Dodaj do ulubionych

depilacja woskiem

27.03.06, 16:46
Witam:)
Mam pytanie dotyczace depilacji woskiem,mianowicie czy po takiej depilacji
plecow i brzucha wlosy z czasem moga sie przerzedzic czy tez stana sie coraz
to grubsze?
Obserwuj wątek
    • vipmadlen Re: depilacja woskiem 27.03.06, 18:28
      Powiem tak: u dziewczyn ktore naszych poblemow nie mają, odrosna takie same,
      natomiast dla nas mających 'te' problemy zdecydowanie sie powiększą szczególne
      na brzuchu. wiec poki mozesz nie wyrywaj ich tylko rozjaśniaj,bo niestety
      odrastaja przede wszystkim mocniejsze i ciemniejsze i jest ich wiecej:/
      • megi_21 Re: depilacja woskiem 28.03.06, 14:17
        Adrianna a jestes blondynka czy brunetka?Bo ja brunatka i wlasnie boje sie
        eksperymentow,bo zle moga sie skonczyc...Na plecach raz wyrwalam woskiem,tzn
        siostra mi wyrwala:) no i mysle ze odrosly takie same, ale z czasem mam obawy ze
        odrosna grubsze i mocniejsze...
        • zanilk Re: depilacja woskiem 28.03.06, 17:32
          jeśli sama przeprowadzasz depilację woskiem powstaje pewne 'ryzyko', że
          zrozbisz to niedokładnie czyli pourywasz włosy,co daje efekt jak po goleniu.
          przede wszystkim dobierz dobry wosk, który wyrywa włosy z cebulkami, a
          przynajmniej jak największą ich ilość, wtedy nie odrosną mocniejsze. najlepsze
          wyjście-idź do kosmetyczki. fachowo ci wydepiluje wyznaczone partie ciała,
          włosy na pewno nie odrosną mocniejsze.
    • paul_inka1 Re: depilacja woskiem 28.03.06, 21:30
      Nie wiem, jak to jest, ale jakiś tydzień temu nakleiłam sobie wosk na plecki,
      bo choć wloski były jasne, to były tez baardzo długie, gęste :/ Wosk nie usunął
      wszytskich, ale jest ich duuużo mniej, tak więc jestem zadowolona, moge teraz
      założyc nieco krótszą bluzkę, co jest istotne w zwiąku z poprawa pogody ;) Jak
      na razie nic mnie nie kłuje, nic nie odrasta, łudze się, że będzie ich mniej! :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka