Witajcie biorę drugie opakowanie Harmoentu - generalnie niby wszystko ok
gdyby nie plamienia - praktycznie od pierwszego dnia codziennie. W ulotce
napisano, że to możliwe przez 3 miesiące, moja pani doktor to potwierdziła
ale czy któraś też tak miała - trochę to męczące - non stop z podpaską, o
czułościach w ogóle nie wspomnę