Dodaj do ulubionych

depilacja woskiem

27.03.06, 16:46
Witam:)
Mam pytanie dotyczace depilacji woskiem,mianowicie czy po takiej depilacji
plecow i brzucha wlosy z czasem moga sie przerzedzic czy tez stana sie coraz
to grubsze?
Obserwuj wątek
    • vipmadlen Re: depilacja woskiem 27.03.06, 18:28
      Powiem tak: u dziewczyn ktore naszych poblemow nie mają, odrosna takie same,
      natomiast dla nas mających 'te' problemy zdecydowanie sie powiększą szczególne
      na brzuchu. wiec poki mozesz nie wyrywaj ich tylko rozjaśniaj,bo niestety
      odrastaja przede wszystkim mocniejsze i ciemniejsze i jest ich wiecej:/
    • adrianna_c Re: depilacja woskiem 28.03.06, 07:26
      Ja robię depilację woskiem na brzuchu i zauważyłam że włosy się osłabiły i jest
      ich trochę mniej.
      • megi_21 Re: depilacja woskiem 28.03.06, 14:17
        Adrianna a jestes blondynka czy brunetka?Bo ja brunatka i wlasnie boje sie
        eksperymentow,bo zle moga sie skonczyc...Na plecach raz wyrwalam woskiem,tzn
        siostra mi wyrwala:) no i mysle ze odrosly takie same, ale z czasem mam obawy ze
        odrosna grubsze i mocniejsze...
        • zanilk Re: depilacja woskiem 28.03.06, 17:32
          jeśli sama przeprowadzasz depilację woskiem powstaje pewne 'ryzyko', że
          zrozbisz to niedokładnie czyli pourywasz włosy,co daje efekt jak po goleniu.
          przede wszystkim dobierz dobry wosk, który wyrywa włosy z cebulkami, a
          przynajmniej jak największą ich ilość, wtedy nie odrosną mocniejsze. najlepsze
          wyjście-idź do kosmetyczki. fachowo ci wydepiluje wyznaczone partie ciała,
          włosy na pewno nie odrosną mocniejsze.
        • adrianna_c Re: depilacja woskiem 29.03.06, 08:06
          Jestem brunetką, włosy na brzuchu mam ciemne, a depiluję woskiem u kosmetyczki,
          samej mi nigdy nie wychodziło.
    • paul_inka1 Re: depilacja woskiem 28.03.06, 21:30
      Nie wiem, jak to jest, ale jakiś tydzień temu nakleiłam sobie wosk na plecki,
      bo choć wloski były jasne, to były tez baardzo długie, gęste :/ Wosk nie usunął
      wszytskich, ale jest ich duuużo mniej, tak więc jestem zadowolona, moge teraz
      założyc nieco krótszą bluzkę, co jest istotne w zwiąku z poprawa pogody ;) Jak
      na razie nic mnie nie kłuje, nic nie odrasta, łudze się, że będzie ich mniej! :)
      • zanilk Re: depilacja woskiem 28.03.06, 22:32
        po depilacji woskiem włosy nie odrastają do miesiąca czasu. nie łudziłabym się,
        że tak zostanie, wtedy nie byłoby hirsutyzmu i tej strony.
        • paul_inka1 Re: depilacja woskiem 29.03.06, 21:04
          Miałam już doświadczenia z woskiem. uzywałam go na nogi, włoski zaczynały
          odrastać po dwóch tygoniach.
          Teraz biorę leki na tarczycę, i o dziwo, po uzyciu zwykłej maszynki w zeszły
          czwartek, moje nózki nadal sa gładkie ;) Jak tu nie wierzyć, że bedzie ok??

A nawet jeśli odrosną, to na pewno nie będą gorsze niż były :)
          • zanilk Re: depilacja woskiem 29.03.06, 21:40
            to raczej dzięki lekom, nie sposobom depilacji.
            • paul_inka1 Re: depilacja woskiem 30.03.06, 18:04
              Taak, też sądze, że to raczej zasługa leków. Ale faktem jest, ze na razie jest
              lepiej. A może odrosna słabsze, mniej itd? Żyje tą nadzieją ;)
              • zanilk Re: depilacja woskiem 30.03.06, 19:04
                jak się leczysz to będzie dobrze;)
                trzymam kciuki.
                • paul_inka1 Re: depilacja woskiem 30.03.06, 21:04
                  Ano, walcze z tą moją tarczycą ;)

Dzięki za kciuki! Codziennie rano wstaję z myslą, żeby nam wszytskim choć
                  trochę ulżyło :)
                  • zanilk Re: depilacja woskiem 30.03.06, 21:36
                    no,ale dałaś mi do myślenia z tą tarczycą, bo akuratnie mam skłonność do
                    problemów z nią po mojej matce. no i hmm...fakt,wypadałoby ją znów zbadać, tym
                    razem pod kątem owłosienia,jako że hirsutką nie jestem.
        • beatrice77 nowinka: wosk bez plastrów i delikatniej..? 27.07.06, 20:44
          allegro.pl/item117851362_netline_wosk_bez_paskow_nowa_technologia_fr_.html
          • zanilk Re: nowinka: wosk bez plastrów i delikatniej..? 27.07.06, 21:02
            stosowałam już coś podobnego, efekt taki jak przy użyciu plastrów. przynajmniej
            u mnie.
            • beatrice77 Re: nowinka: wosk bez plastrów i delikatniej..? 28.07.06, 13:59
              A widzisz jakąś różnicę w stosowaniu wosku na zimno/na ciepło w warunkach
              domowych? Ja czasami stosuję plastry veet, ale widzę, że coraz popularniejsze są
              domowe zestawy do woskowania w domu na ciepło, warto? Prawda, że mniej boli?
              Kiedyś miałam słoiczek z lejącym woskiem (chyba strep), ale za dużo było
              ceregieli z odmierzeniem odpowiedniej ilości wosku na szpatułce, no i musiał być
              odpowiednio ciepły bo zaraz gęstniał. Ale to prehistoria. Plastry były z papieru
              - zmywalne (do czasu) i trzeba było czekać aż wyschną.

Wierzyć się nie chce, że mamy XXI wiek i wielkie problemy z depilacją... :/
              • zanilk Re: nowinka: wosk bez plastrów i delikatniej..? 28.07.06, 15:16
                widać technika ma większe zmartwienia niż depilacja. czy widzę różnicę? wygodę,
                wosk w słoiczku jest dla mnie mało praktyczny, podobnie zresztą jak plastry
                veet. mogę ci polecić zwykłe plastry do depilacji strep, bo są duże, mocno się
                chwytają włosów i doskonale je usuwają. jak na razie walczę przy ich użyciu.
                • zanilk Re: nowinka: wosk bez plastrów i delikatniej..? 28.07.06, 15:17
                  ps: jeśli chodzi o delikatność-żadnej.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka