Dodaj do ulubionych

Byłem na 49. MTK

21.05.04, 18:52
Liczyłem na to, że w piątek uda się uniknąć tłumów. Niestety. O swobodnym
zapoznaniu się z ofertą wydawnictw nie ma co marzyć. Na szczęście nie
zmarnowałem czasu w kolejce po bilety. Od strony pl. Defilad długie
sznureczki do kas, ale od ul. E. Plater swobodne wejście. Tanich książek jak
na lekarstwo, a jeśli już, to mierne pozycje.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka