Dodaj do ulubionych

mam pytanie

04.10.05, 06:13
do dziewczyn. Kochalam sie z chlopakiem tuz po okresie, tzn. nawet dzien nie
minol i wiem ze niby nieplodny, wiem, ale juz mnie cos kluje, boli, gniecie i
w ogole. Aha, dodam jeszcze, ze bez prezerwatywy to sie odbylo, tzn. mielismy
jedna, nie to ze jestem taka nie rozsadna, ale wiecie guma jest dobra, ale
tylko raz, a pozniej nie bardzo, no i mial wytrysk.
Chyba nie mozliwe jest zajsc, co? Tak pytam w cholere, bo zaraz zwariuje.
Obserwuj wątek
    • mala07 Re: mam pytanie 04.10.05, 09:35
      idz i zrob kupe - to pewnie dlatego cie boli kłuje i gniecie
      • saba76 Re: mam pytanie 04.10.05, 09:38
        jesli masz dlugie cykle lub normalne- mniej wiecej 28dni i wuecej -raczej nie
        jesteś w ciazy( zawsze jest ryzyko), jezeli krotsze to jest coraz wieksza
        szansa a przy nierególarnych to już wogole reuletka
        Radze pomysleć o dobrym zabezpieczeniu lub zapasie prezerwatyw.
        • geel Re: mam pytanie 05.10.05, 23:26
          saba76 napisała:

          > jesli masz dlugie cykle lub normalne- mniej wiecej 28dni i wuecej -raczej nie
          > jesteś w ciazy( zawsze jest ryzyko), jezeli krotsze to jest coraz wieksza
          > szansa a przy nierególarnych to już wogole reuletka
          > Radze pomysleć o dobrym zabezpieczeniu lub zapasie prezerwatyw.

          No, dzieki.
          Co do dobrego zabezpieczenia to w ogole myslec nie bede, pierd.. taki interes,
          co nerwow sobie napsulam, wlosow zgudzilam; potrzebne mi to bylo jak psu na
          bude.

      • petto do mala07 08.10.05, 07:23
        chora jestes
    • anusia29 Re: mam pytanie 04.10.05, 11:38
      możliwe; niektóre kobiety mogą miec owulację nawet jeszcze podczas miesiączki.
      Oczywiście znikomy odsetek, ale się zdarza.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka