demitologizator 06.08.07, 11:13 Otoz chcialem wejsc na strone, co to kiedys byla, a tu wielka lipa, bo strony nie ma, nie ma informacji, a moze chcialem sie zapisac Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
demitologizator Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 11:21 Ostrowieccy platformersi, tudziez postkomunisci tez nie maja zadnej stroki z tego co upatruje w sieci! wstyd, wstyd, bedzie za to wysyp przed wyborami, nie ma to jak dbac o kontakt z wyborca Odpowiedz Link Zgłoś
demitologizator Nawet czarni maja swoja strone 06.08.07, 11:25 www.michal-ostrowiec.sandomierz.opoka.org.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
dizzy81 Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 11:44 :) jak to sie mówi: "od wyborów do wyborów" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plagiator Re: Demitologizacja TOS-u IP: 194.181.128.* 06.08.07, 11:45 chłopie, nie igraj z ogniem Odpowiedz Link Zgłoś
dizzy81 Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 11:46 Wielkim ogniem? Ja licze na przedterminowe wybory! Bedziemy mieli wtedy panią poseł z Ostrowca! Odpowiedz Link Zgłoś
lachien Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 12:16 Już jeden poseł był, wystarczy:) Odpowiedz Link Zgłoś
chuchalscy Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 13:56 Co, władza śpi w Ostrowcu? Już chłopcy zmęczeni, tak jak prezio RP? Odpowiedz Link Zgłoś
dizzy81 Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 13:58 Nie dosc ze wladza spi, to forum tez jakby przysnelo:) Odpowiedz Link Zgłoś
good_man Re: Demitologizacja TOS-u 06.08.07, 15:05 chcesz sie zapisac do TOs-u...no problem : www.tos.org/join_tos.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siergiej korolev Re: Demitologizacja good_man IP: 194.181.129.* 07.08.07, 00:17 Demitologizacja good_manki... Odpowiedz Link Zgłoś
chuchalscy Re: Demitologizacja good_man 07.08.07, 09:58 Dizzy81, forum ma wakacje, a władza nie ma prawa mieć wakacji, ot i taka prawidłowość. Nawet jak władza wyjechała to i tak rządzi, a ona zapomina o tym chyba. Odpowiedz Link Zgłoś