Dodaj do ulubionych

Pomysł na dietę

11.07.06, 17:28
Hej,
czy macie jakąś konkretną dietę odchudzającą (chodzi mi o gotowe zestawy).
Szczerze mówiąc bardzo waham się między dietą 1000 kcal, SB i kopenhaską -
chciałabym coś zrzucić, bo moja pulchność zaczyna mi doskierać :(

Macie jakiś pomysł na dietę?

M.
Obserwuj wątek
    • tiini Re: Pomysł na dietę 12.07.06, 01:05
      Siemanko!
      Zdecydowanie polecam dietę 1000kcal , ważyłam 65kg , teraz ważę 55kg(wzrost 164)
      i schudłam właśnie dzięki tej diecie w naprawdę krótkim czasie, mniej więcej 5kg
      miesięcznie(ale z przerwą bo tak intensywne odchudzanie nie może trwać dłużej).
      Najlepsze efekty osiąga się , gdy do tej diety dołączone są ćwiczenia , ale to
      tylko w przypadku, kiedy chcesz mieć twardy brzuch i jędrne ciało :) wszystko
      zależy od stanu twojej skóry, tego ile ważysz i ile chcesz schudnąć, bo bez
      ćwiczeń i tak dieta przynosi ogromny skutek. Właśnie sama zabieram się za
      odchudzanie tym razem chcę dobić do 52kg , bo wakacje blisko ... :D i znalazłam
      moje notatki z poprzedniego razu, ale niestety tylko na 3 dni (gdzieś mi wcięło
      resztę :( niestety) , pewnie zrobię nowe menu , jak będziesz zainteresowana daj
      znać :) Pozdrawiam!

A oto MENU
      1 dzień : Śn.- serek granulowany Wiejski Lekki (1 opakowanie) 120kcal
      - herbata bez cukru
      - pół kajzerki 60kcal
      = 180kcal
      Pdw.- pół kajzerki 60kcal

• tiini Re: Pomysł na dietę 12.07.06, 01:49
        Hmm.. a tu dalej ..

Pdw. - pół kajzerki 60kcal
        - dżem malinowy 1 łyżka 35kcal
        - kawa , 1 łyżka cukru mała 40kcal , pół szklanki mleka - 50kcal
        = 185kcal
        Ob. - dwa duże ziemniaki gotowane 200kcal
        - ok.250g fasolka szparagowa albo kalafior gotowany 100kcal
        - 1 łyżka masła 60kcal
        - 1 butelka napoju Fit do obiadu 100kcal (albo sok light)
        = 460kcal
        Kol.- 1 słoiczek przecieru dla niemowląt :) (jabłka/banany) Bubu 130kcal
        RAZEM: 955kcal ( w ciągu dnia 2 szklanki wody)

2 DZIEŃ
        Śn: - jajecznica: jedno jajko 90kcal+szczypiorek 15kcal+kropla oleju 30kcal
        - pół kajzerki 60kcal
        - herbata
        = 195kcal
        Pdw: -mięta , herbata
        - 1 kromka pumpernikla 51kcal
        - dżem malinowy 35kcal
        = 86kcal
        Ob: - ryż gotowany długoziarnisty 7,5 łyżki- 150g - 210kcal
        - 2 jabłka 140kcal- pokrojone w ćwiartki wrzucić do granka dodać odrobinę
        wody , oraz 2 łyżki cukru (80kcal) , udusić jabłka aż będą miękkie , podać z
        ryżem i
        - 2 łyzki śmietany 140kcal , można posypać cynamonem
        = 570kcal
        Kol: - 1 słoiczek przecieru Bubu (130kcal)
        RAZEM: 981kcal (i woda oczywiście , duużo wody)

3 DZIEŃ
        Śn.- 2 kromki pieczywa razowego / pumpernikiel 100kcal
        - 4 plasterki wędliny z indyka (drobiu) 40kcal
        - pół ogórka świeżego 10kcal
        - kawa, pół szklanki mleka 60kcal , 1 łyżeczka cukru 40kcal
        = 250kcal
        Pdw. - jogurt jogobella light mały - 90kcal
        Ob. - 2 duże ziemniaki gotowane 200kcal, koperek
        - 1/2 ogórka świeżego pokrojona 10kcal ,wymieszana z jogurtem light 80kcal
        - pierś z kurczaka pieczona 100g - 200kcal
        - surowa marchewka starta 35kcal + 1 łyżka cukru 40 kcal + cytryna
        = 565kcal
        Kol.- 1 kiwi 20kcal
        - 1 plaster ananasa albo dwa 23/46kcal
        RAZEM:948kcal ( + woda oczywiście , można jeszcze wypić soki/napoje light w
        wysokości 100kcal )

To tyle , powodzenia w odchudzaniu !! Pozdrawiam

• agasz41 Re: Pomysł na dietę 12.07.06, 07:41
          ja po diecie sb schudłam 10 kg w dwa miesiące,polecam tą dietę,bo nie jest
          wcale uciążliwa,no może pierwsza faza,brakowało mi owoców i jogurtów
          owocowych.ale daje efekty,trzymałma wage cały czas,aż w końcu po przerwie 6
          mies.wzięłam się za siebie,bo chciałam zrzucić jeszcze 11 kg.teraz jestem na
          diecie,nie wiem czy 1000kcal,bo nie liczę.codziennie 30 min.gimnastyka.(15
          min.ciało,15 min.brzuszki-po 2 ciążach).mój jadłospis:
          śn.jogurt z otrębami i kawa z mlekiem
          2 śniad.wasa 2 kromki,serek do posmarowania i pomidor
          obiad:to co cała rodzina(jedyne ustępstwo)
          podw.arbuz i np.kiwi,lub nektarynka.
          efekt:1,5 kg na tydzień
          jeszcze 6 kg i waga wymarzona!!!
          życzę powodzenia
        • marthynica Re: Pomysł na dietę 12.07.06, 09:32
          Tiini wieeeeeelkie dzięki :)Szczerze mówiąc ciągle się waham, którą dietę
          wybrać, bo boję się, że nie wytrzymam na 1000 kcal - choć Twoja dietka wygląda
          przepysznie:)

Tiini ja się boję tego, że jak zacznę układać sobie sama dietę, to wyjdzie w
          niej za dużo kalorii (przecież nie wszystko znajdę na opakowaniach - jak sobie
          z tym radzisz - tabele?). Poza tym kalorie kaloriami, a jak to jest np. z
          tłuszczykiem - skąd mam wiedzieć ile go powinno być w tej diecie?

• nowy99 Re: Pomysł na dietę 08.08.06, 17:47
      1000kcal to trochę mało żeby psychicznie nie paść, najlepiej 1200kcal ale! Tu
      uwaga: ponieważ liczenie kalorii nie jest dokładne (producenci też podają
      zaniżoną ilość kalorii w swoich produktach) to faktycznie działa 1000kcal i
      jeśli zje się 1200 to efekt też jest.
      W ogole to TERAZ jest czas na odchudzanie: mnóstwo owoców, POMIDORÓW(mają
      16kcal w 100g!), nie trzęsiemy się z zimna z niedoboru energii(na dworze
      ciepło)- lepszego nie będzie!!! Odchudzajcie się teraz!
      Zeszłego lata odchudzaliśmy się wspólnie z mężem i on schudł 15kg!!! Jadł
      pomidory, leczo paprykowo-pomidorowo-cukiniowe itp. Do tego odrobinka makaronu,
      ryżu itp. Ja schudłam 9 kg. Teraz zabieram się do kolejnej fazy odchudzania o
      kolejne 10kg. Trzeba zapychać się jabłkami, jeśli pieczywo to najlepiej ryżowe,
      z płynów tylko woda (nie soki! - one zabierają mnóstwo z tych 1000 kalorii, za
      to można wciągnąć coś konkretnego),można też kawkę:) nawet zabielaną.

• aniatrojanowska1 Re: Pomysł na dietę 04.03.14, 16:48
      Program kontroli wagi to rozwiązanie dla wszystkich, dla których zdrowie i bardzo dobra forma jest ważna. I nie ma tutaj znaczenia, czy masz 20, 30, 40, 50,60,70 czy więcej lat ! Na każdym etapie naszego życia powinniśmy się zdrowo odżywiać, aby móc dłużej cieszyć się zdrowiem i witalnością.

Odpowiednio skomponowany program wspiera procesy : -Odchudzania; - Przybierania na wadze; - Odtruwania organizmu; - Rekonwalescencji pooperacyjnej; - Uzupełniania poziomu energii - poprawa kondycji - produkty dla sportowców

www.facebook.com/herbalife.harrow

www.wellness-worldwide.pl
      Mozesz napisać już teraz!
      wellness.herbalife24@gmail.com
      trenerwellness@onet.eu
    • margo_1984 Re: Pomysł na dietę 19.05.14, 18:41
      Jednej ogólnej diety dobrej dla każdego nie ma.
      Mogę polecić parę programów żywieniowych rozpisanych na cały tydzień. Są opracowane przez dietetyczkę więc można im zaufać. A do tego są darmowe :)
      Warto przejrzeć, może akurat coś zainspiruję :)
      www.ecogeo.pl/programy-zywieniowe,id-1263
      marthynica napisała:

> Hej,
      > czy macie jakąś konkretną dietę odchudzającą (chodzi mi o gotowe zestawy).
      > Szczerze mówiąc bardzo waham się między dietą 1000 kcal, SB i kopenhaską -
      > chciałabym coś zrzucić, bo moja pulchność zaczyna mi doskierać :(
      >
      > Macie jakiś pomysł na dietę?
      >
      > M.
    • karol19-03-86 Re: Pomysł na dietę 19.04.15, 19:43
      ja po prostu zamieniłem większość menu na sałatki - ciężko było, bo cały czas chodziłem głodny;) udało się jednak zrzucić około 5 kg w miesiąc. teraz próbuję liczyc kalorie i jeść normalnie, ale waga nie spada. szukałem jakichś materiałów w necie i podobno liczenie kalorii nie ma sensu? Nie wiem, czy prawda to, czy nie? Znalazłem nawet kurs: webinars.center/webinars/66/dlaczego-liczenie-kalorii-nie-sprawdza-sie.html tyle, że nie wiem czy warto 45 zł wydać. Doradźcie PLS!
    • ireneusz97 Re: Pomysł na dietę 17.05.15, 23:59
      Rozpiski konkretnej nie mam, ale z żoną ostatnio przerabiamy przepisy.ancymonki.pl
      bardzo zdrowe i pożywne dania, majątku na składniki nie trzeba wydawac, dodatkowo zaczęlismy w końcu kupować więcej owoców i warzyw, dzięki temu od razu widać było luźniejsze spodnie.
    • thioso Re: Pomysł na dietę 28.09.16, 21:56
      Dieta 1000 kcal nie jest dobrą dietą! Organizm ma większe zapotrzebowanie, zaczniesz później jeść normalnie i od razu efekt jojo! Jedz systematycznie 5 posiłków dziennie, dużo wody, tylko zdrowa kuchnia, bez smażonek, cukru, słodkich napoi, słonych przekąsek. Najlepiej poproś o poradę dobrego dietetyka
    • marta8765 Re: Pomysł na dietę 09.10.16, 22:47
      Ja swoją dietę układałam z pomocą konsultacji dietetycznych. Bardzo mi to pomogło ponieważ mam ją odpowiednio zbilansowaną, jest smaczna i odżywcza. Kalorie zawsze się zgadzają. Z konsultacji skorzystałam na sklepdiety.pl/ . Są za darmo więc niczego się nie traci a satysfakcja gwarantowana.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka