owir 05.11.09, 10:48 Mam pytanie nt. wkładki MIRENA - polecacie czy też odradzacie !!!!!!! Pomijam tutaj koszty związane z zakupem i założeniem, a pytam o stosowanie, jak często nalezy kontrolowac sie u lekarza i jaka jest skuteczność ??? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
doral2 Re: MIRENA 05.11.09, 11:49 wyszukiwarka na forum się kłania (cały wacik o spiralach jest) oraz www.mirena.pl Odpowiedz Link
keja34 Re: MIRENA 05.11.09, 19:37 Ja zalozylam rok temu w lutym. Przez jakis miesiac mialam bole brzucha, jak przy miesiaczce.Okres byl pare dni, mniejszy. W tym roku cos mi sie rozregulowalo bo mialam plamienia (okres) kilka dni przerwy i znowu plamienia. Ostatnia miesiaczka prawie niezauwazalna.polecam Odpowiedz Link
iskierka43 Re: MIRENA 13.11.09, 14:17 Polecam.Nie załozyłam mireny z powodów antykoncepcyjnych,bardziej z powodu bolesnych miesiaczek i krwotków comiesięcznych.Bardzo sobie chwalę.Skutków ubocznych na razie nie odczuwam ( mam od 3mies.)Mam nadzieję,że nareszcie wyleczę się z anemii. Odpowiedz Link