06.02.05, 23:23
Mam pytanie...
Chciałabym poznać Wasze opinie na temat spirali >>
oraz jeśli takowe wystąpiły to skutki uboczne
Pozdrawiam smile)
Obserwuj wątek
    • joasia1 Re: spirala 07.02.05, 01:31
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15080&w=19439148

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka