • Gość: LISTA Mali agenci z klasy 3D IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 11.01.04, 18:15
      Szmira do kwadratu ; nowo technologio poratuj te klape.
      • Gość: koproza Re: Mali agenci z klasy 3D IP: *.vdn.eu.mars / 62.225.7.* 14.01.04, 15:57
        Poprzedniej czesci nie obejrzalem do konca, nie dalem rady, nuda na potege i
        jakos nie moglo mnie to wszystko przekonac po co tam i banderas i te inne
        aktorzy. teraz jeszcze Sylwek...
        tej czesci z pewnoscia nie poswiece uwagi
        k
    • Gość: nuda Re:Nie oglądałem i nie zamierzam. IP: *.tarnow.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.04, 04:44
      Nie wiem o co w tym chodzi,że unika się bycia "smart".To jest odbicie w
      kierunku po...nia.Temat wspaniały.
    • Gość: Mi Skandal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.04, 11:28
      Mosakowski powinien chyba udac sie na leczenie. Jak w szanowanej, ogolnopolskiej gazecie mozna zaczynac recenzje od "Do d... Główną atrakcją..."??? To "do d.." ma oznaczac do dupy, tak? No to mosakowski jest do dupy recenzentem. I tyle
    • Gość: Uborka Re: Mali agenci 3D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.04, 19:13
      świetna Recenzja :)
    • Gość: anielica Re: Mali agenci 3D IP: *.energis.pl 19.01.04, 15:09
      Nie krytykuj czego nie widziałeś panie "nuda", niektórzy lubią Małych Agentów!
      Jeżeli II część Ci się nie podobała to nie znaczy, że III część ma być do kitu!
      Filmik na 5-tkę. ;)
      • Gość: likłid Re: Mali agenci 3D IP: 81.190.212.* 19.01.04, 15:46
        a dają te okularki, i jeśli tak to na zaszwe?
        • Gość: N Re: Mali agenci 3D IP: *.uni-greifswald.de 21.01.04, 15:20
          A ja mam pytanie dotyczace efektow 3d - jesli juz to tylko dla nich bym poszla
          do kina, bo sam film raczej mnie nie interesuje. Warto? Bo z recenzji w gazecie
          nigdy nic nie wynika, im mniej gwiazdek tym lepszy film (w gazecie telewizyjnej
          max gwiazdek dostaja tylko filmy starsze niz 35 lat)
    • Gość: Pablo Re: Mali agenci 3D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.04, 09:28
      nawet moze byc na 6 daje 4
    • Gość: Dzieć śmieć(pijak) filmik IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 23.01.04, 22:21
      Ten filmik podobno jest extra :D:D:D Idę na niego w niedziele i mam nadzieje,
      że będzie super :P:P:P Byłem już na takim filmie trójwymiarowym w Holandii i
      był extra a efekty... co tu więcej mówić :] extra :D
    • Gość: Kaktus Mali agenci 3D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.04, 15:07
      zajebisty film !!!!!!!!!a w ogóle wejdźcie na www.republika.pl/motorcom
    • Gość: kinga Re: Mali agenci 3D IP: 212.122.214.* 28.01.04, 15:06
      Mówisz? Warto iść?

      (po piątku nie odpowiadaj!)
      • amoniak2 Re: Mali agenci 3D 28.01.04, 16:07
        Oglądałam MA 1. Podobał mi się. 3-ka jest kiepska. Nie warto iść na ten film z
        nastawieniem na wspaniałe efekty. Po nałożeniu okularów proszę mi wierzyć że
        świat nie wygląda tak atrakcyjnie jak na plakacie gdzie Banderas wyskakuje z
        ekranu. Smutne kolory, nędzne efekty, kiepski film.
      • Gość: dilmah Re: Mali agenci 3D IP: *.acn.waw.pl 29.01.04, 10:59
        ....prosze...ten film to porazka....juz dawno nie widzialam takiej porazki w
        kinie...niesamowite, ze komus sie chce cos takiego do kin wstawiac...a
        papierowe okulary na nosie i pseudo-efekty to wstyd a nie trojwymiar.
        Wezcie lepiej sie do Imax'a wybierzcie...dowolna glupota bedzie tam
        mistrzostwem w porownaniu z tym jakze koszmarnym filmem...

        fu
    • Gość: Mariusz Re: Mali agenci 3D IP: 213.199.207.* 06.02.04, 17:59
      Najlepszy film jaki w moim zyciu widziałem niema lepszego filmu NAJLEPSZY FILM
      MALI AGĘCI 3D TRÓJ WYMIAROWY ODJAZD
    • Gość: NEO Re: Mali agenci 3D IP: 80.51.174.* 21.02.04, 09:34
      Mali Agenci 3D są naprawdę warci polecenia!!!!!!!!!!!Gdy go oglądałem byłem w 7 niebie i czułem sie jakbym był razem z głównym bohaterem w tym filmie!Pomysl z okularami był wyśmienity!!!!!!!
    • Gość: sara_6 Re: Mali agenci 3D IP: 217.98.121.* 10.03.04, 20:58
      bardzo fajny film, podoba mi sie!c Jest super! Efekty 3D tez sa fajne ale to
      zalezy tez od kina! Serdecznie polecam ten film!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka