Dodaj do ulubionych

dieta metaboliczna

13.10.14, 15:36
słyszeliście o czymś takim? ogolnie chodzi w niej o to, że wykonuje się badanie na nietolerancję pokarmową i na podstawie tego badania układa się spersonalizowana dietę - jedyną w swoim rodzaju - eliminują z niej produkty, który szkodzą organizmowi. co ciekawe, dieta, to nie żadna głodówka, a wręcz przeciwnie - je się spore ilości jedzenia - bez produktów nietolerowanych. ktoś próbował? badanie nazywa się kod metaboliczny, czy coś w tym rodzaju. może ktos miał stycznośc i może polecić, bo doświadczył tego na własnej skórze?
Obserwuj wątek
    • shantih Re: dieta metaboliczna 22.10.14, 14:02
      U mnie wykryto nietolerancję na gluten i ogólnie pszenice.. po 3 miesiącach 5kg mniej bez żadnego odchudzania, żadnych wzdęć, zaparć i innych atrakcji.
      Otaczaj się pięknem od stóp do głów www.gorseciarnia.com.pl
      • kojiki Re: dieta metaboliczna 22.03.15, 10:43
        Hmm dieta metaboliczna opiera się przede wszystkim na dostosowaniu składu zdrowych, naturalnych posiłków do indywidualnych wymagań organizmu i stymulowaniu metabolizmu przez regularne posiłki 5 razy dziennie. Dotyczy to zarówno osób otyłych jak i z niedowagą.
        Więcęj informacji na www.salus.net.pl
        • zimbwa Re: dieta metaboliczna 23.03.15, 09:57
          ja w końcu zdecydowałam się zrobić test na nietolerancję i jestem zachwycona. co śmieszne mi również wyszła nietolerancja na pszenicę, ale na inne zboża już nie. i ogólnie wyszło mi sporo nietolerowanych produktów. na początku próbowałam poradzić sobie sama z jadłospisem, ale niestety, było zbyt trudno, dlatego jeszcze teraz chodzę do dietetyczki. trochę to kosztuje, ale mam poczucie, że to dobrze wydana kasa. i fakt. po odstawieniu pszenicy skończyły się wzdęcia, bóle brzucha, uciskanie itd.
          • bibi49 Re: dieta metaboliczna 24.03.15, 17:33
            Pani Zimbwo (Panie Zimbwo?) Przecież test robiła sobie Pani już w październiku, była Pani również na Tube Diet przed weselem (jak odleżyny po rurce?): forum.gazeta.pl/forum/w,619,155053994,,Schudnac_przed_weselem.html?v=2

Inaczej mówiąc - prosimy firmę Vimed o zatrudnienie inteligentniejszych copywriterów ;-)
            Zaśmiecanie forum jest nieeleganckie.
            Prosimy również, w trosce o przeszłych i przyszłych klientów, o jakiekolwiek badania (mogą być nawet z Burkina Faso ;-)) potwierdzające naukową podstawę stosowanych w ww firmie testów. Kogoś z medycznym autorytetem, nie Panią Guru, która skończyła studia w wieku średnim (przepraszam za uszczypliwość...) .
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka