Dodaj do ulubionych

Demitologizacja TOS-u

06.08.07, 11:13
Otoz chcialem wejsc na strone, co to kiedys byla, a tu wielka lipa, bo strony nie ma, nie ma informacji, a moze chcialem sie zapisac
Obserwuj wątek
    • demitologizator Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 11:21
      Ostrowieccy platformersi, tudziez postkomunisci tez nie maja zadnej stroki z tego co upatruje w sieci! wstyd, wstyd, bedzie za to wysyp przed wyborami, nie ma to jak dbac o kontakt z wyborca
    • demitologizator Nawet czarni maja swoja strone 06.08.07, 11:25
      www.michal-ostrowiec.sandomierz.opoka.org.pl/
    • dizzy81 Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 11:44
      :) jak to sie mówi: "od wyborów do wyborów"
      • Gość: plagiator Re: Demitologizacja TOS-u IP: 194.181.128.* 06.08.07, 11:45
        chłopie, nie igraj z ogniem
        • dizzy81 Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 11:46
          Wielkim ogniem? Ja licze na przedterminowe wybory! Bedziemy mieli wtedy panią poseł z Ostrowca!
          • lachien Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 12:16
            Już jeden poseł był, wystarczy:)
            • dizzy81 Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 12:21
              Jeden nawet dalej jest:)
              • chuchalscy Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 13:56
                Co, władza śpi w Ostrowcu? Już chłopcy zmęczeni, tak jak prezio RP?
                • dizzy81 Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 13:58
                  Nie dosc ze wladza spi, to forum tez jakby przysnelo:)
    • good_man Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 15:05
      chcesz sie zapisac do TOs-u...no problem : www.tos.org/join_tos.html
      • Gość: siergiej korolev Re: Demitologizacja good_man IP: 194.181.129.* 07.08.07, 00:17
        Demitologizacja good_manki...
        • chuchalscy Re: Demitologizacja good_man 07.08.07, 09:58
          Dizzy81, forum ma wakacje, a władza nie ma prawa mieć wakacji, ot i taka
          prawidłowość. Nawet jak władza wyjechała to i tak rządzi, a ona zapomina o tym
          chyba.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka