20.04.04, 19:20
Witajcie biorę drugie opakowanie Harmoentu - generalnie niby wszystko ok
gdyby nie plamienia - praktycznie od pierwszego dnia codziennie. W ulotce
napisano, że to możliwe przez 3 miesiące, moja pani doktor to potwierdziła
ale czy któraś też tak miała - trochę to męczące - non stop z podpaską, o
czułościach w ogóle nie wspomnę sad
Obserwuj wątek
    • anielica555 Re: Harmonet 23.04.04, 15:41
      Ja go biorę ponad pół roku,a plamienia miałam przy pierwszych
      pigułach(Logeście),a potem było juz ok.Powodzenia.
    • dansma Re: Harmonet 12.05.04, 16:27
      Hejsmile Widzę że mamy ten sam problem ja też właśnie zaczęłam brać drugie
      opakowanie Harmonetu. Mam takie same objawy jak Ty-plamienia od pierwszego
      dnia, aczkolwiek z krótką przerwą, na dodatek huśtawka nastrojówsad Własnie
      zrobiłam sobie 7-dniowa przerwę tak jak napisane jest na opakowaniu i od 3 dni
      nie mam okresu. Na razie czekam, zobaczę jak sytuacja bedzie sie przedstawiała
      w nastepnych dniach.
    • monika.ja Re: Harmonet 18.05.04, 23:41
      ja harmonet biore juz bardzo dlugo. nigdy nie mialam plamien, zadnych problemow
      z cera i waga. niestety pojawil sie spadek libido, dlatego wybieram sie do
      lekarza i zamierzam zmienic

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka