geel
04.10.05, 06:13
do dziewczyn. Kochalam sie z chlopakiem tuz po okresie, tzn. nawet dzien nie
minol i wiem ze niby nieplodny, wiem, ale juz mnie cos kluje, boli, gniecie i
w ogole. Aha, dodam jeszcze, ze bez prezerwatywy to sie odbylo, tzn. mielismy
jedna, nie to ze jestem taka nie rozsadna, ale wiecie guma jest dobra, ale
tylko raz, a pozniej nie bardzo, no i mial wytrysk.
Chyba nie mozliwe jest zajsc, co? Tak pytam w cholere, bo zaraz zwariuje.